هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نبودن دکمه های قالب
گفتم بالا که فکر کنم متوجه نشدید عکس نمایش انلاین و افلاین بودن که داخل پوشه قالب هست ولی نمایش داده نمی شود اعتبار و مشاهده وب سایت کاربر هم تو پوشه قالب هستند ولی نمایش داده نمیشنDodgy
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۲۲، ۱۱:۲۴:۲۲ صبح)hadisoft نوشته است: گفتم بالا که فکر کنم متوجه نشدید عکس نمایش انلاین و افلاین بودن که داخل پوشه قالب هست ولی نمایش داده نمی شود اعتبار و مشاهده وب سایت کاربر هم تو پوشه قالب هستند ولی نمایش داده نمیشنDodgy

این مسیر عکس جستجو شماست: http://hadisoftware.net/images/darkfusio...t_find.png

این هم مسیر مشاهده وب سایت کاربر است: http://hadisoftware.net/images/darkfusio...it_www.png

میبینید که اسلش ( / ) بین کلمه darkfusion و postbit_www.png برداشته شده است

یا عکستون آپلود درست نشده یا در قالب دستکاری شده است / تمامی عکس هایی که نشون نمیدن مشکلشون همینه
پاسخ
خوب الان نیمشه بیشتر توضیح بدید که چیکار کنم
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۲۲، ۱۳:۲۵:۲۸ عصر)hadisoft نوشته است: خوب الان نیمشه بیشتر توضیح بدید که چیکار کنم

نگاه کنید دوست عزیز ، مسیر عکستون اشتباهه ... یعنی عکس رو آپلود کردید و عکس موجوده در هاستتون اما آدرسش اشتباه

قطعا توی قالب دستکاری کردید ... برای همین به طور مثال برای همین عکس مشاهده سایت برین به:

قالب ها و پوسته ها > قالب مورد نظر > Post Bit Templates بعد postbit_www

نگاه کنید مسیر عکستون ( / ) داره و درست هست یا خیر

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطhadisoft (۱۳۸۹/۱۰/۲۲، ۱۴:۲۳:۳۳ عصر)
آقا خیلی ممنون مشکل از کد ها بود فقط من اعتبار رو مسیرشو پیدا نکردم میشه بگید تا اونم درست کنمSmile
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۲۲، ۱۴:۴۶:۴۸ عصر)hadisoft نوشته است: آقا خیلی ممنون مشکل از کد ها بود فقط من اعتبار رو مسیرشو پیدا نکردم میشه بگید تا اونم درست کنمSmile

قالب ها و پوسته ها » قالب ها » قالب مورد نظر » Post Bit Templates و بعد postbit_rep_button

پاسخ
 سپاس شده توسطhadisoft (۱۳۸۹/۱۰/۲۲، ۱۵:۵۵:۲۶ عصر)
سلام این یکی کلا اسمش اشتباه بود ممنون درست شدBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۲۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۲۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۰۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان