هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در متن پستها!
من این پلاگینهارو 3،4 روز پیش ریختم و نصب کردم.نکنه از همینا باشه که اینطوری شده؟
امکان داره؟
پاسخ
دوست عزيز جواب اين سوال خيلي اسونه! شما قبلا از اديتوري كه از كد html‏ استفاده مي كرد ، استفاده مي كردين و تمام پست ها از طريق كد هاي html ‎ارسال شده اند پس اگر html ‎غير فعال بشه تمام پست ها به صورت كد html ‎در مياد!
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۱۰/۱۲، ۱۵:۲۵:۱۹ عصر)
(۱۳۸۹/۱۰/۱۱، ۲۲:۵۷:۰۵ عصر)Soren نوشته است: دوست عزيز جواب اين سوال خيلي اسونه! شما قبلا از اديتوري كه از كد html‏ استفاده مي كرد ، استفاده مي كردين و تمام پست ها از طريق كد هاي html ‎ارسال شده اند پس اگر html ‎غير فعال بشه تمام پست ها به صورت كد html ‎در مياد!

خیلی ممنون دوست عزیز.
اینو خودمون هم میدونیم. راه حل درست کردن این مشکل چیه؟؟؟؟(به غیر از فعال کردن دوباره html)

من ياور يقين و عدالتم من زندگي ها خواهم ساخت، من خوشي هاي بسيار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمين خواهم کرد، زيرا شادماني او شادماني من است.(کوروش کبير)
پاسخ
فکر نمی کنم راه حلی داشته باشه!

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطSoren (۱۳۸۹/۱۰/۱۲، ۰۰:۱۶:۱۵ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۱۰/۱۲، ۰۱:۵۶:۲۳ صبح)
بابا ای ول!!!بعد از این همه مانور و تبلیغ رو ادیتوره جدید،باید بگیم:
نقل‌قول: فکر نمی کنم راه حلی داشته باشه!
DodgyExclamation

پس اگه واقعا راه حلی نداره،تو پست معرفی ادیتور بگید که امکان داره به همچین مشکلی بربخورید که راه حلی هم نداره!!
پاسخ
عزیز جان ادیتور جدید چه ربطی به ادیتور قبلی داره؟
اون ادیتور نیازش روش بودن HTML بوده که این ادیتور این نیازو نداره. حالا شما HTML رو خاموش کنی طبیعی هست که کد های اضافه از ادیتور قبلی باقی میمونه؟
ما الان بیاییم چه راه حلی پیشنهاد بدیم؟

پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۱۰/۱۲، ۰۱:۵۶:۲۱ صبح)
پس طبق گفته شما pars عزیز.پستهایی که من با این ادیتور جدید ارسال کردم نباید این مشکلهارو داشته باشه!!
اما داره!
پاسخ
نباید داشته باشه الان بیشتر از 200 سایت ایرانی و خارجی دارن از ادیتور استفاده می کننو مشکلی گزارش ندادن.
احتمالا نحوه تغییر ادیتورتون مشکل داره.

پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۱۰/۱۲، ۰۱:۵۶:۴۱ صبح)
متشکر از راهنماییهاتون دوستان!
خدا خیرتون بده!Exclamation
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۱۲، ۰۰:۳۰:۱۲ صبح)Pars نوشته است: عزیز جان ادیتور جدید چه ربطی به ادیتور قبلی داره؟
اون ادیتور نیازش روش بودن HTML بوده که این ادیتور این نیازو نداره. حالا شما HTML رو خاموش کنی طبیعی هست که کد های اضافه از ادیتور قبلی باقی میمونه؟
ما الان بیاییم چه راه حلی پیشنهاد بدیم؟

ممنون اقا علیرضا عزیز

پس تنها راهش همونه که html رو روشن کنیم؟؟

:بعد یه سوال دیگه از حالا که پست ها رو با این ادیتور میدیم. این مشکل که پیش نمیاد نه؟؟

منظورم اینه که من الان با این پست میدم. html روشن هست. بعدا که من html رو خاموش میکنم. پست هایی که با این ادیتور داده شدن درست هستن یا چون html روشن بوده اینا هم اینجوری میشن؟؟

من ياور يقين و عدالتم من زندگي ها خواهم ساخت، من خوشي هاي بسيار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمين خواهم کرد، زيرا شادماني او شادماني من است.(کوروش کبير)
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان