هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست فارسی سازی پلاگین Date of Birth on Registration
سلام .

لطفا پلاگین Date of Birth on Registration را فارسی کنید . فکر کنم خیلی به در میخوره. این پلاگین تاریخ تولد را در هنگام ثبت نام مانند وی بی اضافه میکنه.

[تصویر:  13556-1286144384-dobonreg_register.thumb.png]

لینک پلاگین

http://mods.mybb.com/view/date-of-birth-on-registration
پاسخ
کسی نیست فارسیش کنه
پاسخ
فارسيش كردم
اما نمي دونم چرا تصوير امنيتي رو معلول مي كنه .شما امتحان كن شايد از شما درست باشه.

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   Date in REG.zip (اندازه: 5.43 KB / تعداد دفعات دریافت: 6)
پاسخ
منم تستش کردم انگار مشکل داره ارور بالای صفحه میاره
پاسخ
از پلاگین بالا استفاده نکنید سایت رو میرزونه بهم
تازه فارسی هم نیست عوضش خودم فارسیش کردم طوری که هم میلادی است هم شمسی.وقتی زبان سایت رو انگلیسی باشه تاریخ های میلادی رو میاره و وقتی زبان رو فارسی باشه تاریخ ها رو شمسی میاره
البته تو بخش پروفایل گزینه ای واسه تغییر تاریخ تولد هست که اون خودش پیش فرض میلادی هست نمیشه هم تغییرش داد، یعنی mybb هیچ هوکی واسه این قسمت تعریف نکرده که بتونیم واسش پلاگین بنویسیم (و هیمنطور بخش نمایش تاریخ تولد که میلادی نشون میده)
واسه اینکه این قسمت ها رو درست کنیم باید بریم تو کار هسته، یعنی قسمتی از کد های بعضی از فایل ها رو باید تغییر بدیم. حالا اگر دیدیم درخواست زیاد بود و عمری موند آموزش تغییر اون قسمت ها رو هم می ذاریم

واسه نصبش هم کافیه فایل zip رو تو روت mybb آپلود کنید سپس extract کنید تمام

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   birthday in reg_shamsi va miladi.zip (اندازه: 6.01 KB / تعداد دفعات دریافت: 14)
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۲/۲۰، ۱۴:۰۰:۰۰ عصر)
اینم کار نمیکنه!
کسی نیست بهترشو داشته باشه؟؟؟؟؟!
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۰۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۱۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۱۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست آموزش فارسی سازی قالب ebrahim_vaker 1 1,860 ۱۳۹۲/۱۰/۳، ۱۸:۴۸:۵۵ عصر
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  درخواست فارسی سازی پلاگین erfan2442 8 2,845 ۱۳۹۰/۱۱/۱۱، ۰۶:۴۰:۳۷ صبح
آخرین ارسال: !Omid StaR!
  درخواست فارسی سازی پلاگین changstats جدید Farhoodi 6 3,828 ۱۳۹۰/۸/۲، ۲۲:۵۲:۳۲ عصر
آخرین ارسال: arakueed
  فارسی سازی پلاگین Hiden Until Thanks V1.0 K@M@L 4 2,877 ۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۱:۱۰:۰۲ صبح
آخرین ارسال: amir.01

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان