هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش تصویری انتقال هاست
(۱۳۸۹/۱۲/۹، ۲۰:۲۴:۱۲ عصر)parsilu نوشته است: متنتو پیست کن تو نوت پد و بعدش Ctrl + H رو بزن و مشکلتون حله Smile

parsilu جان اینم که آدمو بیچاره میکنه تا عوض بشهSad

خیلی طول میکشه
پاسخ
مرسي از آموزش خوبتون

فقط اي كاش دو ماه پيش اين تاپيكو زده بودي كه مجبور شدم مجدد انجمنو نصب كنم و كانفيگ كنم

از همه بدتر كاربرامو از دست بدم

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
سايت تخصصي برنامه نويسي و فناوري اطلاعات .: آي تي پاتوق:. [تصویر:  wink.png]

[تصویر:  itpbanner.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطparsilu (۱۳۸۹/۱۲/۱۱، ۲۰:۱۵:۳۰ عصر)
(۱۳۸۹/۱۲/۱۱، ۰۱:۵۵:۵۴ صبح)heavaz60 نوشته است: من الان یه هاست دارم که یکی از انجمن هام با میب 1.6.1 روش نصب هست.
یه انجمن دیگه هم جدیدا ساختم که روی یه هاست دیگه هست و می خواهم انتقال بدهم به اون یکی هاست.
در واقع روی هاست با کیفیت تر می خواهم دو تا انجمن رو نصب کنم .
روال کار چجوریه ؟

اگه میشه یه ذره واضح تر منظورتوو بگید یعنی میخواید رو یک هاست دوتا انجمن نصب باشه؟
اگه جواب مثبته هرکدومو باید رو یه فولدر جداگونه و فایلارو بریزید.

(۱۳۸۹/۱۲/۱۱، ۱۲:۴۸:۴۸ عصر)stetar نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۲/۹، ۲۰:۲۴:۱۲ عصر)parsilu نوشته است: متنتو پیست کن تو نوت پد و بعدش Ctrl + H رو بزن و مشکلتون حله Smile

parsilu جان اینم که آدمو بیچاره میکنه تا عوض بشهSad

خیلی طول میکشه

شما وقتی Ctrl+H رو بزنی باید دوتا فیلدتو پر کنی بهدش Replace All رو بزنی تا همه یک جا عوض بشه Wink

(۱۳۸۹/۱۲/۱۱، ۱۲:۵۵:۰۴ عصر)Amin_vbp نوشته است: مرسي از آموزش خوبتون

فقط اي كاش دو ماه پيش اين تاپيكو زده بودي كه مجبور شدم مجدد انجمنو نصب كنم و كانفيگ كنم

از همه بدتر كاربرامو از دست بدم

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

خواهش میکنم دوست عزیزSmile
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطheavaz60 (۱۳۸۹/۱۲/۱۴، ۰۲:۲۳:۲۶ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۱۳، ۱۱:۱۹:۴۵ صبح)
آره دقیقا همینه
می خواهم روی یه هاست 2 تا انجمن داشته باشم
یکی الان روی هاست جدید هست
و یکی دیگه رو باید از یه هاست دیگه به هاست جدید انتقال بدهم .

چه چیز هایی رو باید تغییر بدهم ؟
خود c panel هاست موقعی که می خواهی بروی توی فایل منیجر سئوال می پرسه که وارد فایل منیجر کدام دامین می خواهی بشوی
با این حال آیا لازمه برای هر کدام یه فولدر جدا گونه بسازم ؟
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۲/۱۴، ۰۲:۲۵:۴۹ صبح)heavaz60 نوشته است: آره دقیقا همینه
می خواهم روی یه هاست 2 تا انجمن داشته باشم
یکی الان روی هاست جدید هست
و یکی دیگه رو باید از یه هاست دیگه به هاست جدید انتقال بدهم .

چه چیز هایی رو باید تغییر بدهم ؟
خود c panel هاست موقعی که می خواهی بروی توی فایل منیجر سئوال می پرسه که وارد فایل منیجر کدام دامین می خواهی بشوی
با این حال آیا لازمه برای هر کدام یه فولدر جدا گونه بسازم ؟

فقط کافیه محتویات هر اسکریپت رو تو یه پوشه مجزا بریزی . یه دامنه دیگه رو هاست پارک کنی و هر دامین رو به پوشه مربوطه متصل کنی . برای این کار میتونی از مدیر سرور کمک بگیری . معمولا بیشتر هاستینگها این خدمات رو رایگان انجام میدن . Wink

I Want Free Life in Earth

پاسخ
 سپاس شده توسطheavaz60 (۱۳۸۹/۱۲/۱۴، ۱۸:۰۹:۳۶ عصر)
شما میتونی اول از Cpanel تون یه سابدومین بسازی که توی هاستت هم به وجود میاد.بعدش اسکریپت هاتون رو داخل فولدر ایجاد شده بریزید و سپس بقیه کارها....Smile
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطheavaz60 (۱۳۸۹/۱۲/۱۴، ۱۸:۰۹:۳۴ عصر)
آیا میشه این انتقال بکاپ دیتابیس و تیبل ها رو ، یه تیبل یه تیبل هم انجام داد ؟ به عبارت دیگه میشه فقط یه تعداد خاصی از تیبل ها رو منتقل کرد ؟؟؟
من این کارو انجام دادم فقط تیبل یوزرها رو ازم ارور گرفت و بعضی اطلاعاتشون رو وارد نکرد
راه حل و جبرانش چیه ؟
انسان تنها در نبرد جاوید به عظمت و شکوفایی می رسد و تنها در صلح جاوید از میان می رود . "پیشوا آدولف هیتلر "

انجمن نازیسم ایران و هواداران آدولف هیتلر

پاسخ
برای اینکه یه سری از تیبل هارو انتقال بدید کافیه اونارو انتخاب بکنید و از همونا بکاپ بگیرید و در تیبل جدیدی واررد بکنید

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطGermanizer (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۹:۳۰:۰۵ عصر)
تموم تصاویر آموزش تون پاک شدن و از بین رفتن
لطفا مجددا بارگذاری شون کنین
خیلی ممنون
انسان تنها در نبرد جاوید به عظمت و شکوفایی می رسد و تنها در صلح جاوید از میان می رود . "پیشوا آدولف هیتلر "

انجمن نازیسم ایران و هواداران آدولف هیتلر

پاسخ
(۱۳۹۰/۱/۳، ۱۹:۳۰:۳۷ عصر)Germanizer نوشته است: تموم تصاویر آموزش تون پاک شدن و از بین رفتن
لطفا مجددا بارگذاری شون کنین
خیلی ممنون

به دلیل هیتلر شدن محل آپلود فایل ها(ایران بلاگ)در حلات معمولی شما قادر به دیدن تصاویر نیستسد اما به زودی عکس ها را به محلی جدید آپلود میکنم که همه بتونند از این آموزش نهایت استفاده را ببرند Wink

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۲/۱۷، ۱۲:۵۹:۲۹ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up آموزش جامع نصب MYBB بر روی لوکال هاست به صورت تصویری Amin Yaghubi 22 16,328 ۱۳۹۴/۷/۱۵، ۲۰:۴۵:۰۰ عصر
آخرین ارسال: HOssE!N-B

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان