هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دندان خراب رو باید بیرون اورد؟
سلام.خیلی خلاصه میگم. میتونید نخونیداگه چاپ بشه البته./من مبلغ جایی نیستم اما دیدم یه جا مطلب گذاشته بودن که سایت رزبلاگ فلان و ....اما همین رزبلاگ یه وبلاگ وانجمن وسرویس اپلود دردسترس وامکانات اضافی وحرفه ای با قیمت مناسب و.....اینها همه تا اینجا هیچ.اما خیلی ساده و بدون دردسر تمام اهنگ و ویدئو و سایر پیوستها اونجا اجرا میشه.
حالا اینجا رو داشته باش:/
یک دامنه اختصاصی وهاست پیشرفته با تمام امکانات با این مای بی بی...

سرویس شدیم و نتونستیم یه آهنگ بذاریم تو سایت یا ویدئو.همش ارور/اشتباه/کد/دوباره/ازنو/بروفلان جا/فردابیا/امروز نرو/....مدیر سرویس؟؟؟تبلیغات تا وقتیه که پول نگفتن همین که پول واریز شد اگه درخواست پشتیبانی کردی جوابشون فقط یک لینک هست که به قوانین ارجاع میده ادم رو....هر کی هم اینجاست فقط شعار میده.از مدیر گرفته تا اونایی که ادم رو میپیچونن.
اگه مطلبم رو گذاشتن خونده بشه واحتمالا دیدیدش یه کمی به کاربران اماتور بیشتر توجه کنید.من خجالت نکشیدم گفتم بلد نیستم.دوبار هم برای مدیر پیام دادم وبیجواب موند اخه ایشون سرشون شلوغ تشریف داره...اما شاید باشند اعضایی مثل من که روشون نشه بگن.مسدودمم کردید عیب نداره امیدوارم پیام من یه گوشی رو قلقلک بده.
پاسخ
چی ؟؟؟
پاسخ
یه کم آرومتر حرف زن بفهمیم چی میگی !
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
دوست عزیز الان چندین ساله از راه اندازی انجمن پشتبانی mybb iran می گذره
99 درصد کل مشکلاتی که شما به عنوان یه تازه کار می تونید داشته باشید قبلا بحث شده و رفع اشکال شده !
خوب شما چی می خواید لقمه جویده شده اماده ؟ می دونید انوقت چقدر باید هزینه پشتبانی بدید؟
یکم جستجو کنید به جوابتون می رسید نیاز نیست تایپک الکی بزنید ! Sleepy

می خواید یه پشنهاد بدید به مدیرای انجمن یه نوع مدیرای جدید انتخاب کنن برا انجمن به اسم جستجوگر شما وقتی مشکلی داشتی جستجو کنن پیدا کنن بدن مشکلتون رو حل کنید !

یاد قدیما بخیر Sleepy
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
 سپاس شده توسطPishro (۱۳۹۲/۱/۵، ۲۳:۳۴:۵۱ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۲/۱/۶، ۰۰:۴۴:۴۶ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۲/۱/۶، ۱۱:۳۸:۰۹ صبح) ، mhy (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۹:۲۲:۴۵ عصر)
ببین دوست من

کسی این روزا برای اون یکی کار رایگان انجام نمیده نمیگم نیست هست اما باید بگردی پیدا کنی

در ضمن شما حساب روزی 10 تا عضو جدید بخواهند همینطور از مدیر سوال کنند چی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Big Grin

نمیشه که !!

در ضمن ناراحت نشیا اما من نفهمیدم چی گفتی !؟! Smile
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۲/۱/۶، ۱۱:۳۸:۳۵ صبح) ، seyyed28 (۱۳۹۲/۱/۶، ۱۱:۴۹:۳۰ صبح) ، mhy (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۹:۲۳:۴۱ عصر)
عزیز شما وقتی واست مشکلی پیش میاد سرچ کن اگه به جواب نرسیدی تاپیک بزن در ضمن میتونی بجای این کارا بگردی ببینی مشکل رو چطور میتونی حل کنی که نیاز نداشته باشی بیای اینجا سوالت بی جواب بمونه
www.se2yek.ir
انجمنهای آزاد سه 2 یک
پاسخ
 سپاس شده توسطseyyed28 (۱۳۹۲/۱/۶، ۱۱:۴۷:۱۳ صبح) ، mhy (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۹:۲۵:۰۱ عصر)
سلام.ممنون که راه حل نشون دادید.

(۱۳۹۲/۱/۶، ۰۰:۰۱:۲۳ صبح)majid01 نوشته است: ببین دوست من

کسی این روزا برای اون یکی کار رایگان انجام نمیده نمیگم نیست هست اما باید بگردی پیدا کنی

در ضمن شما حساب روزی 10 تا عضو جدید بخواهند همینطور از مدیر سوال کنند چی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Big Grin

نمیشه که !!

در ضمن ناراحت نشیا اما من نفهمیدم چی گفتی !؟! Smile

سلام ضمن تشکر از یاداوری واشاره ای که به هزینه سرویس کردید.حرف شما رو تایید میکنم.بنده هم در اولین درخواستم همین رو گفتم چون میدونم هر کسی وقت و انرژی که در فضای مجازی صرف میکنه هزینه مالی میذاره من یا کس دیگه حق نداریم توقع بیجا کنیم.
هزینه رو ساعتی 10هزارتومان پیشنهاد دادم و عرض کردم که بیشتر هم موردی نیست .مجانی که خودمم میدونم حتی مامانم واسه بابام چایی نمیریزهBig Grin

جهت اطلاع این دوستم که فرمودند متوجه نشدم :===/

پشتیبان تلفنی.یکی که بصورت تلفنی کمک کنه مشکلاتی که دارم در ارسالها و در پنل خصوصا کنترل پنل هاست...حل بشه.البته مشکل که میگم واسه من مشکل هست بخاطر آماتور بودن خودم....هر تماس ده هزارتومان/تماس خودم میگیرم/تماسها بیشتر از 20دقیقه نمیشه/اگه کسی هست ممنون میشم بگه.
پاسخ
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۲/۱/۶، ۱۲:۳۰:۱۵ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۹:۲۴:۵۶ عصر)
دوست گرامی
آدرس انجمن شما: http://qoranchat.com است و هنوز ( 6 فروردین 1392 ) راه اندازی نشده . بهتر نیست که راه اندازی کنید و گام به گام مشکلات را برطرف کنید با هم فکری دیگر دوستان در این پشتیبانی .
سیستم ها مدام در حال تغییر هم هستند و فکر نکنید که با دادن مبلغی به کسی بابت راه اندازی و یا رفع اشکال , تمام مشکلات برطرف شوند چه بسا در همان زمان سایت مادر به روز رسانی کرد و نسخه جدید را ارائه کرد که باید دوباره دست بکار شد و شروعی دوباره برای به روز رسانی افزونه ها و کُد ها و .... بکنید . پس بهتر است اگر کار را حرفه ای میخواهید دنبال کنید کسی را استخدام کنید برای این کارها و یا خودتان و دانش خودتان را در این زمینه ارتقاء بدهید.
پس آستین ها را بالا بزن , گام یکم , راه اندازی سایت بصورت ساده و خام و بعد ارتقاء گام به گام به آنچه میخواهید ( توسط خودتان , دوستان در این پشتیبانی , جستجو در این پشتیبانی و یا شخصی که برای شما کار میکند ). Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۲/۱/۶، ۱۵:۴۶:۴۰ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۹:۲۴:۴۷ عصر)
http://qoranchat.com

این که هاست ویندوزه...

چه ربطی به ما بی بی و رز بلاگ و پشتیبانی داشت؟؟؟؟
پاسخ
[size=medium]سلام درسته هاست ویندوز هست.اما فقط به همین فروم اختصاص دادم.یعنی هیچ سایت یا وبلاگ دیگه ای در این هاست نیست.دلیلش هم سرویسهایی هست که انشاالله با کمک شما اونجا اضافه میکنم و نیاز به فضا و سرعت بیشتر داره.لطفا کمک کنید تا من شرمنده خدای خودم وتعهدم نشم.از همگی ممنونم.توقع پشتیبانی مجانی ندارم و هر دوستی در این راه کمک کنه وپشتیبانی به حق خودش میرسه قبل از انجام کار حتی...بنابراین از این بابت اسوده خاطر باشید.
لا تقفومالیس لک به علم.ان السمع والبصر والفواد کل اولایک کان عنه مسوولا...
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۰۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۳۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۳۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان