هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن ساز MyBB با پرتال Nukelearn
سلام دوستان
تا اونجایی که من خبر دارم این هماهنگسازی مربوط به نسخه جدید نیوکلرن میشه یعنی نسخه 1.1.4
این نسخه به احتمال خیلی زیاد تا 20 یا 25 روز دیگه عرضه میشه
ما هم منتظریمBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۱/۱۸، ۱۷:۳۱:۵۷ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۱/۱۹، ۱۷:۳۷:۳۳ عصر)
پس این نسخه هماهنگی کی صورت میگیره
همچنان منتظر این هماهنگی دو گروه موفق هستیم
پاسخ
به نظر خیلی خیلی طول کشید
یعنی مشکل اینقدر بزرگه که دو گروه برنامه نویس که روی دو تا سیستم اشراف کامل دارند اینقدر هماهنگی این دو براشون مشکلهHuh
پاسخ
خبری نشد
من پرتال خراب شده بالا نمیاد ارون 404 میده چکار کنم؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۲/۱۲، ۱۵:۰۹:۲۸ عصر)cloop نوشته است: به نظر خیلی خیلی طول کشید
یعنی مشکل اینقدر بزرگه که دو گروه برنامه نویس که روی دو تا سیستم اشراف کامل دارند اینقدر هماهنگی این دو براشون مشکلهHuh
پل ارتباطی همون موقع درج خبر نوشته شده بود و مراحل تست رو میگذروند اما علت طولانی شدن ارائه نسخه 1.1.4 تغییرات بنیادین توی این نسخه در جهت پایداری و سئو بیشتر اون بود در ضمن نیوکلرن توی 1.1.4 به غیر از مای بی بی با پی اچ پی بی بی و بی بی پرس هم هماهنگ شده
خبر خوش اینکه نسخه پایدار نیوکلرن همین روزها در حال تست نهایی هست
دوستانی که علاقه مند هستند میتونن توی سایت نیوکلرن درخواست تست این نسخه رو به مدیریت نیوکلرن بدن و مشکلات احتمالی توی پل نوشته شده با انجمن ساز محبوب مای بی بی رو اعلام کنن

پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۲/۲۰، ۲۱:۵۸:۳۱ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۲/۲۰، ۲۲:۵۷:۱۱ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۳/۱۹، ۱۶:۳۵:۵۴ عصر)
(۱۳۹۰/۲/۲۰، ۱۹:۲۷:۲۹ عصر)amineng نوشته است:
(۱۳۹۰/۲/۱۲، ۱۵:۰۹:۲۸ عصر)cloop نوشته است: به نظر خیلی خیلی طول کشید
پل ارتباطی همون موقع درج خبر نوشته شده بود و مراحل تست رو میگذروند اما علت طولانی شدن ارائه نسخه 1.1.4 تغییرات بنیادین توی این نسخه در جهت پایداری و سئو بیشتر اون بود در ضمن نیوکلرن توی 1.1.4 به غیر از مای بی بی با پی اچ پی بی بی و بی بی پرس هم هماهنگ شده
خبر خوش اینکه نسخه پایدار نیوکلرن همین روزها در حال تست نهایی هست
دوستانی که علاقه مند هستند میتونن توی سایت نیوکلرن درخواست تست این نسخه رو به مدیریت نیوکلرن بدن و مشکلات احتمالی توی پل نوشته شده با انجمن ساز محبوب مای بی بی رو اعلام کنن

کسی اطلاعی از زمان انتشار رسمی این نسخه نداره ؟

پاسخ
بالاخره پس از ماه ها انتظار ، نسخه جدید پرتال نیوکلرن با انجمن ساز مای بی بی ارایه شد.

دست جناب آقای فرشاد غضنفری و همکارانشون درد نکنه
Heart

[تصویر:  NukelearnUSV.png]

http://nukelearn.com/index.html
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۵/۱۲، ۲۱:۲۰:۲۴ عصر) ، fathipours (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۲:۵۵:۰۴ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۷، ۰۶:۴۵:۱۹ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۰۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۵۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۱۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان