هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.::دو تا مشکل::.
دوستان من تو انجمنم دو تا مشکل دارم یکی این که این پلاگین lastpost رو نصبیدم اما توی هر ریفرش پست های آخر تا لود شدن کامل سایت تا پایین میاد بعد درست میشه ... دوم اینکه چه طوری می تونم تاپیک ها رو مثل ویبولتین انتقال بدم ؟؟؟
HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
متشکرم ...
پاسخ
درود
طبیعیه

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطCyberGod (۱۳۸۹/۱۰/۲۵، ۱۹:۵۵:۰۴ عصر)
[quote]دوم اینکه چه طوری می تونم تاپیک ها رو مثل ویبولتین انتقال بدم ؟؟؟

این از ابزار مدیریت پیش فرض مای بی بیه، تموم انجمنها این امکان رو دارن و باید داشته باشن
[تصویر:  1293436101.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطCyberGod (۱۳۸۹/۱۰/۲۵، ۱۹:۵۵:۰۱ عصر)
دوستان ممنون از جواباتون اما برای سوال دوم باید چه کاربکنم از کدوم قسمت پنل می تونم این کار رو بکنم ...
یه سوال دیگه هم دارم این پلاگین هم اندازه کردن تصویر با انجمن رو هم 10 بار فعال و غیر فعال کردم کار نکرد که نکرد ...
پاسخ
برای مشکل دومتون بگم وقتی که وارد موضوع یا تاپیک شدید اون پایین گزینه انتقال تو دسترسی های مدیر وجود داره دیگه
پاسخ
 سپاس شده توسطCyberGod (۱۳۸۹/۱۰/۲۶، ۰۲:۲۶:۵۹ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۱۰/۲۷، ۰۰:۴۷:۲۱ صبح)
(۱۳۸۹/۱۰/۲۴، ۱۳:۵۳:۴۴ عصر)Pars نوشته است: درود
طبیعیه

پارس عزیز چی طبیعیه ؟ الان همین پلاگین last post روی فروم ارتش آفتاب هم نصبه اون چرا اینجوری نمیشه ؟؟؟؟ HuhHuhHuh این پلاگین هم اندازه کردن تصویر هم که کار نکرد که نکرد ...
پاسخ
از پلاگین اسلاید استفاده کنید - توی انجمن سرچ کنید "اسلاید"
پاسخ
سلام دوستان من یک مشکل داشتم گفتم مطرحش کنم
تو انجمنم وقتی یک کاربر توی یک موضوع ارسال میکنه پستی رو پست بعدی رو یک پست جدا ارسال نمیکنه و زیرش یک خط میکشه و دوباره ادامه همون پست این رو ارسال میکنه میتونید راهنماییم کنید؟
ممنون
بابا یکی اینجا هم جواب بدهSad
پاسخ
جواب نمیخواد میبینی که عین اون اتفاق اینجا هم افتاد این برای منظم تر بودن تالاره و برای اینکه منظم باشه ایجاد کننده موضوع هم پست هاش ادغام نمیشه البته همش تو پنل ادمین قابل مدیریته
پاسخ
دوستان عزیز این قابل حله :
به آدرس زیر برید :
کنترل پنل مدیر > پیکربندی > posting > بعد عدد این قسمت Post Merge Time رو از 60 به صفر تغییر بدید ...
حله ؟؟؟HuhHeartBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۱/۱۳، ۲۰:۲۴:۲۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۲۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۰۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۴۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان