هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند مشکل با پوسته FreshBlue
Question 
مشکل اولم تو عکس هم معلومه ، نمیدونم چرا آمار انجمن رو اینجوری نشون میده،البته من یه چیزایی فهمیدم اما علت اصلیشو نفهمیدم.
من از قسمت قالب ها به index_boardstats رفتم و فهمیدم که اشکال مربوط میشه به این دو متغیر :
$onlinetoday & $forumstate

این دو تا رو که حذف کنم درست میشه ، اما من میخوام آمار اونا رو هم داشته باشم.
نمیدونم این جدول بندیش چرا با این دو متغیر خراب میشه ، اینم عکسش:
[تصویر:  sptrgzyem5btst0jmdzh.jpg]

مشکل دومم اینه که نمیدونم چرا این قسمتو که تو عکس با قرمز مشخص کردم،هر کارش میکنم نمیره سمت چپ،کدشم درسته اما سمت چپ نمیره.
اینم عکس
[تصویر:  045r9vetg6o3mjym5g.jpg]
مشکل سومم اینه که فونت بعضی از دکمه ها که فونتشون tahoma نیست رو چه جوری عوض کنم،تو عکس با رنگ آبی مشخص کردم

مشکل چهارمم اینه که مد آخرین ارسالها رو نصب کردم اما نشون داده نمیشه ، همون مدی که به صورت اسکرول در بالا نمایش داده میشه.
به نظرم همه این مشکلات مربوط به پوسته است ، اما پوستش جالبه اگه میشه کمک کنید یا یک پوسته مشابه پیشنهاد کنید که قسمت بالاش مثل این باشه.
[تصویر:  sucwrckexm2uv9bigqtn.jpg]
پاسخ
همه موارد رو قبلا" گفتیم بسرچ.
پاسخ
قبل اینکه پست بدم سرچ کردم،
مشکل اولو سرچ کردم یک مورد پیدا کردم ، که به نتیجه نرسیده بود.
مشکلات بعدی رو چی سرچ کنم؟
یه ایرادی که مای بی بی داره سرچ واقعا ضعیفش هست، من از phpbb دارم به سمت mybb روی میارم، مشکل این مای بی بی یکی همین پوستشه یکی هم جستجوش، حالا شما که تو جستجو وارد ترین یه کوچولو بهم کمک کنید
پاسخ
واقعا از پشتیبانی تون ممنون!Dodgy
یه چیزایی در مورد سوال اول پیدا کردم،اینجا میذارم که اگه کسی این مشکلو داشت کمکی بهش کرده باشم
http://community.mybbiran.com/thread-609-page-2.html
پاسخ
از گوگل کاستوم استفاده کنیدHeart
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۴۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۴۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۲۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان