هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تنظیم برای افزایش سرعت
سلام به همگی
میخوام همه با هم شروع کنیم تک تک تالار هارو از نظر سرعت لود بررسی کنیم
واسه شروع از سایت خودم شروع میکنیم
اول این ادرس را ببینید
http://gtmetrix.com/reports/forum.sport-eng.ir/WCpwxu0t
خب حالا هر کسی هر پیشنهادی واسه سرعت لود بیشتر داره بگه!
اینم بگم که کسی به ظاهر سایت دیگران کاری نباید داشته باشه فقط پیشنهاد برای سرعت لود بیشترHeart
منتظر نظرات شما هستیم
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۹/۱۳، ۲۰:۱۴:۲۳ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۹/۲۲، ۲۲:۴۳:۲۵ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۸۹/۱۱/۹، ۱۶:۴۵:۵۱ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۰۷:۴۰:۰۵ صبح) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۱۵:۳۰:۱۷ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۱۳، ۲۰:۵۸:۰۳ عصر)

سلام

یاعلی ، چه جوری سرعتت انقدر بالاست ؟

آخه مگه بالای 100% داریم که شما مقایسه می کنید !

لینک که خرابه ، من خودم دستی آدرستو وارد کردم .

....
پاسخ
لینک صحیح
http://gtmetrix.com/
اگه میخاین سایتتون لودش بالا باشه
1- هاست خوب
2- دیتابیس کم حجم
3-قالبتون رو با عکس های زیاد و سنگین تزئئن نکنید
4-فایلهای جاوا زیاد اپلود نکنید
ووووو
در ضمن خودش اون امار رو نشون میده که فلان فایل چقدر زمان میبره تا سایت لود بشه
پاسخ
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۱۰:۴۲:۵۲ صبح) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۱۵:۳۰:۳۶ عصر)
آقا ترفندی چیزی داره ؟

حاجی من یک وب سایت شخصی خیلی خیلی ساده دارم که اون رو هم می زنم با این که خیلی سبکه می ره رو 87% ، این قضیش چه جوری هست ؟
(۱۳۹۰/۱/۱۴، ۰۷:۵۳:۴۰ صبح)ZEUS نوشته است: لینک صحیح
http://gtmetrix.com/
اگه میخاین سایتتون لودش بالا باشه
1- هاست خوب
2- دیتابیس کم حجم
3-قالبتون رو با عکس های زیاد و سنگین تزئئن نکنید
4-فایلهای جاوا زیاد اپلود نکنید
ووووو
در ضمن خودش اون امار رو نشون میده که فلان فایل چقدر زمان میبره تا سایت لود بشه

ممنون ،

چند تا سوال : / اینکه حجم خوب و معمولی برای دیتابیس رو شما چقدر درنظر می گیرید ؟
حجم سایت خوب ؟ البته حجم 75-70 کیلوبایت برای سایت های سادست که تو W3 معرفی شده ، خوب هدرما حداقل 2 برابر این حجم داره .
مشکل اینجاست که من سایت ساده ی خودمو که هیچی هم توش نذاشتم و اصلا دیتابیسی هم نداره و فقط یک صفحه بدون عکس هست و سنگین هم نیست ، از فروم خودم درصدش پایین تر بود .

ممنون

....
پاسخ
نقل‌قول: حاجی من یک وب سایت شخصی خیلی خیلی ساده دارم که اون رو هم می زنم با این که خیلی سبکه می ره رو 87% ، این قضیش چه جوری هست ؟
احتمال داره از هاست باشه مثال میگم شما اگه از یه قالب اچ تی ام ال ساده که خودتون طراحی کردید بندازید رودامنتون که هاستش درجه 2 هستش سرعتش خوب نمیشه
ولی تو ایران اکثرا هاستهای وارز استفاده میکنن که بتونن نال شده هارو استفاده کنن ولی هاست ویندوز در مقابل اون سرعت لود بیشتری رو داره ولی بدیهایی هم داره

نقل‌قول: چند تا سوال : / اینکه حجم خوب و معمولی برای دیتابیس رو شما چقدر درنظر می گیرید ؟
چند تا سوال : / اینکه حجم خوب و معمولی برای دیتابیس رو شما چقدر درنظر می گیرید ؟
حجم سایت خوب ؟ البته حجم 75-70 کیلوبایت برای سایت های سادست که تو W3 معرفی شده ، خوب هدرما حداقل 2 برابر این حجم داره .
مشکل اینجاست که من سایت ساده ی خودمو که هیچی هم توش نذاشتم و اصلا دیتابیسی هم نداره و فقط یک صفحه بدون عکس هست و سنگین هم نیست ، از فروم خودم درصدش پایین تر بود .
بستگی داره
اگه شما از سیستم مدیریتی که استفاده میکنید بسته به نیازتون افزونه نصب میکنید و مطلب ارسال میکنید
درسته این دو تا علت باعث افزایش حجم دیتابیس میشن ولی نوشته ها که بر اساس یونیکد معرفی میشن تاثیری روی لود نداره اون افزونه هستش که باید با چند تا فایل هماهنگ و ارتباط برقرار کنه در هنگام لود سایت.
پاسخ
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۱۰:۴۲:۴۱ صبح)
سلام
اولا که من از اطلاعاتی که که این سایت به من داد سر در نیاوردم
دوما اگه کسی از دوستان هست که بتونه این اطلاعات رو آنالیز کنه به من بگه که دقیقا
مشکل از چه قسمتهایی از سایت هست که اینقدر سرعت لود سایتم کم هست ممنون میشم
یه سوال دیگه آیا پلاگین های غیر فعال هم در پایین بودن سرعت لود دخیل هستند
و ضمنا چه جوری میتونم حجم دیتابیس رو کم کنم
آیا وجود یه دیتابیس دیگه روی هاست که ربطی هم به دیتابیس اصلی سایت نداره در سرعت کم لود شدن
تاثیر داره
ببخشید که سوالاتم زیاد شد
با تشکر
انجمن گفتگوی سپهر
www.sepehrclub.ir
منتظر حضورتان هستیم
پاسخ
دوستان حالا یک سوال هست ، اینکه انجمن من تو امضا هست ، کاربر زیادی هم نداره و کل مطالب هم 200 تا نمیشه ، تازه زدیم و تو عید بچه ها نبودن همکاری داشته باشند ، حالا برای این انجمن حجم دیتابیس 2.5MB خوب هست ؟ اطلاعات من تا این حد نیست که بخوام تشخیص بدم . و بعد اینکه
نقل‌قول: احتمال داره از هاست باشه مثال میگم شما اگه از یه قالب اچ تی ام ال ساده که خودتون طراحی کردید بندازید رودامنتون که هاستش درجه 2 هستش سرعتش خوب نمیشه
ولی تو ایران اکثرا هاستهای وارز استفاده میکنن که بتونن نال شده هارو استفاده کنن ولی هاست ویندوز در مقابل اون سرعت لود بیشتری رو داره ولی بدیهایی هم داره
درسته عزیز دقیقا همینطوره اما جالب اینجاست که سرعت لود سایتی که کامل قالب HTML بود و اما خودم کار نکرده بودم ، و در کل 3 تا عکس کم حجم در صفحه اصلی داشت سرعت لودش کمتر از این انجمنی است که 500KB حجم صفحه اصلیشه ، مشکل من برای این که از Portal برای صفحه اصلی استفاده نمی کنم اینه که پلاگینش رو هم نصب کردم چند بار ولی نتونستم درست و حسابی براش پست بذارم و مثل اینکه باید همیشه فقط کد HTML توش برای نمایش قرار بدی و مثل ارسال پست نیست که ما بخوایم توش ارسال داشته باشیم ،
الان هم قالب دست ساز خودم رو گذاشتم و یه 20% سرعت لود وب سایت خودم رفت بالا ...

راستی فکر نمی کنم سرعت از طرف هاست ما باشه ، الان که دارم نگاه می کنم آپ تایم روی 99.98% هست .
به پهنای باند مربوط میشه ؟

....
پاسخ
ببینید اول این که پلاگینی که نصب میشه موقع باز شدن سایت اون پلاگین مجبوره باز فایلهایی که باهاش مچ هستن و فایلهایی که در ارتباط با اون هستند و دیتابیس ارتباط برقرار کنه در همین ارتباط حالا نوشته میخاد باشه و یا رنگ نوشته و یا بزرگی نوشته و یا لینک نوشته و یا عکس و خلاصه هر چیزیز میتونه باشه اون ارتباط میتونه در لود سایت تاثیر بزاره
خلاصه این جور بگم
فرزند کم زندگی بهتر = پلاگین کم امنیت و لود بهتر
اینم بگم اکثر پلاگین هارو موقع انیستال داده های دیتابیسشون از دیتابیس حذف نمیشه مثل این میمونه که شما نرم افزاری رو از کامپیوتر از انیستال خود سیستم دلت میکنید فایلهای رجیستری باقی میمونه و رفته رفته کامپیوتر لودش سنگین میشه
اینم مثل اونه شما پلاگینی که نصب میکنید بعد میخاین پاک کنید به دیتابیستون هم سر بزنید اگه پاک نشه تیبلش اونو دستی پاک کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۱۲:۳۸:۰۹ عصر)
ممنون از پاسخی که دادید
یک لطفی کنید تو دیتابیس مکان موجود برای تیبل این پلاگین ها رو هم بدید ممنون می شم .

....
پاسخ
دیتابیس تا چقدر میتونه حجمش بالا باشه ؟ من هر روز بکاپ میگیرم بیشتر از روز قبل میشه Angel

آیا میشه از چند تا دیتابیس استفاده کرد بجای یکی؟ حجم زیاد منظورتون تا چقدر هست؟ دیتابیس من 13 مگ هست Idea
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۴۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۲۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۲۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کاهش سرعت یا افزایش djamir5 5 3,304 ۱۳۹۳/۸/۱۵، ۲۰:۴۲:۱۵ عصر
آخرین ارسال: firstboy000

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان