هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین انجمن های پنهان Hide Forums
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: انجمن های پنهان Hide Forums
[تصویر:  version.png] نسخه: 0.8.5
[تصویر:  user.png] نویسنده: Jan
[تصویر:  d.png] معرفی: 17th October 2010
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 17th October 2010
[تصویر:  user.png] ترجمه: Pars

[تصویر:  info.png] عملکرد: کاربر ها می توانند انجمن های مورد نظر خود را از دید خود پنهان کنند (گزینه مورد نظر به انتهای کنترل پنل کاربری افزوده می شود)

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل های پلاگین و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت،

[تصویر:  photos.png] نمونه:
ندارد

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Persian_HideForums_0.8.5.zip (اندازه: 64.5 KB / تعداد دفعات دریافت: 410)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/hide-forums

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطBSE (۱۳۸۹/۱۰/۱۰، ۰۲:۰۴:۳۶ صبح) ، Armin (۱۳۸۹/۱۰/۱۰، ۰۲:۱۷:۴۰ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۸۹/۱۰/۱۰، ۱۲:۵۵:۴۸ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۰/۱۱، ۰۰:۳۳:۴۸ صبح) ، saiid (۱۳۸۹/۱۰/۱۱، ۲۳:۳۹:۳۶ عصر) ، Mehryar (۱۳۸۹/۱۰/۲۷، ۱۷:۴۵:۵۰ عصر) ، ms83 (۱۳۸۹/۱۱/۱، ۰۱:۵۶:۱۱ صبح) ، shahinpb (۱۳۹۰/۲/۹، ۰۲:۵۴:۱۸ صبح) ، میدوری (۱۳۹۰/۴/۱۹، ۱۷:۴۴:۳۳ عصر) ، hesam_esf (۱۳۹۰/۶/۳، ۱۵:۵۵:۳۵ عصر) ، mohsenazizi (۱۳۹۰/۷/۱، ۱۰:۴۷:۳۰ صبح) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۷/۳، ۱۴:۳۵:۰۴ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۷/۳، ۲۲:۲۲:۱۸ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۷/۵، ۰۱:۰۱:۳۷ صبح) ، farzinafn (۱۳۹۰/۷/۷، ۲۳:۰۰:۰۴ عصر) ، Milad_First (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۰۶:۳۷:۳۰ صبح)
سلام

ممنون پلاگین خیلی خوبیه

اگر بخوایم متغیرش رو توی پروفایل کاربران(و نه سی پنل) حذف کنیم، باید دقیقا کدوم عبارت رو از کدوم قالب برداریم؟

چون یه گزینه تو پروفایل کاربران با عنوان hidden forums میاد و وقتی کسی مثلا 10 انجمن رو مخفی کرده باشه صفحه کلا کش میاد و این گزینه رو تمام ناظمها و مدیرها میبینن و شکلش قشنگ نیست

ممنون

خودم کشفش کردم!!

از فیلدهای اختیاری حذفش کردم حل شدAngel
پاسخ
نه ظاهرا مشکل هنوز حل نشده. الان که از صفحه پروفایل حذف شده دیگه نمیشه انجمنی رو پنهان کرد

وقتی انجمن ها رو پنهان میکنن، ناظمها و مدیران توی پروفایلشون میبینن شماره اون انجمنها رو و صفحه پروفایل کش میاد. برای رفع این مشکل چه باید کرد؟
پاسخ
یه سوال داشتم
تو بعضی از انجمن ها وقتی می خوای موضوع جدید بفرستی زیر عنوان مو ضوع یه چیزی به نام tags میاره می دونید از چه پلاگینی استفاده می کنه که ای ن تگ رو میاره من خیلی سرچ کردم چیزی گیرم نیومد
به طور مثال
[تصویر:  veee9mwa8md8fohbx7p9.png]
ببخشید ها اینجا نوشتم دلیلشو پایین اوردم

آقا من می خوان تو انجمن پست بزارم اینو میاره
مرجع پارسی MyBB
شما اجازه‌ی دسترسی به این صفحه را ندارید . این خطا ممکن است به خاطر یکی از دلایل زیر باشد:

حساب شما به حالت تعلیق در آمده است و یا شما از دسترسی به این قسمت محروم شده‌اید.
شما اجازه‌ی دسترسی به این صفحه را ندارید. آیا می‌خواهید به قسمت‌هایی که تنها مدیران دسترسی به آن را دارند و یا قسمت‌هایی که به شما اختصاص ندارد وارد شوید؟ لطفاً قوانین را مطالعه نمایید.
حساب کاربری شما هنوز فعال نشده است. (ارسال مجدد کد فعال‌سازی)
شما به جای استفاده از لینک یا فرم مناسب به طور مستقیم به این صفحه دسترسی پیدا کرده‌اید.
پاسخ
لطفا جواب بدیدConfused
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۵۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۴۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۲۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان