هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقال به سب دامین قبل ازایجاد صفحه اصلی
سلام
من یک دامین بصورت(menber.net) ثبت نموده ام و میخواهم یک سردر یا صفحه اصلی بغیر از انجمن داشته باشم، اما تا آن زمانیکه صفحه اصلی آماده شده و روی(menber.net) بیاید میخواهم انجمنی که حالا آماده دارم را روی یک سب دامین بصورت(forum.menber.net) انتقال بدهم آیا این امکان دارد که قبل از اینکه در دومین اصلی صفحه اصلی را داشته باشیم در سب دامین فروم را انتقال دهیم؟
"آزادی" ارزش است، آزادی از ارزشها نیست.

(عنوان انتخابی یکی از مقاله های بنده)
پاسخ
بله مشکلی نیستBig Grin
فقط برای کاربر پسندی فعلا یک صفحه به نام index.html بساز که وقتی نام اصلی دامین یعنی menber.net را وارد می کنند یک صفحه ای حد اقل بیاد تا کاربر پسند تر بشهWink
پاسخ
 سپاس شده توسطjamshid09 (۱۳۸۸/۷/۱، ۱۰:۰۳:۱۳ صبح)
درود
شما به راحتی ساب دامین را از کنترل پنل هاست بسازید و انجمن خود را نصب کنید و همیشه با همان آدرس وارد می شوید اما برای زیبایی بهتر است به صحبت کوین توجه کنید.
اگر صفحه اصلی ثابت است پیشنهاد من تهیه یک صفحه html می باشد اما اگر مطالب آ« تغییر می کند من پیشنهاد می کنم ورد پرس نصب کنید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطjamshid09 (۱۳۸۸/۷/۱، ۱۰:۰۳:۱۹ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۰۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۵۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۴۷ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتقال سایت از پوشه به دامین اصلی kurdcoffee 1 1,233 ۱۳۹۵/۸/۲۱، ۰۰:۵۰:۳۸ صبح
آخرین ارسال: محمد محمدی
  فروش دامین های ملی دامین کوتاه دامین با معنی دامین برند و کاربردی... hashtbandi 0 1,840 ۱۳۹۳/۴/۱۶، ۱۵:۴۰:۰۴ عصر
آخرین ارسال: hashtbandi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان