هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست قالب نجومي
سلام و وقت‌بخير دوستان عزيز
بنده الهاميان هستم از انجمن نجوم آسمان مهر، به آدرس زير:
mehrsky.mihanbb.com/index.php

ما يك گروه نجومي فعال هستيم كه مدتي هست به دليل مشكل داشتن فروم سايت خودمون، مهمان اين سرويس شديم.
مدتي هست كه به دنبال قالبي نجومي و مناسب براي فروم هستيم، اما به نتيجه مناسبي نرسيديم. از طرفي قالب‌هاي شكيل كه مناسب كار نجومي باشند كم‌ياب هستند و از طرفي با گذاشتن قالب جديد تقريبا پلاگين‌هاي خيلي زيادي مثل "گروه‌هاي كاربري" در پايين فروم، "يادداشت‌هاي پروفايل"، "درجه كاربران" و برخي پلاگين‌ها و امكانات ديگر رو از دست ميديم.
چند وقت پيش قالبي رو در سرويس جوملا پيدا كردم كه بسيار شكيل هست.
دموي قالب constrllation:
joomla.siteground.com/index.php?mos_change_template=siteground73
لينك اصلي قالب constrllation:
scriptha.freeblog.ir/1389/08/28/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C-constellation-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9-%D9%86%D8%AC%D9%88%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7/

خيلي ممنون ميشم قالبي شبيه اين رو براي اين سرويس ما هم ايجاد كنيد، يا اگر قالب نجومي مناسبي رو مي‌شناسيد، معرفي كنيد.

موفق باشيد.
آسمون مهرتون پر ستاره.
جوينده.
يا حق.
 سپاس شده توسطali_hidden (۱۳۸۹/۱۰/۲۹، ۰۲:۲۹:۱۰ صبح)
فکر نمیکنم کسی فرصت این رو داشته باشه که به صورت رایگان این کار رو بکنه
در نظر داشته باشید که مخاطب بعدی این قالب هم خیلی کم خواهد بود و حداکثر در چند فروم نجومی از این قالب استفاده خواهد شد
پیشنهاد میکنم برای یکی از دوستان که کار طراحی قالب انجام میدن پیام خصوصی بفرستیدBig Grin
 سپاس شده توسطamir.01 (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۰۲:۱۷:۳۸ صبح) ، M0H$3N_19 (۱۳۸۹/۹/۲۸، ۱۰:۰۴:۲۷ صبح)
یا سفارش بدید یه قالب

یا هم با استفاده از اموزش های که هست تو انجمن یه قالب بسازید یا ویرایش کنید که برای یه انجمن نجومی مناسب باشه

Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
 سپاس شده توسطM0H$3N_19 (۱۳۸۹/۹/۲۸، ۱۰:۰۴:۲۴ صبح)
چرا توی mihanbb.com انجمن زدید که نتونید قالب بزارید
یک نمونه بذارید از چیزی که می خواهید
 سپاس شده توسطM0H$3N_19 (۱۳۸۹/۹/۲۸، ۱۰:۰۴:۲۲ صبح)
دوست عزیز شما توی سرویس میهن بی بی هیچ کاری نمیتونید انجام بدید.
یعنی نمیشه قالب رو عوض کرد.

من یک قالب دارم که میشه با یکم تغییرات از اون برای انجمن نجوم استفاده کرد. ولی

متاسفانه در بخش vip هست که شما دسترسی به اونجا رو ندارید.

من ياور يقين و عدالتم من زندگي ها خواهم ساخت، من خوشي هاي بسيار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمين خواهم کرد، زيرا شادماني او شادماني من است.(کوروش کبير)
 سپاس شده توسطM0H$3N_19 (۱۳۸۹/۹/۲۸، ۱۰:۰۴:۲۰ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۴۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۳۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۱۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان