هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایل های شک برانگیز!
سلام.یه مساله ای هست که چند وقتیه ذهن منو مشغول کرده.من مدتیه که سایتم آلوده به ویروس شده.به طوری که در انتهای تقریبا تمام صفحات html وبم کدی رمز بندی شده قرار میگیره که وقتی کاربر صفحه رو اجرا می کنه صفحه کند بارگزاری میشه و در انتهای صفحه هم یک آیفریم 1*1 بسیار کوچک ظاهر میشه.این قضیه به جد با اعصاب و روان من بازی کرده.چند باری فایل های html رو ادیت کردم و کد رو حذف کردم ولی بعد از چند ساعت دوباره کد بر میگرده(ضمن اینکه فایل html مذکور فقط توسط owner اجازه write داره!) ولی نمی دونم رو چه حسابی دوباره فایل بدون اختیار من ادیت میشه و اون کد منحوس تهش نوشته میشه.

از سوی دیگه من چند وقت پیش داشتم چند نسخه ی مختلف از انجمن ساز های مای بی بی رو مشاهده می کردم و به این نکته پی بردم که توی اکثر فولدر های مای بی بی از جمله فولدر jscripts یه فایل به نام index.html وجود داره.به راستی این فایل چیه؟!

در مورد مشکل اول هم به شدت به راهنمایی احتیاج دارم!
اینجا فقط منم پلنگ مای بی بی ایران،اگه گربه ای دور شو از محفل شیران
پاسخ
فكر كنم براي اجازه ندادن براي دسترسي به فايلها به كاربرا باشه.

مثلا دقت كنيد: يك فايل توي صفحه images هست به نام index.html وقتي كاربري آدرس روبه رو رو مي زنه ميره روي اون صفحه.

http://example.com/images
حتما مي دونيد كه طراحان وب براي نشون دادن يك دايركت از اسمهاي index و default استفاده مي كنن
پاسخ
 سپاس شده توسطpalang (۱۳۸۹/۱۱/۷، ۱۷:۳۱:۳۴ عصر)
در مورد اون کد های ویروسی که خود به خود به آخر فایل های html اضافه میشن چیزی نمی دونی؟
اینجا فقط منم پلنگ مای بی بی ایران،اگه گربه ای دور شو از محفل شیران
پاسخ
آدرستون چيه؟
نديده كه نميشه گفت. ببينيم بهتره Smile
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۱/۷، ۱۷:۴۱:۳۲ عصر)palang نوشته است: در مورد اون کد های ویروسی که خود به خود به آخر فایل های html اضافه میشن چیزی نمی دونی؟
سلام.
پسورد FTP Accountتون رو عوض کنید.
نرم افزار FTPتون رو هم تغییر بدهید .. (احتمال ویروسی شدن سیستم خودتون هم هست)
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۵۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۵۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۳۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان