هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه نصب پوسته ها
من همه پوسته هاي رايگان رو از اين سايت دانلود کردم ولي نمي دونم چطوري اونها رو نصب کنم
صفحه اضافه کردن پوسته رو مي دونم کجاست ولي وقتي يک فايل فشرده که از اين سايت دانلود کردم رو اونجا آپلود مي کنم، پيغام ميده که فايل شما فاقد فايل پوسته هست،‌ بايد چکار کنم؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۹/۱، ۲۳:۵۶:۱۸ عصر)
سلام دوست عزیز. خوش امدید.
دوست عزیز فکر کنم این موضوع بیشترین تاپیک رو اینجا داره.
اول از همه ادرس سایت خود رو در پروفایل و امضاتون بزارید تا بهتر بشه پشتیبانی کرد.
دوست عزیز وقتی که شما یک پوسته رو دانلود میکنید. و زیپ هست اونو از حالت زیپ در بیارید. بعد پوشه ای که معمولا هم اسم قالب هست رو در روت هاست و در پوشه ایمیج خود اپلود کنید. بعد وارد کنترل پنل ادمین بشید(داخل همون سایت) بعد توی همون پوشه که پوسته هست یک فایل هست که پسوندش .xml هست اونو در بخش قالب ها و پوسته ها قرار بدید. بعد گزینه صرف نظر از نسخه رو هم فعال کنید.
::::موفق باشید::::

من ياور يقين و عدالتم من زندگي ها خواهم ساخت، من خوشي هاي بسيار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمين خواهم کرد، زيرا شادماني او شادماني من است.(کوروش کبير)
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۱، ۲۳:۵۸:۴۰ عصر) ، tebyan (۱۳۸۹/۹/۲، ۱۲:۴۴:۱۸ عصر) ، i-engs (۱۳۸۹/۱۲/۱۸، ۱۸:۱۰:۲۷ عصر) ، slipknot (۱۳۹۰/۵/۳، ۲۲:۲۷:۳۳ عصر) ، mihi (۱۳۹۱/۶/۴، ۱۴:۲۸:۵۳ عصر)
سلام ببخشید.من پوسته چند تا پوسته نصب کردم.همه رو هم طبق اموزش های اینجا انجام دادم: به این ترتیب:
- پوسته رو دانلود کردم
- فایل xml داخل زیپ رو بیرون اوردم.
- از قسمت افزودن پوسته اونو وارد کردم
- عکس هارو تو یک فایل قرار دادم و تو هاست خودم تو پوشه ایمیج اپلود کردم و انزیپ کردم.

ولی وقتی که پوسته رو انتخاب میکنم هیچ تغییری تو پوسته ی نمیبینم و همون پوسته فابریک روش باقی میمونه...

از اینکه جواب سوالم رو بدید خوشحال میشم ولی اگه اعصابتون رو خورد کنه و با عصبانیت جواب بدین یا ... خیرشو میخورم و با همون پوسته فابریک کار میکنم...Blush

در ضمن من تازه 2 روزه که با مای بی بی اشنا شدم و از مای بی بی چیزی نمیدونم.Rolleyes پس لطفا زیر مهد کودک حرف بزنیدBig Grin
متشکر از زحماتتون
پاسخ
شما باید گزینه مجبور کردن برای همه کاربران را انتخاب کنید. اگه عکس ها هم نمایش داده نمیشه ببیتو قسمت پوسته آدرس عکس ها را درست دادی یا نه
پاسخ
 سپاس شده توسطi-engs (۱۳۸۹/۱۲/۱۸، ۱۹:۱۷:۰۳ عصر)
ممنون که جوابم رو دادین.
اما من اون گزینه رو هم زدم.مسیر رو هم درست گزاشتم.
در کل 2 تا پوسته نصب کردم
1- اسمش رو فراموش کردمBig Grin
2- اسمش هست royal

اولی تو مسیر عکس ها نوشته بود
images
دومی نوشته بود
images/royal

که من برای اولی عکس هاشو تو images قرار دادم.و برای دومی توی images/royal

خودمونیم ای کاش مای بی بی اونقدر قدرت داشت که میتونست فایل زیپ رو تشخیص بده و خودش فایل زیپ رو ان زیپ کنه.مثل وردپرس انصافا تو این زمینه برابر هست با قدرت برتر...Shy
پاسخ
منم الان دیدم همون پوسته پیش فرض هست . شما یجای کارت مشکلت داره من یه بار مراحل را میگم در وصورتی که درست نشد دسترسی بدید.

اول فایل xml را در قسمت پوسته ها اضافه کنید . فقط یادتون باشه گزینه تطبیق نسخه را نادیده بگیر را بزن. راستی پوسته مادر را mybb master بزن.
بعد از اینکه پوسته اضافه شد دقیقا آدرسی پوشه عکسی که تو پوسته داده را ببین طبق همون تو هاستت عکس ها را آپلود کن. برای اینکه همه کاربران از این پوسته استفاده کنند به مسیر زیر برو.

پوسته و قالب ها >> پوسته ها >> پوسته مورد نظر >> کلیک روی گزینه ها و انتخاب گزینه مجبور کردن برای همه کاربران

اگه طبق این مراحل بری هیچ مشکلی نخواهد داشت
پاسخ
 سپاس شده توسطi-engs (۱۳۸۹/۱۲/۱۸، ۲۰:۵۱:۵۹ عصر)
ممنون اقا حمید که جواب منو میدین.
اما عزیزم من همه ی همین کارارو میکنم.اخه قبلا هم توی انجمن سرچ کردم و به یک تایپیکی که اقای پارس ایجاد کرده بود بر خوردم.منم طبق اون تایپیک عمل کردم و به نتیجه نرسیدمHuh

البته قالب فابریک هم بد نیست اما میخواستم توی سایتم یک تحولی ایجاد کنم.همین ولی خیلی ممنونHeart
پاسخ
ممنون
توضیحات شما کامل بود موفق باشید

انجمن تخصصی شهرسازان و معماران در ایران http://www.iranshahrsaz.com
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۲/۱۸، ۲۰:۵۶:۴۸ عصر)i-engs نوشته است: ممنون اقا حمید که جواب منو میدین.
اما عزیزم من همه ی همین کارارو میکنم.اخه قبلا هم توی انجمن سرچ کردم و به یک تایپیکی که اقای پارس ایجاد کرده بود بر خوردم.منم طبق اون تایپیک عمل کردم و به نتیجه نرسیدمHuh

البته قالب فابریک هم بد نیست اما میخواستم توی سایتم یک تحولی ایجاد کنم.همین ولی خیلی ممنونHeart

من نمیدونم مشکل شما چیه ولی اگه نمیتونی نصب کنی دسترسی به من یا یکی از مدیران بدید تا اگه وقت کردن براتون نصب کنند
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۱۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۴۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۵۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان