هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست Pars
درود

درصدد راه اندازی یک فروشگاه و یک وبسایت هستم.
وبسایت را با وردپرس راه اندازی می کنم و تا حدی اشنای دارم. اما باز هم نیاز به چند کمک دارم.
اما در مورد فروشگاه اطلاعی ندارم. اینکه سیستمش چی باشه برام فرقی نمیکنه فقط باید رایگان باشه. چه نال شده چه رایگان.

اگر کسی روی فروشگاه سازی کار کرده و یا استفاده کرده و می تونه به من کمکی بکنه این درخواست را دارم که من را راهنمایی کند.

با سپاس

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۱۰/۱۴، ۲۲:۵۲:۰۱ عصر) ، kavian (۱۳۸۹/۱۰/۱۷، ۱۶:۳۵:۱۵ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۲۵، ۱۴:۲۶:۰۰ عصر)
سلام
اگر تمایل داشتید می تونم توی بخش وردپرس باهاتون همکاری کنم
در مورد فروشگاه هم می تونید از سایت هایی که اسکریپ فروشگاه و سایر اسکریپت ها رو معرفی می کنند استفاده کنید و یک فروشگاه ساز نال شده دانلود کنید
توی این سایت اسکریپت های خوبی هست که فارسی شده و نال شده هست
در حال حاضر فاقد سایت هستمBig Grin اما بزودی دوباره سایتم رو راه اندازی می کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۱۰/۱۴، ۲۲:۵۱:۵۷ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۰/۱۵، ۱۱:۴۱:۵۴ صبح)
می تونی از سیستم hamvar.ir استفاده کنی با شرکت پست هم هماهنگه و پست میاد و محصول وادرس رو ازت میگیره و پول دریافت شده رو به حسابت واریز میکنه
کاکردن باهاشم خیلی اسونه
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۱۰/۱۴، ۲۲:۵۱:۵۴ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۰/۱۵، ۱۱:۴۲:۳۸ صبح) ، LORD SaeeD (۱۳۸۹/۱۱/۴، ۲۳:۲۳:۳۹ عصر)
شما میتونید به انجمن تخصصی فروشگاه های اینترنتی ایران مراجعه کنید و هر اطلاعاتی راجب فروشگاه های اینترنتی میخواهید کسب نماید .

www.forum.ireshop.net
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۱۰/۱۴، ۲۲:۵۱:۴۸ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۰/۱۵، ۱۱:۴۲:۴۲ صبح)
روشگاه ساز سبد خرید یک سیستم ایرانی و مناسب برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی می باشد. این نسخه اولیه اسکریپت فروشگاه ساز سبد خرید می باشد که قبلا به قیمت ۸۰٫۰۰۰ تومان به فروش می رسید و اکنون به صورت رایگان توسط سایت سازنده منتشر شده است. این نسخه با پشتیبانی کامل از پرداخت توسط کارتهای اعتباری تحت شتاب توسط گذرگاه بانک سامان و هچنین خرید پستی توسط لینک مستقیم عرضه گردیده است. به امکانات کلی این سیستم اشاره میکنیم.
سیستم مدیریت قوی
سیستم جستجو در محصولات
سیستم جستجوی پیشرفته
تعداد نامحدود دسته بندی
تعداد نامحدود محصولات
سرعت عملکرد فوق العاده
قابل نصب بر روی هر نوع سرور
بخش کاربری کاربر پسند (User-friendly)
بخش مدیریتی بسیار ساده و مستقل
امکان ویرایش و طراحی قالب توسط کاربر
طراحی Template-base
پیشنهاد ویژه محصولات در صفحه اصلی
سازگار با تمامی مرورگرها
امکان درج آیکون یا لوگو برای دسته بندی ها
فعال و غیر فعال کردن محصولات
فروش بر اساس مقدار موجود در انبار
نمایش درختی دسته بندی ها
ثبت تمامی سفارشات در پایگاه داده
تغییر خودکار وضعیت سفارش پس از پرداخت آنلاین
سبد خرید برای اعضای سایت افراد غیر عضو (نیازی به وارد شدن به سیستم نیست)
قبول تمامی کارتهای اعتباری تحت شتاب
خرید پستی از طریق لینک مستقیم (تمامی شرکت ها)

اینها رو از سایت پرشین اسکریپت برداشتم .
نکته ی دیگه ای که داره اینه که نسخه پولی خیلی قوی تره

سایت اصلی:
http://www.sabadkharid.com/
دموی محیط کاربری رایگان:
http://flexdemo.sabadkharid.net/
محیط کاربری پیشرفته(پولی):
http://prodemo.sabadkharid.net/

پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۱۰/۱۴، ۲۲:۵۱:۳۴ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۰/۱۵، ۱۱:۴۳:۱۶ صبح)
فروشگاه ساز های پرستا شاپ ، مارکت ساز ، دی مارکت ، oscommerce ، و سبد خرید که دوستمون گفت میتونید بطور رایگان نصب کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۱۰/۱۴، ۲۲:۵۱:۳۲ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۰/۱۵، ۱۱:۴۳:۲۲ صبح)
با خود وردپرس هم میشه شاپ راه انداخت (چند تا پوسته واسه این کار دارم)
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۱۰/۱۴، ۲۲:۵۱:۲۸ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۰/۱۵، ۱۱:۴۳:۲۶ صبح)
میتونید از انجمن شاپ کیپر هم کمک بگیرید.(تقریبا خیلی جامع هست سر بزنید ضرر نداره)
http://www.shopkeeper.ir/forum/
در مورد اسکریپت رایگان هم الان بیشترن از سبد خرید و مارکت ساز نسخه طلایی استفاده کنید.که در سایت
http://www.p30vel.ir همه جورش گیر میاد.

و شرکت هایی که میتونید باهاشون قرار داد ببنید. بهترین هاش ایران مارکت سنتر و پارس پیک هست.
که پارس پیک خیلی عالی هست. و الان بیشترن راضی هستن.

البته اگه که با اینا قرار داد ببندید. میتونید از همون ورد پرس استفاده کنید . فقط یک قالب فروشگاهی نصب کنید.
که هزینه های قرار داد و هزینه ای که باید به پست هم بدید جدا هست.

:::موفق باشید::

من ياور يقين و عدالتم من زندگي ها خواهم ساخت، من خوشي هاي بسيار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمين خواهم کرد، زيرا شادماني او شادماني من است.(کوروش کبير)
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۰/۱۵، ۱۶:۳۴:۴۶ عصر)
به نظر من اگه سرور قوی دارین از وردپرس استفاده کنید برای فروشگاه از همشون بهتره چون بالاترین سئو رو داره
از طرفی وردپرس روی سرور فشار میاره برای همین سرور قوی میخواد
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۰/۱۷، ۱۵:۴۹:۳۱ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۰/۱۷، ۱۶:۲۶:۰۲ عصر) ، LORD SaeeD (۱۳۸۹/۱۱/۴، ۲۳:۲۴:۴۱ عصر)
برای فروشگاه من قبلا یک فروشگاه خیلی قوی که با میترا ساخته شده بود دیدم تحقیق کنی پیدا می شه
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان