هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در لاگین شدن بعد از انتقال انجمن
با سلام دوستان من واقعا یه مشکل اساسی و بدخیم برا انجمنم پیش اومده
بنا به دلایلی یه هاست و دامین جدید گرفتم و انجمن را منتقل کردم به آن به این صورت که :
انجمن سابق را از سی پنل از فایل punlic_html تمامی فایلها را دانلود کردم و سپس آپلود کردم در همان قسمت آدرس و سایت جدید
اطلاعات بارگذاری شدن ولی من الان در انجمن جدید اصلا نمی تونم لاگین بشم و وقتی نام کاربری رو وارد می کنم پیام میده شما با موفقیت وارد شدید ولی بعدش میبینم که وارد نشدم و اختیار هیچی رو ندارم حتی وارد اکانت ادمین هم برای انجام تغییراتی نمی تونم بشم
خواهشا راهنمایی کنید راه حل این مشکل چیه
با سپاس
انسان تنها در نبرد جاوید به عظمت و شکوفایی می رسد و تنها در صلح جاوید از میان می رود . "پیشوا آدولف هیتلر "

انجمن نازیسم ایران و هواداران آدولف هیتلر

پاسخ
مشکل کوکی دارین قبلا 1000 بار گفته شده، سرچ کنید و این که فایل seting.php را ویرایش کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطswastika (۱۳۸۹/۹/۲، ۲۳:۴۳:۳۱ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۹/۳، ۰۱:۱۶:۳۵ صبح)
دوست عزیز مشکل اینجاست که من حتی به کنترل پنل مدیریت هم دسترسی ندارم و حتی وارد اکانت ادمین هم نمیشه
اونم همین رواله و مثل بقیه نامهای کاربری
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
انسان تنها در نبرد جاوید به عظمت و شکوفایی می رسد و تنها در صلح جاوید از میان می رود . "پیشوا آدولف هیتلر "

پاسخ
عزیز شما فایلی که گفتمو ویرایش کن بعد سریع به پنل آدمین برو (فقط ادرس پنل رو بده) تا باز بشه و ویرایش کن و....
پاسخ
 سپاس شده توسطswastika (۱۳۸۹/۹/۲، ۲۳:۴۳:۳۶ عصر)
آخه من فایل seting.php رو اصلا از کجا باید پیداش بکنم ؟
آدرسش رو ندارم

پاسخ
تو پوشه inc هست دیگه.(جایی که مای بی بی رو نصب کردی)
پاسخ
 سپاس شده توسطGermanizer (۱۳۸۹/۹/۲، ۲۲:۵۶:۵۷ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۹/۳، ۰۱:۱۶:۵۰ صبح)
اينم ادرس

inc/seting.php

داخل پوشه inc هست
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
 سپاس شده توسطGermanizer (۱۳۸۹/۹/۲، ۲۲:۵۶:۴۹ عصر) ، swastika (۱۳۸۹/۹/۲، ۲۳:۴۳:۴۰ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۹/۳، ۰۱:۱۶:۵۳ صبح)
مرسی از دوستان اون پوشه رو پیدا کردم
حالا فقط نمی دونم چه قسمتیش رو باید ویرایش کنم
توی انجمن هم سرچ کردم مطلبی در این باره نبود
با سپاس از شما و راهنماییتون
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آها آقا من توی اون فایل هر چی فایل آدرس قدیم رو بود کردم آدرس جدید این مشکل حل شد

پاسخ
 سپاس شده توسطswastika (۱۳۸۹/۹/۲، ۲۳:۴۱:۰۱ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۹/۳، ۰۱:۱۷:۰۳ صبح) ، mastermind (۱۳۹۰/۷/۲۶، ۰۰:۴۴:۰۸ صبح)
خوبه که به نتیجه رسیدید Cool

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطGermanizer (۱۳۸۹/۹/۵، ۱۶:۳۰:۳۶ عصر)
دوباره انجمن رو انتقال دادم و این بلا به سرم اومد
آقا من این بار از همون روش پست اول انجمن رو انتقال دادم و مثل همون پست اول لاگین نمیشه !
فایل settings.php هم هر چی آدرس انجمن قبل بود رو آدرس جدید رو گذاشتم و ویرایشش کردم
نمی دونم دیگه چی کار لازمه بعد از انتقال انجمن به هاست جدید که این مشکلات به وجود نیاد !!!
آدرس انجمنی هم که بهش انتقال دادم و الان مشکل توش هست اینه :
http://mybb.greatwars.ir

دوستان لطفا راهنمایی کنید چاره چیه ؟؟؟

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان