هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا راهنمایی
سلام
سوالی داشتم و اون اینکه که ایا قالب های دیگری هم هست برای این سیستم که فارسی شده باشه و از کجا
میشه دانلود کرد و یا خرید؟؟
پاسخ
سلام ... اگر منظور از سیستم مای بی بی هست سرچ کنید پوسته - هم پوسته ی رایگان برای دانلود موجوده و هم پوسته غیر رایگان برای خرید که همه هم به فارسی ترجمه شده است
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۲۴، ۱۱:۳۱:۴۹ صبح)funset نوشته است: سلام ... اگر منظور از سیستم مای بی بی هست سرچ کنید پوسته - هم پوسته ی رایگان برای دانلود موجوده و هم پوسته غیر رایگان برای خرید که همه هم به فارسی ترجمه شده است

بله منظور من بی بی هست ولی میخوام بدونم سایتی هست که قالب های فروشی هم داشته باشه یا رایگان؟ اگه هست معرفی کنید ممنون
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۲۴، ۱۱:۵۴:۵۷ صبح)tranceyou نوشته است: بله منظور من بی بی هست ولی میخوام بدونم سایتی هست که قالب های فروشی هم داشته باشه یا رایگان؟ اگه هست معرفی کنید ممنون

عرض کردم دوست عزیز - توی همین سایت پوسته با ترجمه فارسی موجوده - شاید در سایت های دیگه پوسته های دیگه هم وجود داشته باشه اما ترجمه نشده باشند - توی گوگل سرچ کنید ولی من سایت معتبری رو نمیشناسم که بهتون معرفی کنم

پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۰/۲۷، ۰۰:۵۲:۵۱ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۳۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۱۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۵۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان