هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین جاسوسی پیغامهای خصوصی
من براتر درست میکنم . ..
پاسخ
من نصب کردم این چیه این پایین ؟

[تصویر:  pm.png]
پاسخ
خوب شما نه لینک فروم گذاشتین نه توضیح دقیق دادین نه چیزی....
این خطا کجا میاد؟ پنل آدمین؟ تو index؟
پاسخ
این پلاگین کجا نصب میشه .... ؟؟؟!!!!

همونجا

در قسمت ابزار تعمیر و نگهداری فکر کنم

یه قسمتی اون پایین هست

نوشته پیغام های خصوصی (Log)
پاسخ
درسته اونی که پارس داده بودند برا من نمیخوند ناسازگار بود ولی این کاملا سالم هست و خوب
ممنون از شما دوست عزیزHeart
انجمن تفریحی میهن دانلود
پوسته بسیار زیبا برای عید نوروز
برای ساخت چت روم به بنده پیام خصوصی بدید

[/url]
[url=http://www.asalchat.com/]
پاسخ
من خوشم نمياد

يه زماني يه جاي مدير بودم متوجه شدم دارن پيام هام رو ميخونن با چند هزار پست و كلي هم سابقه بدون هيچ حرفي دكمه خروج رو براي هميشه زدم .

هيچ وقت و هيچ وقت و هيچ وقت با كاربرام اين كار رو نمي كنم .
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۲۱:۰۵:۵۸ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۵:۲۴:۴۸ صبح) ، number-one (۱۳۹۲/۴/۲۱، ۰۴:۱۳:۵۵ صبح)
این پلاگین جاسوسی رو نمیشه فقط برای یه نفر فعال کرد؟
الان تمام مدیرایی که به کنترل پنل مدیر دسترسی دارن میتونن بیان ببینن پیغام هارو و نمیشه از تو قسمت ابزار و نگهداری حذفش کرد!
کسی راه حلی داره؟
پاسخ
طبق قوانین لینک انجمنتون رو در امضا یا پروفایل قرار بدین تا مورد پشتیبانی قرار بگیرین
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطpuyol (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۵:۴۴:۲۵ صبح)
بله ادرس رو گذاشتم، الان تو قسمت دسترسی مدیران میرم ابزار نگهداری همه گزینه هارو دسترسی هارو روی خیر قرار میدم اما یه سری پلاگین ها مثل بازشماری سپاس ها، شناسایی کاربران دارای چندین حساب کاربری و پسغام های خصوصی رو نمیشه دسترسی رو برای مدیرا حذف کرد!!! یعنی گزینه ای نداره!!
حالا می خوام ببینم میشه کاری کرد که یه گزینه مثل گزینه های دیگه باشه که این پلاگین رو دسترسیشو برای مدیر های دیگه بشه غیرفعال کرد یا نه!
لطفا کمک کنید. مرسی
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۶:۰۶:۵۳ صبح)puyol نوشته است: بله ادرس رو گذاشتم، الان تو قسمت دسترسی مدیران میرم ابزار نگهداری همه گزینه هارو دسترسی هارو روی خیر قرار میدم اما یه سری پلاگین ها مثل بازشماری سپاس ها، شناسایی کاربران دارای چندین حساب کاربری و پسغام های خصوصی رو نمیشه دسترسی رو برای مدیرا حذف کرد!!! یعنی گزینه ای نداره!!
حالا می خوام ببینم میشه کاری کرد که یه گزینه مثل گزینه های دیگه باشه که این پلاگین رو دسترسیشو برای مدیر های دیگه بشه غیرفعال کرد یا نه!
لطفا کمک کنید. مرسی

در این مورد توضیح دهید
من هم خاستار همچین قابلیتی هستم
انجمن گفتگوی سپهر
www.sepehrclub.ir
منتظر حضورتان هستیم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان