هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف امکان آپلود فایل در هنگام ارسال پست
سلام دوستان
اگر بخواهیم امکان آپلود فایل رو از کاربران در هنگام ارسال پست بگیریم، فقط باید انواع فایل رو از انواع پیوست ها حذف کنم یا راه دیگه ای هم داره؟
پیشاپیش از راهنمائی هاتون سپاسگزارم
پاسخ
گروه ها و کاربر ها > گروه ها > گروه مورد نظر > تب انجمن ها و ارسال ها > قسمت "گزینه های پیوست"

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطoxision (۱۳۸۹/۱۰/۸، ۰۰:۳۴:۳۳ صبح) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۱۷، ۲۱:۲۱:۲۴ عصر)
(۱۳۸۹/۱۰/۸، ۰۰:۳۰:۵۰ صبح)Pars نوشته است: گروه ها و کاربر ها > گروه ها > گروه مورد نظر > تب انجمن ها و ارسال ها > قسمت "گزینه های پیوست"

ممنون
فکر نمی کردم اینقدر سریع پاسخ بدید
همیشه موفق باشید
پاسخ
سلام
یه مشکل برای من پیش آمده. امکان آپلود رو برای همه گذاشتم(طبق گفته بالا). حالا در بعضی تالارها میشه فایل آپلود کرد و بعضی نه!!!؟
چجوری می تونم تنظیم کنم همه جا بشه فایل آپلود کرد؟
پاسخ
برید در قسمت انجمن ها و ارسال ها ببینید گزینه پیوست برای گروه کاربران عضو شده اون تالار فعال ست یا خیر
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۲/۱۷، ۲۱:۲۴:۲۳ عصر)funset نوشته است: برید در قسمت انجمن ها و ارسال ها ببینید گزینه پیوست برای گروه کاربران عضو شده اون تالار فعال ست یا خیر

از مسیری که گفتید هرچی تنظیم می کنم که پیوست داشته باشه، بعد از ذخیره باز غیرفعال میشه گزینه. حالا مشکل از کجاست؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۳۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۵۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۲۵ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارسال فایل آپلود شده به هاست دانلود dizan 1 1,073 ۱۳۹۳/۵/۱۷، ۲۳:۴۱:۵۶ عصر
آخرین ارسال: محمد تی ام
  حذف امکان آپلود از فروم fakhte 4 2,356 ۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۱:۵۸:۰۲ صبح
آخرین ارسال: YaseR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان