هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل دانلود فایلها از هاست گیگفا
سلام

من قصد تعویض هاست دارم انجمن خودم رو روی هاست رایگان گیگفا درست کردم حالا میخوام انتقالش بدم به هاست دیگه. از دیتابیس بکاپ گرفتم ولی از فایلها که در پوشه htdoct در سرور آپلود کردم نمیشه. کلا گزینه دانلود نداره. کسی تا حالا این کار رو کرده؟ خیلی مشکل مهمی هست دوستان توروخدا راهنمایی کنید چطور یکجا پوشه htdoct رو دانلودش کنم و ببرم تو هاست جدید انتقال بدم؟ اصلا این هاست مسخره گیگفا این امکان رو داره؟Huh
(۱۳۸۹/۸/۲۷، ۰۰:۴۰:۲۹ صبح)DJMOKHTAR نوشته است: سلام

من قصد تعویض هاست دارم انجمن خودم رو روی هاست رایگان گیگفا درست کردم حالا میخوام انتقالش بدم به هاست دیگه. از دیتابیس بکاپ گرفتم ولی از فایلها که در پوشه htdoct در سرور آپلود کردم نمیشه. کلا گزینه دانلود نداره. کسی تا حالا این کار رو کرده؟ خیلی مشکل مهمی هست دوستان توروخدا راهنمایی کنید چطور یکجا پوشه htdoct رو دانلودش کنم و ببرم تو هاست جدید انتقال بدم؟ اصلا این هاست مسخره گیگفا این امکان رو داره؟Huh

اون پوشه ای که میخوای منتقل کنی رو انتخاب می کنی و از گزینه های بالا روی move کلیک کن در صفحه بعد اطلاعات ftp هاست جدید و یوزرنیم و پسورد هاست جدیدت بهش بده خودش تمام فایلهای اون پوشه رو به هاست جدید منتقل می کنه!!
فکر کنم باید پورتش رو همون 21 بذاری!!!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۸/۲۷، ۰۱:۱۴:۵۱ صبح)
جواب نمي ده

يه روش هست كه مي توني انجام بدي كه يه چند ساعت وقت و حوصله مي خواد پيشنهاد مي كنم فايل ها درون uploads رو با يه نرم افزار FTP دانلود كني منم براي خودم اين كار رو كردم تو گيگفا گزينه اي براي زيپ كردن فايل ها و دانلود وجود نداره
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۸/۲۷، ۰۴:۳۱:۴۶ صبح)
(۱۳۸۹/۸/۲۷، ۰۱:۲۸:۴۵ صبح)plus نوشته است: جواب نمي ده

يه روش هست كه مي توني انجام بدي كه يه چند ساعت وقت و حوصله مي خواد پيشنهاد مي كنم فايل ها درون uploads رو با يه نرم افزار FTP دانلود كني منم براي خودم اين كار رو كردم تو گيگفا گزينه اي براي زيپ كردن فايل ها و دانلود وجود نداره

چرا من چندبار به همین طریق منتقل کردم و مشکلی نداشتم، خب این روشم خوبه، از طریق برنامه filezill خوب اینکارو میشه انجامش داد
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۸/۲۷، ۰۴:۳۷:۰۱ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۲۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۰۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۱:۲۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان