هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند سوال
در آموزش ایجاد فیلد کامل توضیح داده شده است.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

نه چنین چیزی نیست اما میتونید سه فیلد اضافه کنید به نام های سال , ماه , روز و در پایان فیلد ها رو کنار هم قرار بدید.Smile و برابر میشود با همان انتخاب سال و ماه و روز.

موفق باشید.
سوال دوم
[تصویر:  13556-1286144384-dobonreg_register.png]

http://mods.mybb.com/view/date-of-birth-on-registration
سوال قبلی
نقل‌قول: ممنون از شما همون کاری را که گفتید انجام دادم ولی فقط اسم فیلدی را که اضافه کردم آورده. مثلا اسم فیلد جنسیت هست فقط نوشته جنسیت انتخاب کاربر را ننوشته که یا مرد هست یا زن
نه خیر اسم فیلد نه عدد فیلد
[تصویر:  k266_0.jpg]
موفق باشید Heart
(۱۳۸۹/۹/۱۹، ۱۹:۲۹:۳۶ عصر)mahtab khanom نوشته است: سوال دوم
[تصویر:  13556-1286144384-dobonreg_register.png]

نه خیر اسم فیلد نه عدد فیلد
[تصویر:  k266_0.jpg]
موفق باشید Heart
عدد فید را هم زدم ولی بازم فقط عدد فیلد را نشون میده . لطفا کامل توضیح دهید چون دقیقا همون چیزی که شما گفتید من انجام دادم.
نقل‌قول: ارسال زیر رو مطالعه کنید:
http://community.mybbiran.com/thread-2562.html
دوست عزیز متوجه باشید که رنگ کاربری شما به چه رنگی هست.

شما با رنگ کاربری من مشکل داری ؟

عزیز من انجمن دارم و هر وقت وقتم ازاد میشه یه سر میام اینجا تا بتونم به دوستام کمک کنم چون وقت کافی نداشتم همه سوال هاشون رو خودم سرچ کنم گفتم بدونن موجود هست و خودوشون دنبالش بگردن شما چرا ناراحتی این وسط Huh
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
شما اگر وقت ندارین پس فقط برای این که بگید ادای دین کردید نسبت به مدیر بودنتون ارسال ایجاد نکنید (فقط پیشنهاد هست)

همه چی ارومه Smile
 سپاس شده توسطmahtab khanom (۱۳۸۹/۹/۱۹، ۲۰:۱۶:۵۳ عصر)
فکر کنم شما با مدیر بودن من مشکل داری ؟ من هر روز کمش یه دو سه جا کمک می کنم ؟ بیشتر وقتا هم تو یاهو کمک می کنم اگه می خوای مدیر شی کافی هست به اقا علی رضا بگی که اگه صلاح ببینه مدیرتون کنن شما هم به جای این که جو سازی کنی سعی کنید کمک کنید سرچ کردن رو مدیرا به عهده ندارن خود عضو باید سرچ کنه تمام سوالات ایشون قبلا پرسیده شده اگه هم میگم پرسیده شده چون 80 درصد مطالب رو خوندم و از رو اونا می گم اگه وقت داشتم هر تک تک سوالاتش رو می نوشتم براش
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۹/۲۰، ۱۳:۵۶:۵۸ عصر)
(۱۳۸۹/۹/۲۰، ۰۰:۱۸:۱۵ صبح)plus نوشته است: فکر کنم شما با مدیر بودن من مشکل داری ؟ من هر روز کمش یه دو سه جا کمک می کنم ؟ بیشتر وقتا هم تو یاهو کمک می کنم اگه می خوای مدیر شی کافی هست به اقا علی رضا بگی که اگه صلاح ببینه مدیرتون کنن شما هم به جای این که جو سازی کنی سعی کنید کمک کنید سرچ کردن رو مدیرا به عهده ندارن خود عضو باید سرچ کنه تمام سوالات ایشون قبلا پرسیده شده اگه هم میگم پرسیده شده چون 80 درصد مطالب رو خوندم و از رو اونا می گم اگه وقت داشتم هر تک تک سوالاتش رو می نوشتم براش

lol

Smile

متاسفانه بازم اشتباه کردم این اخرین ارسال بنده هست برای کمک به دوستان.بی منت کمک کردم به همون شکل هم بی منت از کمک کردن به دوستان دست میکشم.

راهنمایی خواستید فقط در این لینک مطرح نمایید.فارسی هم بهتون پاسخ میدم.

موفق باشید.Smile
این دعواهارو بزارید کنار. اینجا مدیر بودن کسی به فعالیتش نیست. به کسی هم ربطی نداره چه کسی مدیر هست.
اینجا هم یه انجمن مثل انجمن خود شماست و صاحب اون تصمیم می گیره کی کجا باشه!
بسته شد.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطamir.01 (۱۳۸۹/۹/۲۰، ۰۰:۳۷:۴۳ صبح) ، mahtab khanom (۱۳۸۹/۹/۲۰، ۲۲:۵۵:۱۴ عصر) ، stetar (۱۳۸۹/۱۰/۲۷، ۰۳:۵۵:۳۸ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۰۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۱۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۵۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان