هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند سوال برای قالبهای 1.6
Question 
دورد به همه دوستان

چند سوال برای من پیش آمده در مورد قالبه ها .
آیا تمامی قالبهای نسخه 1.6 با یک دیگر مطابق می کنند ؟ یعنی فرقی بین قالب 1.6.3 با قالب های 1.6.5 نیست برای گذاشتن.
من آخرین نسخه Mybb را نصب کردم (1.6.5) می شه هر قالب ی از نسخه 1.6 رو گذاشت؟ یا باید به نسخه 1.6.5 Update شان کرد ؟

در خواست دیگری که دارم این هستش که چند سایت قالب برای Mybb می خواستم به جزء awesomestyles.com و سایت رسمی Mybb
اگر بشه چندین سایت را معرفی کنید تا بشه دانلود کرد.
سایت بنده در مورد هک, نرم افزار و غیر هست. قالب های گرافیکی می خواستم که ماننده vbulletin برای یوزرهاش قرار گذاشته ماننده

[تصویر:  1318688466_futuris-for-vb-4.1.5.jpg]

با تشکر.
saint_roka, از December 2009 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
درود

آدرس انجمنتون رو در امضا قرار بدید

خیلی بهتر هستش که پوسته هاتون مطابق با نسخه مای بی بیتون باشه ! اما میتونید پوسته های 1.6 را در مای بی بی 1.6.1 و 1.6.2 و .... استفاده کنید و چندان به مشکل نخواهید خورد

مشکل اصلی زمانی هستش که پوسته 1.4 را روی 1.6 استفاده کنید !

درباره سایت ها هم در گوگل جستجو کنید به نتایج حوبی می رسید
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۱۲، ۲۲:۲۵:۵۸ عصر)khp نوشته است: درود

آدرس انجمنتون رو در امضا قرار بدید

خیلی بهتر هستش که پوسته هاتون مطابق با نسخه مای بی بیتون باشه ! اما میتونید پوسته های 1.6 را در مای بی بی 1.6.1 و 1.6.2 و .... استفاده کنید و چندان به مشکل نخواهید خورد

مشکل اصلی زمانی هستش که پوسته 1.4 را روی 1.6 استفاده کنید !

درباره سایت ها هم در گوگل جستجو کنید به نتایج حوبی می رسید

مرسی از جوابتون
راستش من بعد از چند سال دوباره امروز سایت رو آوردم بالا و تازه می خوام از اول شروع کنم. راستش من در گوگل جستجو کردم 5 تا صفحه گوگل رو دونه به دونه چک کردم اما فایده ای نداشت.

در مورد پوسته که %100 از نسخه 1.6 استفاده می کنم اما از کجا یابد چک کردن که باید کمی در کدها دست کاری کرد که مثلا اگر قالب برای 1.6.3 باشه توانست به 1.6.5 ارتفاع بدیمش. از کجا باید کدها جدید رو پیدا کنم که با کد قدیمی عوض کنیم ؟
پاسخ
به روز رسانی قالب
پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۱۳، ۰۱:۲۸:۲۵ صبح)AR@KST@R نوشته است: به روز رسانی قالب

AR@KST@R جان منظور شما چی بود ؟ قالب جدید به زودی می زارید ؟ چرا تو هیچ سایت قالبهای که من می خوام نمیشه پیدا کرد Dodgy
ور اگر منظور شما در مورد آپدیت کردت قالبهای 1.6 هستش, که برادر من , من خودم جستوجو کردم و تنها جیز مفید این بود که پیدا کردم http://community.mybbiran.com/thread-147...9%84%D8%A8 و بدردم نخود. چون که من گفتم قالبها 1.6 رو چطوری آپدیت کنم, من که نگفتم چطور قالبهای 1.4 رو به 1.6 آپدیت کرد.
حتی یک کاربرای گفت که
(۱۳۹۰/۹/۱۳، ۰۱:۲۸:۲۵ صبح)GIGBA نوشته است: یکی هم برای 1.61 و با 1.6.2 ارتفا بده و اینجا بزاره
این آقا یا خانوم این سوال رو پرسیدند و کسی به سوالی که پرسیدند جواب نداده. حالا من هم همین سوال رو دارم Smile یکی بگه اگر من قالب 1.6.2 یا 1.6.3 پیدا کردم چطوری به 1.6.5 آپدیتش کنم ؟

با تشکر
پاسخ
Exclamation 
واقعا جالبه, من سوال و درخواست کردم. هیچ یک از مدیران به این موضوع من توجه نکردند Angry اگر مسئله واقعا وقت نکردن هست دیگه چرا Mybb فارسی رو شما زدید. به کار و زندگی خودتون برسید. اگر جوابی ندارید, پس خوب چرا این سایت پشتیبانی فارسی mybb رو برا ملت زدید ؟
واقعا جای تاسفه که کسی نمی تونه به سوالت پا پیش افتاده من رو حل کنه
پاسخ
زدیم سطح فرهنگ هموطنا رو بسنجیمAngry

http://community.mybbiran.com/thread-2169.html
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطsaint_roka (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۱۵:۴۴:۱۰ عصر)
(۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۳:۲۴:۲۲ صبح)Cancer9003 نوشته است: زدیم سطح فرهنگ هموطنا رو بسنجیمAngry

http://community.mybbiran.com/thread-2169.html

ممنون از جوابی که دادید.
واقعا کسی این رو نمی تونست از اول بگه Dodgy ما راحت می شدیم :|
-----------------------------------------------------------------------------------

از این نوع قالبهای که من می خواستم در سطحه (هک و غیر) از کجا میشه پیدا کرد ؟ کسی می توانه قرار بده ؟
من خودم کله قلبهای Mybb.com , awesomestyles.com و 6 تا صفحات گوگل رو زیرو رو کردم و پیدا نکردم Idea مگه میشه قالبی که ما می خوایم تو Mybb نباشه اما تو PHPBB و VB باشه Idea
آخه یکی هم بیاد برای درد ما یک کاری کنه. به خدا یکی می خواد سایت در مورد Hack, Yahoo Tools و غیره درست کنه; قیدشو میزنه. لول

با سپاس
پاسخ
پاسخگویی این نیست که ما بگردیم تو کلی مطلب تکراری جواب کاربر رو پیدا کنیم. وقتی میگن قالب بروز بشه کاربر خودش باید 2زاریش بیفته بفهمه مشکل چیه و بره آموزش رو پیدا کنه

تو قالبهای همینجا قالب سایت هک هست بخش قالبها رو چک کنین
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۱:۰۵:۲۶ صبح)
(۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۱:۰۴:۱۴ صبح)Cancer9003 نوشته است: پاسخگویی این نیست که ما بگردیم تو کلی مطلب تکراری جواب کاربر رو پیدا کنیم. وقتی میگن قالب بروز بشه کاربر خودش باید 2زاریش بیفته بفهمه مشکل چیه و بره آموزش رو پیدا کنه

تو قالبهای همینجا قالب سایت هک هست بخش قالبها رو چک کنین

درود دوباره
والا من که گفتم, "من خودم کله قلبهای Mybb.com , awesomestyles.com و 6 تا صفحات گوگل رو زیرو رو کردم و پیدا نکردم" تازه از Mybbiran هم شروع کردم. تک تک قالبها رو من نگاه کردم.
حالا اگر شما یکی رو در نظر دارید, در این اینجا لینک رو قرار بدید ما چک کنم. باور کنید قبل از این که این پست رو بدم من دوباره "پوسته های رایگان, پوسته های غیر رایگان و پوسته های ترجمه نشده" چک کردم اما به نتیجه ای نرسیدم. قالب سایت هک پیدا نکردمUndecided

با سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۰۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۰۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۵۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان