هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم ثبت تغییرات
سلام
من تازه فروم رو نصب کردم ولی توی صفحه مدیریت هر قسمتی که میرم صفحه ورود ظاهر میشه و بعد از وارد کردن یوزر پس میره توی اون قسمت ولی با این وجود تغییرات ذخیره هم نمیشن.
ممنون میشم راهنماییم کنین.
پاسخ
سلام.
امروز یکی دیگه از کاربران هم این مشکل رو مطرح کرده بودند. سرچ می کردید به جواب می رسیدید.

ولی یکبار برای من هم این مشکل پیش اومد که از پنل ادمین خارج شدم و سیستم رو ری استارت کردم و دوباره رفتم تو پنل مشکل حل شد.

موفق باشید.
پاسخ
منم همين مشكل رو دارم. از وقتي انجمنم رو با ساب دامين منتقل كردم اينجوري شده. كوكي ها رو هم تغيير دادم ولي مشكل دارم هنوز. هر قسمتي از پنل مديريت كه كليك ميكنم از پنل خارج ميشه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۱/۴، ۰۱:۴۸:۳۱ صبح)Mr.Pooya نوشته است: سلام.
امروز یکی دیگه از کاربران هم این مشکل رو مطرح کرده بودند. سرچ می کردید به جواب می رسیدید.

ولی یکبار برای من هم این مشکل پیش اومد که از پنل ادمین خارج شدم و سیستم رو ری استارت کردم و دوباره رفتم تو پنل مشکل حل شد.

موفق باشید.

مشکل حل نشد! ممکنه به خاط ساب دامین باشه؟
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۱/۴، ۱۳:۵۹:۵۲ عصر)zikkmgcv نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۱/۴، ۰۱:۴۸:۳۱ صبح)Mr.Pooya نوشته است: سلام.

موفق باشید.

مشکل حل نشد! ممکنه به خاط ساب دامین باشه؟

راستش نمیدونم ولی بعید میدونم بخاطر ساب دومین باشه چون خیلی از انجمن ها هستند روی ساب دومین هستند و درست کار می کنند.

شاید از مرورگرتون هم باشه مرورگرتون رو عوض کنید ببینید چی میشه.
پاسخ
 سپاس شده توسطzikkmgcv (۱۳۸۹/۱۱/۴، ۱۴:۰۸:۰۰ عصر)
من فروم های دیگه رو که بررسی کردم دیدم اگه مثلا آدرسشون هست: www.forum.name.com وقتی آدرس زیر رو بزنی کار نمیکنن ولی برای من کار میکنه!
www.name.com/forum

برای جلوگیری از این باید چکار کرد؟ به علاوه اینکه فرقی داره کلا فروم روی ساب دامنه نباشه؟ اگه نباشه اونطوری توی بازدید سایت هم تاثیر داره درسته؟

ممنون
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۱/۴، ۱۴:۰۷:۵۴ عصر)zikkmgcv نوشته است: من فروم های دیگه رو که بررسی کردم دیدم اگه مثلا آدرسشون هست: www.forum.name.com وقتی آدرس زیر رو بزنی کار نمیکنن ولی برای من کار میکنه!
www.name.com/forum

برای جلوگیری از این باید چکار کرد؟ به علاوه اینکه فرقی داره کلا فروم روی ساب دامنه نباشه؟ اگه نباشه اونطوری توی بازدید سایت هم تاثیر داره درسته؟

ممنون

درباره موضوع اول باید بگم شما باید پوشه forum رو از روت هاستتون پاک کنید که دیگه انجمن با آدرس www.name.com/forum باز نشه.

یکجا تو همین انجمن خوندم که انجمن اگر توی فلدر باشه روی ساب دامنه نباشه برای بازدید و موتورهای جستجو بهتره ولی نمیدونم تا چقدر واقعیت داره.
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۱/۴، ۱۴:۱۱:۴۸ عصر)Mr.Pooya نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۱/۴، ۱۴:۰۷:۵۴ عصر)zikkmgcv نوشته است: من فروم های دیگه رو که بررسی کردم دیدم اگه مثلا آدرسشون هست: www.forum.name.com وقتی آدرس زیر رو بزنی کار نمیکنن ولی برای من کار میکنه!
www.name.com/forum

ممنون

درباره موضوع اول باید بگم شما باید پوشه forum رو از روت هاستتون پاک کنید که دیگه انجمن با آدرس www.name.com/forum باز نشه.

یکجا تو همین انجمن خوندم که انجمن اگر توی فلدر باشه روی ساب دامنه نباشه برای بازدید و موتورهای جستجو بهتره ولی نمیدونم تا چقدر واقعیت داره.

ممنون اما اگه پوشه رو پاک کنیم اونوقت فایلها رو کجا بریزیم؟ ساب دامین وصله به پوشه forum!
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۱/۴، ۱۴:۴۱:۲۱ عصر)zikkmgcv نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۱/۴، ۱۴:۱۱:۴۸ عصر)Mr.Pooya نوشته است:
www.name.com/forum

ممنون

ممنون اما اگه پوشه رو پاک کنیم اونوقت فایلها رو کجا بریزیم؟ ساب دامین وصله به پوشه forum!

خب پس اگر وصله نمیشه کاریش کرد بهتر بود یک پوشه جدا برای ساب دامین درست می کردید.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۴۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۱۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۲۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان