هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor
با نصب این پلاگین، اسکرول بار افقی هم به پایین صفحه اضافه میشه
elisan از April 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
مهندس جان هر کاری کردم نشد حنی از قالب دیفالت مای بی بی هم استفاده کردم نشد
چرا برای من کار نمیکنه ؟ لطف کنید و واضح توضیح بدید من کل فایل ها رو زیپ کردم و توی فایل منیجر اکسترکت کردم و قبل از اون هم هات ادیتور رو غیر فعال کردم و سپس ادیتور جدید رو فعال کردم اما ضمن اینکه هیچ اتفاقی نیوفتاد تمامی نوشته های انجمن کنارشون کدهایی BB نمایش داده میشه و همه چی به هم ریخته . چرا برای همه دوستان جواب داده اما برای من نه ؟!Angry
سلام و سپاس از این کار بزرگ شما
یه مشکلی وجود داره
هر مطلبی ارسال می کنم ابتداش می نویسه
اینجا کد را وارد کنید
اینم یه نمونش
http://forum.suma.ir/showthread.php?tid=...3#pid14973
میشه لطفا بفرمایید مشکل از کجاست ؟
تالار گفتمان سوما
شامل انجمن های متنوع تخصصی و عمومی

(۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۲:۲۸:۰۱ عصر)sattarforum نوشته است: مهندس جان هر کاری کردم نشد حنی از قالب دیفالت مای بی بی هم استفاده کردم نشد
چرا برای من کار نمیکنه ؟ لطف کنید و واضح توضیح بدید من کل فایل ها رو زیپ کردم و توی فایل منیجر اکسترکت کردم و قبل از اون هم هات ادیتور رو غیر فعال کردم و سپس ادیتور جدید رو فعال کردم اما ضمن اینکه هیچ اتفاقی نیوفتاد تمامی نوشته های انجمن کنارشون کدهایی BB نمایش داده میشه و همه چی به هم ریخته . چرا برای همه دوستان جواب داده اما برای من نه ؟!Angry

ارسال 24
فایل class_parser
سلام دوستان
ممنون از لطف شما
اما این مشکل برای من پیش اومده
[تصویر:  41okbbi7gu74q0yyz268.png]
(۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۲:۳۶:۴۷ عصر)khoozestan نوشته است: سلام دوستان
ممنون از لطف شما
اما این مشکل برای من پیش اومده
[تصویر:  41okbbi7gu74q0yyz268.png]

این که مشکل نیست
عرض ادیتورتون کمه
باید عرضش زیاد بشه
سرچ کنید
(۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۲:۳۶:۰۸ عصر)S-ARM نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۲:۲۸:۰۱ عصر)sattarforum نوشته است: مهندس جان هر کاری کردم نشد حنی از قالب دیفالت مای بی بی هم استفاده کردم نشد

ارسال 24
فایل class_parser

دوست گرامی متاسفانه تغییری نکرد همون کاری که فرمودید انجام دادم فایل مربوطه را در شاخه inc آپلود کردم اماباز هم ادیتور نمایش داده نمیشود از قالب دیفالت مای بی بی هم استفاده کردم حتی قالب جدیدی قرار دادم اما مشکل کماکان به قوت خودش باقی است .
خیلی عالیه فعلا ممنونم
(۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۲:۴۹:۴۶ عصر)sattarforum نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۲:۳۶:۰۸ عصر)S-ARM نوشته است:

ارسال 24
فایل class_parser

دوست گرامی متاسفانه تغییری نکرد همون کاری که فرمودید انجام دادم فایل مربوطه را در شاخه inc آپلود کردم اماباز هم ادیتور نمایش داده نمیشود از قالب دیفالت مای بی بی هم استفاده کردم حتی قالب جدیدی قرار دادم اما مشکل کماکان به قوت خودش باقی است .

دسترسی به من بدید
(۱۳۸۹/۱۰/۳، ۰۳:۰۹:۵۳ صبح)goldten نوشته است: دوست گرامی متاسفانه تغییری نکرد همون کاری که فرمودید انجام دادم فایل مربوطه را در شاخه inc آپلود کردم اماباز هم ادیتور نمایش داده نمیشود از قالب دیفالت مای بی بی هم استفاده کردم حتی قالب جدیدی قرار دادم اما مشکل کماکان به قوت خودش باقی است .

انجمنتون را باز كنيد تا بررسي كنم.
اديتور و پلاگين فعال باشد.

---------------------------------------------------------------------

بسياري از دوستان مشكلاتي را كه به اديتور پيشرفته مرتبط نيست رو در اينجا بيان ميكنند.
مانند عرض اديتور و ... كه بهتره با سرچ توي انجمن مشكل رو برطرف كنن.

تاكيد ، علاوه بر آپلود فايل editor.js ، آپلود ساير فايل ها و فعال سازي پلاگين لازم است.
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۳:۱۶:۵۰ عصر) ، Srbija (۱۳۹۰/۹/۱۹، ۰۵:۱۶:۲۵ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین ادیتور پیشرفته - نسخه پارک انیمه carrow 55 43,712 ۱۳۹۲/۱۲/۱۱، ۰۱:۴۶:۳۱ صبح
آخرین ارسال: mohammadprh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان