هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته زیبای sky cotton
درود
برای دومین بار در زمینه ترجمه پوسته تجربه ای بدست آوردم هرچند ایندفعه خیلی وقت منو گرفت ولی ارزششو داشت Big Grin
این پوسته زیبا کاملا فارسی شده حتی buttomها و با پلاگین ادیتور پیبشرفته کاملا هماهنگ شده و حتی زحمتی ستونی بودن زیرانجمن ها هم کشیدم Big Grin
ببخشید که نمیتوانستم تصویر فارسی شدشو بذارم فعلا از این تصاویر لاتینش استفاده کنید امیدوارم که ازش خوشتون بیاد Smile
فقط اگر از عرض پوسته راضی نیستید می تونید به بخش ویرایش پوسته بروید قسمت global.css ، گزینه container رو پیدا کنید و عرضش (width) رو به 95درصد تغییر بدین
راستی فایل psd دکمه ها رو هم گذاشتم اگه از دکمه های من خوشش نیومد خودتون فارسیش کنید! دیگه ببخشید که فتوشاپم فارسی نبود و بعضی کلمات ناحوانا میشد مجبور شدم یه چیز دیگه بذارم مثلا به جای حذف تشکر نوشتم رد تشکر Big Grin
امیدوارم خوشتون بیاد اگه خوشتون اومد یه فاتحه ای برای پدر مرحوم بخونید Confused
اگه مدیران محترم هم خوششون اومد منتقلش کنند
یاعلی

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.zip   sky-cotton.zip (اندازه: 329.12 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,169)
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
 سپاس شده توسطparsilu (۱۳۸۹/۱۰/۴، ۲۱:۲۸:۲۰ عصر) ، arakueed (۱۳۸۹/۱۰/۴، ۲۱:۳۷:۴۴ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۰/۵، ۰۰:۱۴:۵۰ صبح) ، goldten (۱۳۸۹/۱۰/۵، ۱۳:۵۲:۰۶ عصر) ، DJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۰/۵، ۱۵:۱۲:۲۷ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۱۰/۵، ۱۶:۲۶:۳۸ عصر) ، cniran (۱۳۸۹/۱۰/۹، ۰۰:۱۷:۳۹ صبح) ، K@M@L (۱۳۸۹/۱۰/۱۰، ۰۰:۳۲:۱۵ صبح) ، LORD SaeeD (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۱۵:۰۸:۴۳ عصر) ، Emprator (۱۳۸۹/۱۰/۲۷، ۱۰:۴۰:۵۹ صبح) ، tokkistar (۱۳۸۹/۱۱/۲۶، ۰۰:۳۶:۲۱ صبح) ، darya1012 (۱۳۹۰/۵/۶، ۰۰:۴۵:۳۶ صبح) ، shahinpb (۱۳۹۰/۱۰/۲۵، ۱۲:۱۷:۰۹ عصر) ، s2s2x (۱۳۹۰/۱۰/۲۷، ۱۱:۵۱:۲۱ صبح) ، khalilonline (۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۰۳:۱۹:۵۱ صبح) ، hichki (۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۰۳:۳۷:۴۶ صبح) ، tabhasan (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۴:۰۵:۴۹ عصر) ، ekhrajiha (۱۳۹۱/۶/۱۲، ۱۴:۲۱:۴۵ عصر) ، دونده آزاد (۱۳۹۱/۷/۱۰، ۱۳:۲۰:۲۱ عصر) ، mahtaa (۱۳۹۱/۷/۱۰، ۱۴:۴۶:۵۷ عصر) ، amirreza78 (۱۳۹۱/۷/۱۰، ۱۵:۴۱:۱۰ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۱/۷/۱۰، ۱۷:۱۱:۵۹ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۷/۱۰، ۱۷:۱۹:۴۲ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۷/۱۱، ۱۴:۳۶:۴۳ عصر) ، leader (۱۳۹۱/۷/۲۲، ۱۹:۴۵:۳۱ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۷/۲۹، ۰۷:۱۸:۴۲ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۸/۲۰، ۱۹:۵۸:۳۹ عصر) ، pixto7 (۱۳۹۱/۸/۲۸، ۱۶:۴۸:۲۱ عصر) ، cyborg276438 (۱۳۹۱/۸/۲۹، ۲۲:۱۷:۱۳ عصر) ، unipaper (۱۳۹۱/۹/۲، ۰۱:۳۵:۰۹ صبح) ، AhooraGC (۱۳۹۱/۹/۱۴، ۱۰:۴۵:۱۷ صبح) ، darkjoker (۱۳۹۱/۹/۱۹، ۱۶:۲۸:۴۵ عصر) ، hamidkag (۱۳۹۱/۹/۲۷، ۱۹:۲۱:۳۸ عصر) ، mohammad_oppa (۱۳۹۱/۹/۲۹، ۰۲:۳۱:۱۹ صبح) ، amoo (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۱۱:۳۸:۴۲ صبح) ، Abolfazl (۱۳۹۱/۱۰/۴، ۱۳:۳۸:۳۸ عصر) ، mroam777 (۱۳۹۱/۱۰/۶، ۲۳:۴۴:۳۹ عصر) ، exiler (۱۳۹۱/۱۰/۸، ۱۵:۳۱:۱۱ عصر) ، ehsanre (۱۳۹۱/۱۱/۱، ۲۰:۰۶:۰۳ عصر) ، BiGBOY (۱۳۹۱/۱۲/۲۳، ۰۱:۵۰:۱۱ صبح) ، Mactavish (۱۳۹۲/۲/۳۰، ۰۸:۰۴:۲۶ صبح) ، Spears (۱۳۹۲/۵/۳۰، ۱۹:۲۹:۲۸ عصر) ، soheilgh (۱۳۹۲/۵/۳۱، ۱۶:۳۱:۵۰ عصر) ، Mobile (۱۳۹۲/۶/۲۷، ۱۹:۱۰:۱۳ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۰/۲۱، ۱۵:۳۹:۵۳ عصر) ، adel3d (۱۳۹۲/۱۱/۲۴، ۱۸:۱۵:۳۴ عصر) ، papalook (۱۳۹۳/۲/۲۳، ۰۰:۱۲:۰۳ صبح)
خیلی ممنون که ترجمه هات رو در اختیار همه قرار میدی
قسمت friendly redirection هنوز راست چین نشدهBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطjafari52 (۱۳۸۹/۱۰/۴، ۲۱:۴۲:۰۷ عصر)
(۱۳۸۹/۱۰/۴، ۲۱:۳۹:۱۷ عصر)arakueed نوشته است: خیلی ممنون که ترجمه هات رو در اختیار همه قرار میدی
قسمت friendly redirection هنوز راست چین نشدهBig Grin

شرمنده این دومین پوسته ای هستش که ترجمه کردم ولی اینی که گفتی یعنی چه؟!! Big Grin
من تمام مراحل آموزش ترجمه پوسته که در اینجا گذاشته شده انجام دادم چنین چیزی ندیدم یعنی شما این پوسته نصبش کردی؟!! این بخش کجاشه؟!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
این دومی شماست
من هنوز اولی رو هم نداشتم!!!!
مثلا وقتی جستجو میکنی میگه درخواست شما انجام شد اکنون منتقل میشوید
اون متن هنوز چپ چین مونده
و من نمیدونم از کجا باید راست چین بشهBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطjafari52 (۱۳۸۹/۱۰/۴، ۲۱:۵۰:۴۷ عصر) ، vegeku (۱۳۸۹/۱۲/۱۱، ۰۹:۴۵:۱۷ صبح)
(۱۳۸۹/۱۰/۴، ۲۱:۴۵:۰۷ عصر)arakueed نوشته است: این دومی شماست
من هنوز اولی رو هم نداشتم!!!!
مثلا وقتی جستجو میکنی میگه درخواست شما انجام شد اکنون منتقل میشوید
اون متن هنوز چپ چین مونده
و من نمیدونم از کجا باید راست چین بشهBig Grin

درود دوست عزیز
کادری که بعد از جستجو شما رو منتقل میکنه به نتایج جستجو واسه من اصلا نشون نمیده چون سریع نتایج رو نشون میده اما واسه راست چین کردنش به بخش ویرایش پوسته-->redirect.css رو باز کنید تمام text-align رو با right تنظیم کنید. ببینید درست میشه!!
پاسخ
 سپاس شده توسطvegeku (۱۳۸۹/۱۲/۱۱، ۰۹:۴۵:۱۴ صبح) ، s2s2x (۱۳۹۰/۱۰/۲۷، ۲۳:۵۸:۴۱ عصر)
خب تقریبا درست شد
یعنی اون قسمت که نوشته ...... اکنون به صفحه ی ... منتقل خواهید شد راست چین شده
ولی بالاش که عنوان تالار رو نوشته هنوز چپ چینه
البته به نظر میاد توی سایر قالب ها اون قسمت رو وسط چین کردن؟
برای وسط فقط به جای right بزارم center درسته؟

----------------------------------------------------------------
قسمت بالا هم درست شد بی دقتی از من بود
بین دو ترم باید روی css کار کنم!!!!!!!!
پاسخ
کدوم قسمتها رو تنظیم کردی که درست شد؟!!
پاسخ
درست نشد
قسمت body رو درست کردم که درست شد ولی اسم انجمن خراب بود بعد دیدم top هم داره که چپ چینه گفتم جتما اونه ولی اون نبود!!!!
پاسخ
فکر نمی کنم ربطی به body داشته باشه!!!! دقیقا بگید مشکل کجا بود یه بار گفتین درست شده الان میگید درست نشده کدوم درست شد کدوم درست نشده؟!!!
پاسخ
خب اون کادر
بالای اسم تالار رو مینویسه
توش هم مینویسه با موفقیت انجام شد الآن منتقل میشید

اون بالاش هنوز درست نشده و نام انجمن هنوز توی اون کادر چپ چینه
ولی با متنی که مینویسه موفقیت انجام شد الآن راست چین شده
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان