هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر ظاهر پوسته (خواهش میکنم یه مرد کمک کنه)
Exclamation 
دوباره سلام به همگی،
هنوز به سوال های قبلیم تو 2 تاپیک دیگه کسی جوابی نداده، از خیرشم گذشتیم،
فقط بعنوان اولین و آخرین خواهش از مای بی بی ایران، اینه که یه مشکل بزرگ دارم!
اینکه ظاهر قالب انجمنم در اپرا بدون مشکل هستش، ولی در فایرفاکس موزیلا و اینترنت اکسپلورر اکثر قسمت های انجمن از چپ به راسته،
برای نمونه فقط از صفحه اصلی انجمن عکس گذاشتم،ولی تو کنترل پنل کاربری هم همه چیز از چپ به راسته!
در حالی که تمامی مراحل فارسی سازی رو طبق آموزش انجام دادم و تمامی کدها یکی هستش، گرچه قالب های دیگه رو که انتخاب میکنم در تمام مرورگرها به درستی نمایش میده، ولی این قالب که انتخاب کردم فقط تو اپرا درست نشون میده. بدجوری فکرمو بهم ریخته! دیگه نمیدونم باید چیکار کنم.
از یکی از دوستان میخوام که مردونگی کنه و منو راهنمایی کنه که چطور این قالبو با همه مرورگرها سازگار کنم؟ و مطمئنا اگه کمک کنین، دیگه هیچ سوالی از این انجمن نمیپرسم.

با سپاس Heart

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
توی تایپیک دیگه هم همین الان گفتم
قالب را بدید و فارسی تحویل بگیرید
اگه میخواین اختصاصی بمونه هم به یکی از مدیران(بنده وقت ندارم) بدید تا براتون فارسی کنند و راجع به هزینه هم با خودشون توافق کنید
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطhamishegi9 (۱۳۸۹/۱۰/۲۰، ۱۴:۳۰:۴۶ عصر)
Exclamation 
شما از فارسی ساز مای بی بی ایران استفاده می کنید؟
پاسخ
 سپاس شده توسطhamishegi9 (۱۳۸۹/۱۰/۲۰، ۱۴:۳۱:۰۹ عصر)
با سلام و تشکر از شما دوستان گرامی،
ولی این جواب ندادن ها در 2 تاپیک دیگه ای که ایجاد کرده بودم، باعث شد که خودم بعد از 10 روز بصورت مداوم بالاخره تونستم قالب رو به صورت کامل فارسی کنم، و دیگه اینقدر داخل تمپلیت ها گشتم همشون رو حفظ شدم!
گرچه اینم بگم بعد اینکه دیدم اینجا نمیتونم به نتیجه برسم، رفتم تو فروم مای بی بی اصلی، و اونجا سوالم رو مطرح کردم، ظرف چند دقیقه جوابم رو دادن، حتی قسمت پشتیبانی چت آنلاین هم داشتن بصورت کاملا رایگان که اگه مشکل فوری داشته باشی خیلی سریع کارتو راه میندازن،
در هر صورت به بقیه دوستان هم که اینجا به جواب نرسیدن پیشنهاد میکنم اگه یه خورده زبانشون خوب باشه میتونن ار طریق انجمن مرجع انگلیسی مای بی بی مشکلشون رو راحت حل کنن.

با سپاس از همگی،
خدانگهدار
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۲۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۰۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۴۲ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خواهش میکنم کمک کنید این چه مرگش شده؟ mahmood 4 2,922 ۱۳۸۹/۱۰/۳۰، ۲۱:۲۵:۵۵ عصر
آخرین ارسال: mahmood

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان