هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor
دوست عزیز تمام کارهایی رو که گفتن انجام دادم
[تصویر:  Forum%28Ad%29.jpg]
(۱۳۹۰/۸/۲۱، ۰۰:۰۶:۱۷ صبح)Srbija نوشته است: جناب مملی این عکس ها رو از هاستم گرفتم
ببینید هم پلاگین درست آپلود شده و هم فایل های جاوا اسکریپت

[تصویر:  njpmlka1lmivaog1sltp_thumb.jpg]

[تصویر:  m2ysq2yb8sp0d3b4bt8p_thumb.jpg]

همونطور که میبیند مشکل از جای دیگه ای هست ، فایل ها به خوبی آپلود شدند و از جانب فایل ها مشکلی متوجه نیست، اگه میشه بیشتر توضیح بدید که امکان داره از کجا مشکل وجود داشته باشه

همونطور که گفتم نه تو پاسخ سریع میاد و نه تو قسمت پاسخ پیشرفته

باسلام

برای من هم بعد از دو بار حذف کامل و نصب همچنان همین مشکل مطرح هست که در هیچ کجا نمیاد ...

راه حل ؟

باتشکر
myavarahmadi سابق
نقل‌قول: باسلام

برای من هم بعد از دو بار حذف کامل و نصب همچنان همین مشکل مطرح هست که در هیچ کجا نمیاد ...

راه حل ؟

باتشکر

چک کنید پلاگین فعال است و اینکه در تنظیمات پلاگین هم باید تنظیمات را اعمال کنید که در چه بخش هایی میخواهید از این ادیتور استفاده کنید
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

(۱۳۹۰/۹/۱۹، ۰۳:۰۴:۲۴ صبح)yeganeh64 نوشته است: من انجمنم نسخه 1.6.5 اول hot editor نصب بود که غیرفعال کردم و اینرو نصب کردم تمام کارهایی رو هم که گفتین انجام دادم اما هیچ ادیتوری رو واسم نمایش نمیده لطفا راهنمایی کنید

از ارسال اول تاپيك نسخه 1.03 رو دانلود كنيد و روي انجمنتون بريزيد.

فايل editor.js شما مربوط به نسخه قبلي اديتور هست.

(۱۳۹۰/۹/۱۹، ۰۴:۰۶:۳۴ صبح)myavarahmadi نوشته است: باسلام

راه حل ؟

باتشکر

بيشتر توضيح بديد .
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۹/۱۹، ۰۵:۱۸:۰۸ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۱۹، ۰۵:۲۲:۰۴ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۹/۱۹، ۰۵:۳۵:۲۴ صبح)
مملی جان یه مشکل تازه به وجود اومده
تو قسمت نمایش موضوع که مربوط میشه به پاسخ سریع پیشرفته اول یه مشکل کشیده شدن ادتیور با اسکرول افقی به سمت چپ بود که با مراجعه به این پست که توسط جناب نمکی بود حلش کردم ولی وقتی میخوام اندازه های دلخواه رو توسط متغیر rows اندازه کنم بعد از ذخیره وقتی تاپیک ناقص لود میشه اون قسمت دوباره ظاهر میشه و وقتی که تاپیک کامل لود میشه یک لحظه شاید کمتر از صدم ثانیه میاد و میره ،

البته اینم بگم که من دراپ داون نام کاربری رو کدهاشو دادم شاید به این خاطر هم باشه چون وقتی برای دراپ دان کردن نام کاربری روی نام کاربری کلیک میکنم این مشکل به وجود میاد .
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
وقتی از دکمه هایی که توی ادیتور اضافه کردم استفاده می کنم کرسر میره بعد از تگ ها ولی توی خیلی از فرم ها دیدم وقتی از دکمه هایی که تگ ایجاد می کنند استفاده می کنیم کرسر بین تگ باز و بسته قرار می گیره توی این ادیتور هم میشه اینکار رو کرد؟
(۱۳۹۰/۹/۱۹، ۰۵:۲۰:۴۱ صبح)Srbija نوشته است: مملی جان یه مشکل تازه به وجود اومده
تو قسمت نمایش موضوع که مربوط میشه به پاسخ سریع پیشرفته اول یه مشکل کشیده شدن ادتیور با اسکرول افقی به سمت چپ بود که با مراجعه به این پست که توسط جناب نمکی بود حلش کردم ولی وقتی میخوام اندازه های دلخواه رو توسط متغیر rows اندازه کنم بعد از ذخیره وقتی تاپیک ناقص لود میشه اون قسمت دوباره ظاهر میشه و وقتی که تاپیک کامل لود میشه یک لحظه شاید کمتر از صدم ثانیه میاد و میره ،

البته اینم بگم که من دراپ داون نام کاربری رو کدهاشو دادم شاید به این خاطر هم باشه چون وقتی برای دراپ دان کردن نام کاربری روی نام کاربری کلیک میکنم این مشکل به وجود میاد .

ظاهراً مشكل از كد گوگل +1 استفاده شده در آمار تاپيك بوده.

(۱۳۹۰/۹/۱۹، ۰۷:۰۰:۰۲ صبح)majid1605 نوشته است: وقتی از دکمه هایی که توی ادیتور اضافه کردم استفاده می کنم کرسر میره بعد از تگ ها ولی توی خیلی از فرم ها دیدم وقتی از دکمه هایی که تگ ایجاد می کنند استفاده می کنیم کرسر بین تگ باز و بسته قرار می گیره توی این ادیتور هم میشه اینکار رو کرد؟

در هنگام ساخت اديتور ، اديتور پيشرفته معروف در آن زمان ، اديتور ويبولتين 3 بود كه در آن پس از كد قرار ميگرفت.

آپديت هاي جديد و افزايش امكانات و توقعات آپديت هاي جديد سيستم ها باعث بروز چنين اشكالاتي ميشود كه تاكنون مطرح نشده.
 سپاس شده توسطmajid1605 (۱۳۹۰/۹/۱۹، ۰۷:۲۵:۵۹ صبح)
سلام داداش محمد عزیز

ممنون میشم به تاپیک مشکلات ادیتور پیشرفته سر بزنید

یه سری مشکلات ذکر شده ممنون میشم حل کنید

خیلی مهمه
http://community.mybbiran.com/thread-8040.html Heart
 سپاس شده توسطtufat (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۶:۳۵:۰۹ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۲۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۱۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۰۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین ادیتور پیشرفته - نسخه پارک انیمه carrow 55 43,783 ۱۳۹۲/۱۲/۱۱، ۰۱:۴۶:۳۱ صبح
آخرین ارسال: mohammadprh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان