هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کامل ارسال پیام انبوه (ایمیل)
لطفا قوانین را رعایت کنید شات بزارید کاربر محترمDodgyAngry
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
شات چیه؟
من میگم چه جوری باید متن پیام انبوه را راست چین کرد؟Huh
پاسخ
مگه الان چپ چینه مال همه اوکی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuhHuhHuhHuh
برای این گفتم شات بزاریHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
ببخشید عصبانیتون کردم!Confused
Sadمن گفتم نمیدونم شات چیه که بدم!
برای من که چپ چینه!
چه جوری باید راست چین کنم؟
نخواستیم آخرین جوابیه که تو همه ی ارسال هام میدم!Blush
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۵، ۱۰:۳۲:۵۳ صبح)masoudiv نوشته است: شات چیه؟
من میگم چه جوری باید متن پیام انبوه را راست چین کرد؟Huh

درود
یعنی نمونه یا عکس
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۱۲:۳۱:۳۲ عصر)
(۱۳۸۹/۱۰/۳۰، ۱۲:۵۳:۵۸ عصر)zohair نوشته است: سلام به همه دوستان
خب تا حالا شاید خیلی از شما با ارسال پیام انبوه از طریق منوی مدیریت مشکل داشتید و دارین . و تغییر دادن تنظیمات mail انجمن هم تاثیری در فرستادن این پیامها نداشته... خب مراحل رو با هم مرور میکنیم :

کنترل پانل مدیر > کاربران و گروهها > پیام انبوه > ساختن پیام جدید

[تصویر:  soceiw50ljnubjmkb68u.png]

فیلدهای مورد نظر رو پر کنید . نوع پیام : ارسال از طریق ایمیل ،،، فرمت پیام هم بستگی به خودتون داره که چه ایمیلی رو بخواین ارسال کنید . اگر که فقط یه متن ساده هست اون گزینه رو انتخاب کنید و اگر هم که یه کد html به همراه عکس و .... هست گرینه html رو انتخاب کنید و اگر که هر دوتاشه که خب گزینه هر دو رو انتخاب کنید .
لازم به ذکره که در قسمت ارسال پیام نسخه html مطابق عکس زیر :
[تصویر:  hbiu7yhp6jf0gaale4s.png]
اگر که بر روی گزینه های "نام کاربری " و "ایمیل انجمن " و ... کلیک کنید ، متغیرهای مورد نظر به متن نامه افزوده می شوند که این متغیرها برای هر شخص تبدیل به مشخصات اون شخص مثل نام کاریری ، ایمیل و ... می شود . که میتونید برای شخصی سازی ایملها ازش استفاده کنید .

"گام بعدی رو کلیک کنید"

[تصویر:  6ocejrnw0h2qrhdlhla.png]

در این قسمت باید ذریافت کنندگان ایمیل رو مشخص کنید که با ملاکهای موجود شما میتونید این کار رو انجام بدین .

"گام بعدی رو کلیک کنید"

[تصویر:  6gr5qm36lz1dn986yid8.png]

در این قسمت هم اگه میخواین پیامها در تاریخ مشخصی ارسال بشه گزینه مورد نظر رو انتخاب و در پایین زمان دلخواهتون رو نتظیم کنید .
گزینه "برنامه ریزی برای ارسال " رو کلیک کنید .

خب مشکلی که اکثرا دارند اینه که وقتی وارد قسمت پیام انبوه می شوند ، پیام مورد نظر رو همیشه میزنه "در صف" و هیج وقت ارسال نمیشه ... این به خاطر این هست که قسمت وظایف انجمن بعضی اوقات به درستی کارخودش رو انجام نمیده ...
برای رفع این مشکل برین به قسمت :

ابزار تعمیر و نگهداری > مدیریت وظایف

در بین سطرها سطری که mass mail داخلش هست رو پیدا کنید . پیش فرض اینه که این وظیفه در انجمن هر 15 دقیقه یکبار انجام بشه و پیامهای انبوه رو ارسال کنه .... ولی خب گفتم بعضی مواقع مشکل پیدا میکنه که خودتون دستی باید این وظیفه رو اجرا کنید . برای اینکار یه عکسی هست کنار هر وظیفه که توی شکل زیر میبینید . روش کلیک کنید تا این وظیفه در همون لحظه انجام بشه ....

[تصویر:  ctozl10u3u05f15wn6xc.png]

کار تمام است و میتونید از قسمت پیام انبوه وضعیت ارسال پیام مورد نظرتون رو ببینید .... اگر که سرور شلوغ باشه ممکنه اینکار یه خورده زمان ببره و مثلا بزنه "در حال ارسال 35% " که خب شما مجددا باید روی گزینه شکل فوق کلیک کنید تا عملیات سریعتر انجام بشه ....

دوستان توجه کنید در صورتیکه تنظیمات ایمیل انجمن شما صحیح نباشه این آموزش جواب نخواهد داد و ابتدا باید اون تنظیمات رو به درستی انجام بدین ...

موفق باشید

تصویری مشاهده نمی شه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
"لطفاً تعداد پیام های انبوه برای نمایش در هر صفحه را وارد کنید."

این رو رو چند بذاریم ؟ اصلا کارش چیه ؟
پاسخ
(۱۳۹۱/۵/۱۳، ۰۱:۲۴:۵۱ صبح)only-only نوشته است: "لطفاً تعداد پیام های انبوه برای نمایش در هر صفحه را وارد کنید."

این رو رو چند بذاریم ؟ اصلا کارش چیه ؟

این پشتیبانی واقعا داره ضعیف میشه

یادش بخیر قدیما یه سوال میپرسیدی بعد 5 دقیقه جوابش رو میدادن

حتی دیگه جواب هم نمیدن بگن سرچ کن یزره دلمون خوش بشه Big Grin
پاسخ
دوست عزیز برا اینکه بتونی از صفحه مرور گرت عکس بگیری اگه از فایر فوکس ایتفاده می کنی fireshotرو از سایت موزیلا دان کن

برا قسمت تعداد پیام های انبوه هم خودت میدونی چقدر بذاری
اگه خیلی بذاری لود سرور رو میاره پایین

مدیر سرور ناراحت میشهBig Grin
و بقیش خدا عالمه

فرستادن پیام انبوه هیچ مزیتی نداره
چون بیشترش میر اسپم میشه و کسی صندوق اسپم ایمیلشو نیگا نمی کنه

برا فرستاد ایمیل دسته جمعی پیشتهاد می کنم از طریق گروه های یاهو و گوگل اقدام کنی

موفق باشیHeart

پاسخ
 سپاس شده توسطonly-only (۱۳۹۱/۵/۱۳، ۱۴:۵۴:۳۹ عصر)
ممنون از این آموزش
من جدیدا یه مشکلی دارم با پیام انبوه.وقتی تنظیمات ارسال پیام انبوه رُ انجام میدم و ارسال شروع میشه،وقتی 100% میشه ارسال،قاعدتا باید متوقف شه ارسال پیام اما این اتفاق نمی افته و ارسال ادامه داره و پیام برای هر کاربر،حتی تا 150 بار هم ارسال شده!!!
مشکل از کجاست؟ممنون میشم کمک کنید. Blush
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان