هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات جدی با بانک اطلاعاتی در انجمنم
سلام دوستان
برای راه اندازی انجمن از mybb استفاده کردم و حالا با کلی مشکل مواجه شدم. مواردی که برای من مشکل ساز شده ارتباط مستقیم با دیتابیس داره. در صورت امکان راهنمائیم کنید تا بتونم این مشکلات رو برطرف کنم
1. پلاگین تشکر رو در انجمن نصب کردم (کپی فایل ها در مسیرهای مورد نظر و فعال کردن از قسمت پیکربندی). خیلی عالی عمل می کنه. هر کاربری میتونه تشکر کنه و یا تشکر خودش رو حذف کنه. اما مشکل زمانی بوجود میاد که یه بازدیدکننده بخواد عضو انجمن بشه. اونوقته که مشکل دیتابیس بوجود میاد. (با حذف این افزونه مشکل برطرف شد)
2. پلاگین Persian_ProStats_1.7.6 رو طبق دستور کپی کردم، از قسمت پیکربندی-> پلاگین به محض انتخاب نصب، همونجا مشکل دیتابیس پیش میاد. (خود انجمن کار می کنه،اما این افزونه نصب نمیشه)
3. در صورتیکه کاربری رمز ورودش رو گم کرده باشه، بعد از اینکه ایملش رو مجدد وارد می کنه تا انجمن رمز جدید رو براش ارسال کنه باز هم مشکل دیتابیس پیش میاد. (وقتی سیستم ارسال ایمیل رو smtp تعیین کردم، مشکل پیغام خطا حل شد ولی کار خاصی انجام داد نمیشه)
4. زمانیکه کاربری در یک انجمن مشترک میشه، هیچ ایمیلی بعد از ارسال جدید در اون تاپیک برای کاربر ارسال نمیشه
5. همچنین کاربران ظاهرا می تونن برای همدیگر ایمیل ارسال کنند، ولی در نهایت داخل سیستم میونه. از قسمت ابزار تعمیر ونگهداری ایمیل ها دیده میشه که ارسال نشده. نمونه ای ازخطای عدم ارسال
"Unable to connect to the mail server with the given details.<br /><br />10060: A connection attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of time, or established connection failed because connected host has failed to respon"
6. هر کار کردم ساعت کلی انجمن بروز نمیشه. در صورتیکه برای هر کاربر میشه دستی خودش تنظیم کنه.
7. نمایش عمودی مشخصات کاربر بصورت کلی امکانپذیر نیست. یعنی هر دو گزینه یک کار (افقی) رو انجام میدن. ولی برای هر کاربر میشه بصورت دستی تنظیم بشه

حالا لطفا کمکم کنین تا مشکلات رو برطرف کنم
پیشاپیش از لطفتون سپاسگزارم
پاسخ
هیچ کس اینجا نمی تونه به من کمک کنه!!؟
HuhHuhHuh
پاسخ
پیشنهاد میکنم همه تیبل ها رو ریپیر کنید
توی قسمت SQL
پاسخ
 سپاس شده توسطelmi1413 (۱۳۸۹/۱۰/۲۲، ۰۸:۴۳:۴۸ صبح)
(۱۳۸۹/۱۰/۲۲، ۰۰:۳۲:۰۹ صبح)sattarforum نوشته است: پیشنهاد میکنم همه تیبل ها رو ریپیر کنید
توی قسمت SQL

حالت عادی کار می کنه. اما با نصب پلاگین به مشکل بر می خورم. آیا با ریپیر کردن مشکل حل میشه؟
پاسخ
ظاهرا هیچ کس نمی تونه حتی یکی از مشکلات من رو برطرف کنه
ممنون از پشتیبانی بسیار قوی نرم افزاری
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۴۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۵۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۵۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان