هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز به کمک فوری!
سلام یه مشکلم من دارم

من در قسمت گروههای کاربری قسمت adminsttrator رو ویرایش کردم و و الان دیگه نمی تونم به admin داخل بشم
به کنترل پنل مدیریت دیگه دسترسی ندارم
انجمنم رو تازه راه انداختم و داشتم تنظیماتش رو می کردم

http:\\jolan.ir/forum
پاسخ
سلام
متاسفانه اجازه ایجاد موضوع جدید ندارم و سوالمو اینجا میپرسم.
آیا راهی برای تغییر زمان یک ارسال وجود داره؟
قصدم از اینکار جابجا کردن ارسال های یک تاپیکه برای اینکه با ترتیب دلخوام من ایجاد بشن.
ممنون میشم راهنماییم کنید.
پاسخ
یه سوال دیگه هم دارم،
استایل پروفایل کار نمیکنه، ینی باز نمیشه که تغییرش بدم، برای همه کاربران اینطور شده،
همه پلاگین هایی که اخیرا نصب کردمو یکی یکی غیرفعال کردم اما افاقه نکرده ممنون میشم راهنماییم کنید.

سوال دیگم اینه که همه پلاگین ها رو نمیشه از پنل مدیرکل حذف کرد، آیا برای حذفشون باید مستقیما توی دایرکت دنبال فایلشون بگردم؟
پاسخ
درود
بلی باید از اونجا پاک کنید
البته تو برخی از پلاگین ها حذف هم موجود میباشد که نشان دهنده حذف اطلاعات و جداول از دیتا بیس Wink
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطعمو حامد (۱۳۹۲/۲/۲، ۱۳:۲۹:۲۸ عصر)
(۱۳۹۲/۲/۱، ۲۳:۴۹:۵۹ عصر)Doodoo نوشته است: درود
بلی باید از اونجا پاک کنید
البته تو برخی از پلاگین ها حذف هم موجود میباشد که نشان دهنده حذف اطلاعات و جداول از دیتا بیس Wink

خیلی ممنونم برادر مدیریت Tongue

اما سوال دیگم: آیا راهی برای تغییر زمان یک ارسال وجود داره؟
قصدم از اینکار جابجا کردن ارسال های یک تاپیکه برای اینکه با ترتیب دلخوام من ایجاد بشن.

من توی سایت های خارجی هم نتونستم برای این جوابی پیدا کنم، آیا امکان ساخت پلاگینی وجود داره که بشه زمان ارسال ها و به تبع اون ترتیبشونو تغییر داد؟ این چیزیه که میتونه بسیار مفید و عصای دست خیلی از مدیران باشه.
پاسخ
سلام سایت من نمیدونم چش شده اصلا مطلبی را حتی متن نمیشه ارسال کرد و یا نمیشه فایلی رو آپلود کرد خواهشا کمک کنید . اینن ارور رو میده .

نوع فایل آپلود شده نامعتبر است. لطفاً یک نوع فایل معتبر انتخاب کنید و دوباره امتحان کنید.جزییات خطا: php برگشت خورد (کد خطا): Array. لطفاً با مدیریت تماس بگیرید.

درست شد ممنون
پاسخ
سلام سایتم باز نمیشه و این ارور رو میده کسی میتونه کمکم کنه

Fatal error: Call to undefined function my_unserialize() in /home/u807399432/public_html/Upload/index.php on line 348

http://bankmemari.zgig.ir/Upload/
پاسخ
(۱۳۹۲/۲/۱۴، ۱۸:۴۵:۴۱ عصر)MH-AKBARI نوشته است: سلام سایتم باز نمیشه و این ارور رو میده کسی میتونه کمکم کنه

Fatal error: Call to undefined function my_unserialize() in /home/u807399432/public_html/Upload/index.php on line 348

http://bankmemari.zgig.ir/Upload/

قبلا هم اینطور بود؟
F a r s i C h a t . Co
پاسخ
سلام
اقا تو رو به خدا یکی به داد ما برسه من با نام کاربری قبلیم دسترسیم بی دلیل بسته شده و نمیتونم پست جدید ارسال کنم اومدم نام کاربری جدید بسازم بازم دسترسیم بسته شده چرا اخه بی دلیل
؟

ببخشید تو ان پست میزنم مجبور بودم
یه مشکل با انجمن خودم دارم یه مزاحم میاد تو تالارم ثبت نام میکنه و پست های بی معنی میزنه jkhhkhkhk میزنه اسپم و ربات نیست آدمه اما یه آدم مریض بنش میکنم دوباره مختلف ثبت نام میکنه مثلا با نام کاربری kazem

ضمنا بگم ضد اسپم هم دارم و لی این مزاحم کاربر واقعی هست بااسم های مختلف میاد دیگه داره رو مخ میره ازتون خواهش میکنم راهنمایی کنید چیکار کنم
پاسخ
نمیدونم میتونم اینجا سوالامو مطرح کنم یا نه.اما میگم خدارو چه دیدی شاید کمک کردین.
چندتا سوال داشتم ضروریه ضروری
سوال اول:آقا من چند وقتیه نمیتونم پلاگین نصب کنم.چراااااااااااااااا؟
سوال دوم:توی انجمن وقتی کاربری یه تاپیک ایجاد میکنه تاپیکا از هم جدا نمیشن.همشون بهم میچسبن مثل اینکه یه ارسالن.وقتی ویرایششون می کنم بین ارسال اول و دومی که بهم چسبیدن تو پرانتز [] این شکلی نوشته hr
سوال سوم:ری لینکا نمیشه اسم گذاشت.
سوال چهارم:چندوقتیه تقریبا نزدیک دوهفته میشه که چندتا کاربر روسی و اکراینی هی تو انجمن عضو میشن.با اینکه ما سوال امنیتی هم گذاشتیم بازم اسپمرا میتونن عضو بشن.همین امروز صبح من نزدیک به40نفرشونو حذف کردم.اما بازم میام میبینم عضو شدن.برای اینا چیکار میشه کرد که نتونن عضو بشن؟
سوال پنجم:گاهی اوقات وقتی متنی رو ارسال میکنی بجای متن کد میزنه چرا؟؟؟
سوال ششم:چجوری میتونیم زبان انجمنو عوض کنیم مثلا انگلیسی اما قالب به هم نریزه؟؟؟من وقتی زبان انجمنو عوض میکنم قالبش بهم میریزه

ببخشید سوالام زیاد بود .هرکس میتونه کمکم کنه
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان