هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست پلاگین اهدای مدال!!
بنا بر این وقتی تحریم هستیم و شما نیاز به این پلاگین داری ایا باید به شکل غیر معقولانه و با زیر پا گذاشتن حقوق شخص پلاگین نویس اون پلاگین رو به دست بیارین ؟
اگر وجدان شما این رو به شما میگه که این حرکتتون درسته پس همون کار رو انجام بدید.کسانی که این پلاگین رو به همین شکل به دست اوردند روزی در زندگی ضرر های چندین برابر این چند دلار ناقابل رو خواهند دید چون بحث پولش نیست بلکه نارضایتی یه شخص هست و اون ادم هم مثل ما یک انسانه که حقوق اخلاقی داره و باید رعایت بشه.و اگر کسی زیر پاش بگذاره ایرانی و غیر ایرانی تاوانش رو خواهد داد.

بحث رو ادامه نمیدم.Smile
پاسخ
برادر عزیز من.بحث ما هم همینه از اول.خوب وقتی تحریم هستیم نمیتونیم از اون بنده خدا بگیریم.
پس باید یا خودمون بسازیم یا کلا قیدشو بزنیم.
حالا سؤال من اینه یعنی واقعا از اساتید بزرگوار خودمون تو این انجمن کسی نمتونه این پلاگین رو بسازه؟!بعد واسه فروش هم بذاره!
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۶، ۰۱:۱۵:۴۰ صبح)qashqaie نوشته است: خوب پدر صلوتی،آقای گلم!
من چطوری به حساب این طرف پول واریز کنم وقتی حسابی رو که بخوام از سایتای خارجی خرید کنم ندارم!
نه تنها من خیلیا ندارن!
حالا اگه یه سایت ایرانی بود میگفتیم با کارتای شتاب واریز میکنیم!اینو من چیکارش کنم!؟؟Huh
این همه سایت پرداخت دلار و پی پال!
لازم نیست که خودتون حساب داشته باشید!
فکر می کنید این همه سایت هاست فروش همشون خودشون پی پال دارن؟ اصلا داشتن پی پال برای این کارا که نمی صرفه.
پس بهونه نیارید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
اصلا قصد مخالفت با فرامایشات متین شمارو ندارم ولی دوستان عزیز تو همه سایتای وی بی همچین پلاگینی موجوده گاهی من فکر میکنم این پلاگین مدال پیشفرض روی وی بی نصب شده.
حالا حرف من اینه آیا فقط تحریم واسه مای بی بی ایرانه؟ کی میاد بخاطر یه پلاگین اینهمه دردسر بکشه؟ بهتون قول میدم شاید یه نفرم بزور تو ایران پیدا بشه ک این پلاگین رو خریده باشه اگه هست آدرس بدینSleepy به گفته دوستمون قشقایی یا خودتون درست کنید یا راه ساده تری پیش روی ما بزارید
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۶، ۰۲:۴۳:۴۳ صبح)goldten نوشته است: اصلا قصد مخالفت با فرامایشات متین شمارو ندارم ولی دوستان عزیز تو همه سایتای وی بی همچین پلاگینی موجوده گاهی من فکر میکنم این پلاگین مدال پیشفرض روی وی بی نصب شده.
حالا حرف من اینه آیا فقط تحریم واسه مای بی بی ایرانه؟ کی میاد بخاطر یه پلاگین اینهمه دردسر بکشه؟ بهتون قول میدم شاید یه نفرم بزور تو ایران پیدا بشه ک این پلاگین رو خریده باشه اگه هست آدرس بدینSleepy به گفته دوستمون قشقایی یا خودتون درست کنید یا راه ساده تری پیش روی ما بزارید
نمیدونم راه آسون چیه! شما یه چیزیو میخوای باید بهاشو بدی.
منم الان پول عضویت در چند سایت MyBB رو دادم
http://forums.mybb-plugins.com/user-993.html
http://mybbsource.com/user-1382.html

دیگه نمی دونم درد سر کشیدن چی تعریف میشه که برای ما راحت ترین راه ممکنه!
راه ساده تر هم سرچ در گوگل و پیدا کردن پرداخت کننده دلار هست.

پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۶، ۰۲:۴۳:۴۳ صبح)goldten نوشته است: اصلا قصد مخالفت با فرامایشات متین شمارو ندارم ولی دوستان عزیز تو همه سایتای وی بی همچین پلاگینی موجوده گاهی من فکر میکنم این پلاگین مدال پیشفرض روی وی بی نصب شده.

دردسر کدومه دوست عزیز.شما حقوق یک نویسنده ی پلاگین رو نمیخواین بدین چرا این همه تاپیک و موضوع ایجاد میکنید.ساده ترین راه رو بهتون نشون دادم و لینکش رو هم معرفی کردم.
بله ,چرا یک نفر؟بلکه هزاران نفر در انجمن های ایرانی دارند.هزاران نفر دارند و این هزاران نفر هم به همین شکل رایگان به دست اوردند.اونها هم کپی رایت رو نفض کردند.چه مدیران کل خیلی از تالارها از اون بزرگ بزرگه که تالار ایرانیان باشد تا تالارهای کوچک.این که یک نفر وجدانش چقدر ارامش داشته باشه از این حرکت به خودش بستگی دارد.اگر هم عین خیالش نباشد بنابراین یعنی واقعا نسبت به حقوق دیگران بی اهمیت است.تالار هایی که 100 تا کاربر دارند رو میبینید که این پلاگین رو دارند و حاصل از دست به دست چرخیدن این پلاگین و امثال این پلاگین ها بوده پس اگر واقعا عقلانیت داشتند و اخلاق و حقوق یک نویسنده ی پلاگین رو رعایت میکردند بنابراین نصبش نمیکردند بنابر این عقلانیت و اخلاق و حقوق و احترام ندارند که نصب کردند.

موفق باشید.Smile

پاسخ
این همه حرف نزدیم که آخر خودمون بزاریم!
عزیز جان اگر ما با یک عضویت تمام پلاگین های فروشی سایت ها را در سایت خود بگذاریم چه فرقی با دزدی می کند؟
خوشمان می آید کسی هم از vip ما بردارد و رایگان منتشر کند؟

پاسخ
من الآن متوجه نشدمHuh یعنی وقتی تو وی آی پی باشه

نقل‌قول: دردسر کدومه دوست عزیز.شما حقوق یک نویسنده ی پلاگین رو نمیخواین بدین چرا این همه تاپیک و موضوع ایجاد میکنید.ساده ترین راه رو بهتون نشون دادم و لینکش رو هم معرفی کردم.
بله ,چرا یک نفر؟بلکه هزاران نفر در انجمن های ایرانی دارند.هزاران نفر دارند و این هزاران نفر هم به همین شکل رایگان به دست اوردند.اونها هم کپی رایت رو نفض کردند.چه مدیران کل خیلی از تالارها از اون بزرگ بزرگه که تالار ایرانیان باشد تا تالارهای کوچک.این که یک نفر وجدانش چقدر ارامش داشته باشه از این حرکت به خودش بستگی دارد.اگر هم عین خیالش نباشد بنابراین یعنی واقعا نسبت به حقوق دیگران بی اهمیت است.تالار هایی که 100 تا کاربر دارند رو میبینید که این پلاگین رو دارند و حاصل از دست به دست چرخیدن این پلاگین و امثال این پلاگین ها بوده پس اگر واقعا عقلانیت داشتند و اخلاق و حقوق یک نویسنده ی پلاگین رو رعایت میکردند بنابراین نصبش نمیکردند بنابر این عقلانیت و اخلاق و حقوق و احترام ندارند که نصب کردند.

موفق باشید.Smile
هیچکدوم از اینا در موردش صدق نمیکنه؟ عجیبه ها شده جریان بلوتوث قهوه تلخTongue
ولی در هر صورت ما بنظر پارس عزیز احترام میزاریم بهرحال ایشون یک پیراهن بیشتر از ما پاره کرده اندHeart
پاسخ
شما طراحی کن همین جا بفرش
اما ایرانی جماعت هر کاری می کنه تا رایگان به دست بیاره. فقط تعداد انگشت شماری به حقوق نویسنده احترام می گذارند.

پاسخ
pars عزیز یعنی خداوکیلی شما هرچی برنامه برای کار با کامپیوترت استفاده میکنی ارجیناله و قیمته واقعیشو به طرف سازنده دادی؟؟
برادره من بهترین مثال همین قسمت vip خودمونه.من وقتی میبینم چیزی که به صرفه و استفاده منه و میتونم راحت و با هزینه کم بدست بیارم،بعله میام مثل بچه آدم حق عضویت میدم و استفاده میکنم.
اما وقتی چیزی بدست آوردنش به زحمت و هزینش نصرفه معلومه یا قیدشو میزنم یا دنبال یه راه واسه بدست آوردنش میکنم.
این چیزی نیست که یکی بخواد بگه نه من همچین کاری نمیکنم.
حالا هم حق با شماست،اگر از بچه های خودمون کسی همچین پلاگینی طراحی کنه و در ازاش مبلغی بخواد وظیفمونه حق زحمتشو بدیم و اون پلاگین رو بگیریم!

به امید پیشرفت هر چه بیشتر ایرانی ها!
پاسخ
 سپاس شده توسطparsilu (۱۳۸۹/۱۰/۹، ۱۵:۵۲:۵۳ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۸:۰۱:۰۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست پلاگین مدال BESTIRAN 3 3,058 ۱۳۹۱/۴/۲۲، ۰۲:۰۱:۱۵ صبح
آخرین ارسال: Doodoo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان