هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر phpbb به mybb امکان داره ؟
سلام
دوستان من به تازگی انجمن نیوک و خود نیوک رو تبدیل به مای بی بی کردم و بدون مشکل تقریبا" و خیلی راضی هستم. ببینید شما باید قبل از انتقال Charset را به utf-8 تغییر بدید و وقتی مرحله اول تبدیل رو میخواید انجام بدید وقتی ازتون میپرسه تبدیل به utf-8 رو انجام بدم گزینه ی NO رو کلیک کنید تا مشکلی پیش نیاد. شدیدا" توصیه میکنم از همه ی اطلاعاتتون پشتیبان کلی بگیرید
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۸، ۱۹:۴۵:۲۸ عصر)
نقل‌قول: 1-شما باید قبل از انتقال پست ها و اطلاعاتتون را به UTF-8 تبدیل می کردید تا به مشکل بر نخوردید.(بخصوص اگر از phpBB2 استفاده می کردید)

این کارو انجام دادم باز هم همونطوری شد Dodgy
من الان تک تک تیبل هارو utf8-general کردم .گزینه no رو نزدم .دوباره انجام میدم
پاسخ
دوست من اگر میخوای از نیوک تبدیل کنی اینو ببین

http://community.mybbiran.com/thread-3326.html
پاسخ
نقل‌قول: من الان تک تک تیبل هارو utf8-general کردم .گزینه no رو نزدم .دوباره انجام میدم

انجام دادم باز هم نشد SadSad
پاسخ
والا باید بگم عجیبا" غریبا!

ببین دوست من شما یه جای کارت اشکال داره. شما چندین حالت رو باید تست کنی . همون روش آزمون و خطا. اگر اروری که دریافت میکنی هم ذکر کنی خوبه.
پاسخ
سلام
دوستان من با استفاده از تبدیل کننده مای بی بی خواستم انجمنم را از phpbb به mybb تبدیل کنم ولی با یک ارور مواجه شدم!

لطفا میشه بگید مشکل از کجاست؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

شانس یعنی استفاده صحیح از موقعیتها در زندگی
--------------------------------------------------------------
سایت ما در زمینه طراحی و ساخت بازی های رایانه ای است پس اگر در این حرفه فعالیت دارید و یا تمایل به یادگیری و قصد ورود به این صنعت را دارید پیشنهاد میکنیم که به جمع خانواده هیرو بپیوندید
تالار گفتگوی گروه بازی سازی هیرو
پاسخ
فکر کنم باید اول پلاگین هاتون و زبان ها شو یه بک آپ بگیرین بعد که کانورت شد بزارین سر جاش
در ضمن امکان ایجاد مشکل امنیتی بسیار بالا میره مای بی بی رو نصب میکردین بهتر بود .
این کار زیاد توصیه نمیشه دوست عزیز . اخه برنامه نیست که از یه زبان بشه کانورتش کرد یا اهنگ باشه این یه سایته و این کار خطرناکه
پاسخ
 سپاس شده توسطsoran (۱۳۹۰/۴/۱۴، ۱۰:۳۲:۵۷ صبح)
با کاربر Hamed تماس بگیرید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطsoran (۱۳۹۰/۴/۱۴، ۱۰:۳۲:۵۰ صبح)
ممنون از پاسختون
ما از phpbb برای تالارمون استفاده می کردیم ولی چون مشکلات فراوانی داره قصد داریم از mybb استفاده کنیم ولی اطلاعات دیتابیس خیلی برامون مهمه، باید حتما راهی برای کانورت پیدا کنم.
لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه به بنده PM بده

شانس یعنی استفاده صحیح از موقعیتها در زندگی
--------------------------------------------------------------
سایت ما در زمینه طراحی و ساخت بازی های رایانه ای است پس اگر در این حرفه فعالیت دارید و یا تمایل به یادگیری و قصد ورود به این صنعت را دارید پیشنهاد میکنیم که به جمع خانواده هیرو بپیوندید
تالار گفتگوی گروه بازی سازی هیرو
پاسخ
Hamed میتونن کمکتون کنن باهاشون صحبت کنید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطsoran (۱۳۹۰/۴/۱۴، ۱۰:۳۲:۴۶ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک آموزش جامع ست انجمن Phpbb به Mybb michael 4 2,429 ۱۳۹۱/۵/۲۵، ۲۰:۱۶:۵۲ عصر
آخرین ارسال: michael
  تبدیل SMF به mybb امکان داره؟؟؟؟ R0D3N4 3 3,125 ۱۳۹۰/۱۲/۱، ۰۸:۱۹:۵۵ صبح
آخرین ارسال: abtin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان