هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 4.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] آموزش جامع نصب قالب (پوسته)
با سلام من تازه وارد این انجمن شدم میخواستم بدونم توی قسمت import و قسمت brows چه فایلی رو باید آپلود کنم؟ باقی پوشه ها چی؟ و یه سوال دیگه اینکه توی ادمین کنترل پنل چطوری میشه فارسی کرد نوشته ها رو مثل داخل سایت؟
پاسخ
 سپاس شده توسطd3adlY (۱۳۸۹/۱۰/۲۳، ۲۳:۰۶:۲۶ عصر)
(۱۳۸۹/۱۰/۲۳، ۱۷:۳۳:۰۰ عصر)tranceyou نوشته است: با سلام من تازه وارد این انجمن شدم میخواستم بدونم توی قسمت import و قسمت brows چه فایلی رو باید آپلود کنم؟ باقی پوشه ها چی؟ و یه سوال دیگه اینکه توی ادمین کنترل پنل چطوری میشه فارسی کرد نوشته ها رو مثل داخل سایت؟

درود
شما وقتی یک قالب رو دانلود میکنید در فولدر ان یک فایل با فرمت XML هست که باید از قسمت وارد کردن پوسته جدید با browse آن را وارد کنید.
در همین فولدر یک فولدر به نام Images هست که عکس های این فولدر باید در هاست آپلود شود. در قسمت images هاست.

و در رابطه با پارسی کردن کنترل پنل مدیرکل باید پارسی ساز رو کامل آپلود کرده باشید و از قسمت پیکربندی>تنظیمات> Control Panel Language<Control Panel Preferences(Global) را به پارسی-Persian تغییر بدید تا کنترل پنل پارسی شود.

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۰/۲۴، ۱۳:۵۶:۳۷ عصر)
سلام.logo توی قالبی که من نصب کردم png هست و من میخوام به jpg تبدیلش کنم ولی هرچی تو ویرایش قالب و هر جا که به ذهنم میرسید نگاه کردم.کد سورسشو پیدا نکردم.اگه میشه کمکم کنین
پاسخ
یکی کمک کنه !!!!!!!!!!!
قالب نصب می کنم فقط رنگش عوض میشه . آیکون و هدر ... اینا تغییر نمی کنه !!!!!
3 . 4تا قالب نصب کردم . نزدیک 10بار آپلود کردم گفتم شاید اشتباه آپلود می کنم ولی بازم تاثیر نداشت !!!!!!HuhHuhHuhHuh
(۱۳۸۹/۱۱/۲، ۱۴:۲۷:۵۳ عصر)deviljoon55 نوشته است: سلام.logo توی قالبی که من نصب کردم png هست و من میخوام به jpg تبدیلش کنم ولی هرچی تو ویرایش قالب و هر جا که به ذهنم میرسید نگاه کردم.کد سورسشو پیدا نکردم.اگه میشه کمکم کنین

برو اینجا : پوسته ها / ویرایش پوسته / تصویر (لوگو) انجمن

اینجا لینک لوگو بده
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۱/۳، ۰۰:۲۳:۲۷ صبح)zesht نوشته است: HuhHuhHuhHuh
(۱۳۸۹/۱۱/۲، ۱۴:۲۷:۵۳ عصر)deviljoon55 نوشته است: سلام.logo توی قالبی که من نصب کردم png هست و من میخوام به jpg تبدیلش کنم ولی هرچی تو ویرایش قالب و هر جا که به ذهنم میرسید نگاه کردم.کد سورسشو پیدا نکردم.اگه میشه کمکم کنین

برو اینجا : پوسته ها / ویرایش پوسته / تصویر (لوگو) انجمن

اینجا لینک لوگو بده
از اونجا نمیشه قبلا امتحان کردم
پاسخ
کسی نیست جواب بده ؟
الان من برای قالب چیکا کنم ؟Huh
پاسخ
واقعا پشتیبانی توپه
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۱/۳، ۱۹:۳۴:۵۱ عصر)zesht نوشته است: کسی نیست جواب بده ؟
الان من برای قالب چیکا کنم ؟Huh

شما طبق آموزش پیش برید هیچ مشکلی پیش نمیاد....یک بار دیگه با دقت مراحل رو پیش ببرید....

اگه تمایل داشتید میتونید دسترسی بدید تا بررسی کنم...
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۲۱:۳۹:۰۷ عصر)
این قشمت کجا هست؟

[تصویر:  1259256323.jpg]
پاسخ
برو به پوشه ایمج و بعد اونجا پوشه تصاویرت رو آپلود کن
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان