هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل کدهای اضافی در انجمن
سلام داخل انجمن من بعد ارسال پست کلی کد اضافی وجود داره که کنار مطالب میاد
مثل[/RIGHT][JUSTIFY] [RIGHT]

برای رفع این مشکل باید چکار کرد ؟

2- زیر انجمن ها صفحه اصلی مرتب نمیشه
آموزشهارو خوندم ./2روش بود با css و بدون اون رو انجام دادم
هیچ تغییری نکرد . روی چند قالب انجام دادم باز هم نشد . مشکل از کجا میتونه باشه ؟
از notpad هم استفاده کردم....

http://forum.sayebon.ir
http://forum.pixbaz.com
داداش احتمالا لبتاپ منو تو نساختی ؟
مای بی بی که طراحی میکنی!!
مای بی بی که فارسی میکنی!!
پوسته که طراحی میکنی!!
پوسته که فارسی میکنی!!
دمت گرم Angry
 سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۹/۲۸، ۲۱:۱۵:۲۵ عصر) ، arakueed (۱۳۸۹/۹/۲۸، ۲۱:۲۰:۱۷ عصر) ، mahtab khanom (۱۳۸۹/۹/۲۸، ۲۱:۳۹:۴۱ عصر) ، sattarforum (۱۳۸۹/۹/۲۹، ۱۷:۲۶:۰۱ عصر) ، rezapj (۱۳۸۹/۹/۲۹، ۱۹:۱۱:۱۹ عصر) ، cniran (۱۳۸۹/۱۲/۷، ۲۳:۴۴:۳۶ عصر)
ممنون بای Dodgy

خواهش بایDodgy
 سپاس شده توسطrezapj (۱۳۸۹/۹/۲۹، ۱۹:۱۱:۱۵ عصر)
به نظرم به جای اینکه اعصاب خودمونو خورد کنیم و هر بار تکرار کنیم برای کپی رایت بهتره یه کلام بگید مثلا بند های این پست رو عمل کنید تا به شما خدمات ارائه شود
هر چند بازم کپی رایت رو راحت تغییر میدن Undecided
 سپاس شده توسطrezapj (۱۳۸۹/۹/۲۹، ۱۹:۱۱:۱۴ عصر)
والا من زبونم مو درآورد از بس گفتم، خوبی این دوستمون طراحم هستند که این کارو کردن.
 سپاس شده توسطrezapj (۱۳۸۹/۹/۲۹، ۱۹:۱۱:۱۱ عصر)
1- معمولا من هرجا پشتیبانی بده کپی رایتشو حفظ میکنم
اینو هم تقصیز ینده نندازید . من چند وقتی با نیوک کار میکردم پشتیبانی افتضاحی داشت تا جایی که دیگه کل کپی رایت های نیوک برداشتم و دیگه حتی به بزرگترین مشکل هم برمیخوردم به سایتش سر نمیزدم و خودم رفع میکردم

برای همین شده یک عادت .. اشتباه از من بود کپی رایت سایت سازنده رو گذاشتم (این نباید دست میزدم شرمنده)

---
نقل‌قول: داداش احتمالا لبتاپ منو تو نساختی ؟
اگه اپل باشه آره .Cool

نقل‌قول: به نظرم به جای اینکه اعصاب خودمونو خورد کنیم و هر بار تکرار کنیم برای کپی رایت بهتره یه کلام بگید مثلا بند های این پست رو عمل کنید تا به شما خدمات ارائه شود
هر چند بازم کپی رایت رو راحت تغییر میدن
من خودم روی کچی رایت خیلی حساس هستم ولی خودتونم بزارید جای من .من دلم از 100جا پره .میان فارسی میکنن اسمشونم میزارن پشتیبانی بعد که میای سوال میپرسی (تکراری نه و بعد جستجو) بعد 1ماه تازه یک کاربر ساده جوابتو میده.

حالا اینجا باز مدیرا فعال هستند و فرق هایی هم داره .بازم من شرمندم

توی هر حرفه ای چند نفری هستند که کار بقیه رو خراب میکنن
اول این که عادت بدی دارین !!
اول ببینید سیستم چیه پشتیبانیش چیه بعد اگه ناراضی بودین حذف کنید.
چطور شما به خودتون حق میدید حذف کنید، ولی ما تمام وقتمون رو پای این سیستم گذاشتیم (از فارسی سازی و .. گرفته تا پشتیبانی) حق نداریم کپی رایت داشته باشیم!!
مشکلتم به خاطر ادیتورت هست (که کار ما هست به نام خودت زدی Angry ==> درست کن بن نشی) معمولا وقتی از انجمن های وی بی کپی میکنی اینطور میشه.
 سپاس شده توسطrezapj (۱۳۸۹/۹/۲۹، ۱۹:۱۱:۰۷ عصر) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۹/۹/۲۹، ۲۰:۱۵:۲۶ عصر)
نقل‌قول: مشکلتم به خاطر ادیتورت هست (که کار ما هست به نام خودت زدی Angry ==> درست کن بن نشی) معمولا وقتی از انجمن های وی بی کپی میکنی اینطور میشه.

از هرجا کپی میشه اینطوری میشه

اگه قراره اینطوری دستور بدید شرمندتونم .بن کنید Undecided
بی تعارف به همه میگم.
خیلی از دوستان بودند که گفتن کپی رایت پایین انجمنمون شکل خوبی نداره اجازه حذف یا ویرایش بدید. ما هم موافقت کردیم.
این فارسی سازی است که بیشتر توسط Kevin تهیه شد و من () اون رو کامل کردم و دوستانی دگیری مانند MKGUL، Support و... در کامل تر شدن اون خیلی کمک کردند.
این محصول ماست و ما این حقو داریم که برای محصول خود شرایطی در نظر بگیریم.

اما بدون تعرف، هر کس که کپی رایت را به این بهانه ها (از جمله ضعیف بودن پشتیبانی مربوطش) حذف می کند، غلط می کند که که از محصول اون سایت استفاده می کند.
این عمل مثل توف سر بالا برای آدم میمونه. بگیم شما خیلی افتضاح بودید اما من از محصول شما استفاده می کنم.

لاک شد.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطmahtab khanom (۱۳۸۹/۹/۲۹، ۱۹:۲۳:۵۹ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۹/۲۹، ۲۰:۲۴:۰۳ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۹/۲۹، ۲۰:۳۷:۴۵ عصر) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۹/۹/۲۹، ۲۰:۵۳:۵۶ عصر) ، cniran (۱۳۸۹/۱۲/۷، ۲۳:۴۷:۱۹ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۶، ۱۸:۰۰:۳۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۴۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۲۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۲۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان