هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته زیبای photoshop bliss v3
کنترل پنل مدیر کل / قالب ها و پوسته ها / قالب ها / فالب شما / header

قبل از کد
کد:
<li><a href="http://www.rebelvips.ir/forum/misc.php?action=help"><strong>راهنما</strong></a></li>

لینک خودتون رو مثل همین کد قرار بدین
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
سلام
من اینکاری که گفتین رو کردم اون شد ولی انجمنم این شکلی شد
http://www.rebelvips.ir/forum/index.php
بعدش دوباره برگشتم به قبلش رو هدر کلیک کردم و بازگرداندن به نسخه اصلی رو هم زدم ولی همینجوری موند
چی کار کنم ؟
پاسخ
الان دقیقا چه جوری شده ؟؟؟ مشکلتون رو توضیح بدین تا حل بشه

در ضمن کپی رایت انجمنتون رو ویرایش کنین Exclamation
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
---------

پاسخ
یه حالت عجیبی پیدا کرده
مثلا برید بالاش دقت کنید
اونجوری که باید باشه نیست
مثل این عکس
قبلا اینجوری بود ولی الان خراب شده
[تصویر:  attachment.php?aid=2097]
مثلا اون قسمت بالای انجمن باید شیشه ای باشه و لوگو رو نمایش بده ولی اون رفته جاش یه چیز بدفرم اومده
خودتون یه نگاه بندازید چه قدر تغییرات کرده بعد اون
پاسخ
شما خودتون فایل ها رو جابجا کردین ، همه چی رو بهم زدین مثلا توی اون عکس navigation بالاست ولی شما به پایین انتقال دادین

هم چنین منو ها رو هم ویرایش کردین ، به احتمال زیاد بدلیل زدن گزینه بازگشت به تنظیمات اولیه ، حالت پوسته default رو بخودش گرفته ، میتونین پوسته رو مجددا نصب کنین تا اشکال برطرف بشه ، و یا پوسته رو با اسم جدید نصب و فقط بخش header اون کد ها رو به این پوسته منتقل کنین

موفق باشید Smile
---------

پاسخ
هرکار می کنم لوگوی بالا عوض نمیشهHuh
نام کاربری کاربرجاری رو میشه به پایین لوگو انتقال داد؟
پاسخ
کش سیستم رو پاک کنید.
پاسخ
سلام دوستان
منهم این قالب را نصب کردم و مشکلاتی با آن دارم
1- مشکل ارسال مطلب جدید که با نصب ادیتور هات ادیت از همین سایت باید رفع میشد که متاسفانه با نصب هات ادیتور فقط به صفحه جدید ریدایرکت میشم. کلا ادیتور پیشرفته را نصب کردم تا مشکل رفع بشه.
2- آیکن های بالای موضوع، منظورم همان آیکن چاپ موضوع و ... متاسفانه دیده نمیشه و فقط آیکن چاپ درست نمایش داده میشه.یعنی بقیه تصاویر نادرسته؟ کسی لینک دانلود آن آیکن ها را دارد. چون در فایل اصلی نیست
از ابتدا تا انتهای این تاپیک رو خوندم ولی در مورد مشکل دومم چیزی دستگیرم نشد
دوستان می توانند کمک کنند؟
پاسخ
سلام

تصاویر رو میتونید از قالب دیفلات بردارید .
پاسخ
 سپاس شده توسطCSS (۱۳۹۲/۷/۱۵، ۲۲:۵۱:۱۸ عصر) ، elmi1413 (۱۳۹۲/۷/۱۶، ۰۰:۰۸:۰۷ صبح)
ممنون که پاسخ دادید
منظور من آیکن های داخل این پلاگین هست که بصورت پیش فرض در این قالب قرار دارد.
اگر نام پلاگین را می دانید ممنون میشم بگید، چون نمی توانم پیدا کنم تا مجدد تصاویر آنرا کپی کنم
[تصویر:  37424655386092884686.png]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان