هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها
(۱۳۸۹/۱۰/۲۴، ۲۰:۰۲:۴۲ عصر)blood نوشته است: چرا پارتی بازی می کنید یا برای همه یا برای هیچکس Angry
عزیز جان شمارو کسی زور نکرده از فارسی ساز ما استفاده کنی که نظر میدی.
این قانون ماست و اگر قبول ندارید ما اجازه استفاده از محصولات خود را به شما نمی دهیم در غیر این صورت شما را به عنوان دزد معرفی می کنیم.

در ضمن یک مدیری میاد میگه من حاضرم انقدر پول بدم و فارسی ساز شما رو بخرم. یکی دیگه میگه من این کارو برای شما می کنم و در عوض این کپی رایت نباشه و....
در مورد مدیران اینجا هم، نوشتم هر کسی کمکی به سایت کرده می تونه حذف کنه! چرا؟
چون خودش به عنوان تولید کننده محصول شناخته میشه. برای نمونه که شما توجیح بشید عرض می کنم که ممکنه شما 10 تا مجسمه بسازی ته همش امضاتو بزنی اما یکیشو برای خودت نگه داری. دیگه چه نیازیه اینی که برای خودت نگه داشتی امضا داشته باشه؟
چیزی که برای شماست، حق شماست. کسی نمیتونه تعیین کنه چه طوری استفاده کنید.
اما چیزی که برای شما نیست، حق شما نیست و کسی که صاحب اونه تعیین می کنه چه طوری استفاده کنید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۰/۲۷، ۰۰:۵۰:۲۴ صبح) ، Webmaster (۱۳۸۹/۱۰/۲۷، ۰۱:۵۷:۵۴ صبح) ، goldten (۱۳۸۹/۱۰/۲۷، ۱۳:۰۰:۰۵ عصر) ، Germanizer (۱۳۸۹/۱۰/۲۸، ۰۳:۲۰:۵۵ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۶، ۰۸:۲۵:۰۶ صبح) ، علی حدادی (۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۰۶:۰۴:۵۱ صبح)
توی قالب من (Outline RTL) قسمت کپی رایتش خیلی طولانی و زیاد و چند خط بود و منم در قسمت فوتر دو سه خط اضافی درباره اینکه حتما سایت رو با مرورگر فایرفاکس استفاده کنید و لینک دانلودش گذاشته بودم
خب 4 خط کپی رایت و دو خط هم این فایرفاکس خیلی ناجور شده بود . اومدم و دو خط پایانی کپی رایت رو که ربطی به مای بی بی و مای بی بی ایران نداشت رو حذف کردم : Theme by DzinerStudio | Uyarlama : SoniQuake
انصافا هم نمی دونستم چی هستن ولی کپی رایت مای بی بی و مای بی بی ایران رو نگه داشتم
تا اینکه مدیر گرامی AR@KST@R خیلی راحت با پیام خصوصی به من گفتن که شما یعنی بنده نام و سایت مترجم رو حذف کردید و لطفا دوباره قرارش بدید . من تا متوجه شدم یعنی همین چند ساعت پیش فوری قرارش دادم و از جناب AR@KST@R هم بابت گوشزدشون تشکر کردم و قضیه به همین راحتی ختم به خیر شد

تعجبم از اینه که وقتی قضیه انقدر ساده و راحته چطور بعضی افراد انقدر رفتار بچه گانه از خودشون نشون میدن ؟؟؟ انگار مثلا دارن بازی قایم موشک انجام میدن و میگن ما نمی ذاریم ما نمی ذاریم
واقعا تعجب می کنم و تاسف می خورم که کسی مدیر و ادمین سایتی است چطور دغدغه فکریش و پافشاریش باید این مسائل باشه و افتخار می کنه که من خیلی گنده ام و کپی رایت رو نمی ذارم!!!!
بابا زود کپی رایت رو بذار برو سراغ کار و زندگیت

با سپاس از همه دوستان
انسان تنها در نبرد جاوید به عظمت و شکوفایی می رسد و تنها در صلح جاوید از میان می رود . "پیشوا آدولف هیتلر "

انجمن نازیسم ایران و هواداران آدولف هیتلر

پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۱۰/۲۸، ۲۱:۵۱:۴۱ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۰/۲۸، ۲۲:۴۰:۴۹ عصر) ، Reza (۱۳۸۹/۱۰/۲۸، ۲۳:۴۷:۵۸ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۳/۲۶، ۱۲:۴۷:۲۲ عصر) ، علی حدادی (۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۰۶:۰۶:۱۹ صبح)
لینک سایت: http://Www.AsiaDownload.Ir
ایمیل سایت: BehnamAbz6@Gmail
مدیریت ایت سایت با Behnam و Arash می باشد.

[تصویر:  1344218039.png]

یوزر: AsiaDL

با اصلاح کپی رایت از بن در اومد.
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۰/۲۹، ۲۳:۰۷:۱۸ عصر)
(۱۳۸۹/۱۰/۲۹، ۱۸:۲۷:۳۶ عصر)AR@KST@R نوشته است: لینک سایت: http://Www.AsiaDownload.Ir
ایمیل سایت: BehnamAbz6@Gmail
مدیریت ایت سایت با Behnam و Arash می باشد.

یوزر: AsiaDL

بن شد.

ببخشید این سایت که کپی رایت مای بی بی ایران را برنداشته!! برا چی بن شد ؟؟
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۲۷، ۰۰:۴۳:۲۹ صبح)Pars نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۰/۲۴، ۲۰:۰۲:۴۲ عصر)blood نوشته است: چرا پارتی بازی می کنید یا برای همه یا برای هیچکس Angry
عزیز جان شمارو کسی زور نکرده از فارسی ساز ما استفاده کنی که نظر میدی.
این قانون ماست و اگر قبول ندارید ما اجازه استفاده از محصولات خود را به شما نمی دهیم در غیر این صورت شما را به عنوان دزد معرفی می کنیم.

در ضمن یک مدیری میاد میگه من حاضرم انقدر پول بدم و فارسی ساز شما رو بخرم. یکی دیگه میگه من این کارو برای شما می کنم و در عوض این کپی رایت نباشه و....
در مورد مدیران اینجا هم، نوشتم هر کسی کمکی به سایت کرده می تونه حذف کنه! چرا؟
چون خودش به عنوان تولید کننده محصول شناخته میشه. برای نمونه که شما توجیح بشید عرض می کنم که ممکنه شما 10 تا مجسمه بسازی ته همش امضاتو بزنی اما یکیشو برای خودت نگه داری. دیگه چه نیازیه اینی که برای خودت نگه داشتی امضا داشته باشه؟
چیزی که برای شماست، حق شماست. کسی نمیتونه تعیین کنه چه طوری استفاده کنید.
اما چیزی که برای شما نیست، حق شما نیست و کسی که صاحب اونه تعیین می کنه چه طوری استفاده کنید.
اولا که من از محصولات شما استفاده نمی کنم که اینقدر خود نمایی می کنی
دویومن کسی به شما نگفته که بیاین ترجمه کنین مجانی قرارش بیدید و سره کسی منت بیزارید
سیومن من خودم مترجمم و ... هستم و می تونم تو امنیت سیستمتون کمکتون کنم
چاهرمن حرف زیاده ولی وقت کم Tongue
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۲۹، ۱۸:۳۶:۱۵ عصر)Mr.Pooya نوشته است: ببخشید این سایت که کپی رایت مای بی بی ایران را برنداشته!! برا چی بن شد ؟؟
کپی رایت خود مای بی بی + طراحی پوسته را به نام خودشون زدن. عکس که گذاشتم Dodgy

پاسخ
 سپاس شده توسطMr.Pooya (۱۳۸۹/۱۰/۲۹، ۲۱:۰۹:۰۰ عصر)
(۱۳۸۹/۱۰/۲۹، ۲۱:۰۱:۰۱ عصر)AR@KST@R نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۰/۲۹، ۱۸:۳۶:۱۵ عصر)Mr.Pooya نوشته است: ببخشید این سایت که کپی رایت مای بی بی ایران را برنداشته!! برا چی بن شد ؟؟
کپی رایت خود مای بی بی + طراحی پوسته را به نام خودشون زدن. عکس که گذاشتم Dodgy

سلام.
ممنون. فکر کردم فقط کپی رایت مای بی بی ایران لازم ھست.
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۲۹، ۱۹:۱۳:۰۶ عصر)blood نوشته است: اولا که من از محصولات شما استفاده نمی کنم که اینقدر خود نمایی می کنی
دویومن کسی به شما نگفته که بیاین ترجمه کنین مجانی قرارش بیدید و سره کسی منت بیزارید
سیومن من خودم مترجمم و ... هستم و می تونم تو امنیت سیستمتون کمکتون کنم
چاهرمن حرف زیاده ولی وقت کم Tongue
اولا و آخرا شما اینجا نیا. از ترجمه خودت استفاده کن. برای ترجمه خودتم کپی رایت نزار تا حرفی توش نباشه!

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطd3adlY (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۹:۰۷:۳۸ عصر)
به نظرم کپی رایت رو اگر حذف کنید هیچ اتفاقی نمیفته چون هر کس که بیاد تو انجمن اگر کمی با سیستم های انجمن ساز آشنا باشه متوجه میشه که سیستم شما مای بی بی هست یا وی بی. حالا اگر یک خط پایین انجمن باشه که اسم مای بی بی ایران رو نوشته باشه چیزی از انجمنتون کم میشه ؟؟ فقط به ضرر خودتون هست چون پشتیبانی به این خوبی رو از دست می دهید. این نظر من بود.
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۲۹، ۲۳:۲۲:۰۳ عصر)Mr.Pooya نوشته است: به نظرم کپی رایت رو اگر حذف کنید هیچ اتفاقی نمیفته چون هر کس که بیاد تو انجمن اگر کمی با سیستم های انجمن ساز آشنا باشه متوجه میشه که سیستم شما مای بی بی هست یا وی بی. حالا اگر یک خط پایین انجمن باشه که اسم مای بی بی ایران رو نوشته باشه چیزی از انجمنتون کم میشه ؟؟ فقط به ضرر خودتون هست چون پشتیبانی به این خوبی رو از دست می دهید. این نظر من بود.

اصلا از ظاهر هم ميشه فهميد كه انجمن ساز چيه + آدرس لينكها.
در ضمن كسايي كه كپي رايت ماي بي بي ايران رو حذف مي كنن بايد بدونن كه فوتر فقط كپي رايت نداره چند جاي ديگه هم آدرس هست كه همه مي تونن اونو ببينن و بفهمن مترجم كي بود.
حالا من نميگم تا بعضي افراد بي جنبه نفهمن و اونا رو ديگه دست كاري نكنن.

اينم بدونيد كه كپي رايت فقط براي هويت بخشيدن به انجمن هست و مطمئن باشيد كه مدير ماي بي بي ايران هم اونو براي جمع كردن بازديد كننده نذاشته كه بعضي ها با تفكر كم كردن بازديد كننده اونو پاك كنن، ماي بي بي ايران اونقدر نفوذ پيدا كرده كه به اينها نياز نداشته باشه.

در ضمن براي من خيلي جالب بود كه بعضيا كپي رايت رو پاك مي كنن و بن ميشن اما بعضي ها اونقدر معرفت دارن كه هر چند محروم شدند اما بازم كپي رايت سرجاشه.

براي مثال من امروز داشتم انجمنها رو چك مي كردم كه ببينم كساي ديگه هم هستند كه هنوز كارشون رو نشده و سكرت مونده.به اين مورد برخوردم كه محروم بود، ولي توي انجمنش كپي رايت آدرس ماي بي بي ايران رو دست نزده.

اينم آدرس: http://jondan.gigfa.com/forum
پاسخ
 سپاس شده توسطgoldten (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۹:۲۴:۵۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان