هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش قرار دادن موزیک در پروفایل (رایگان)
(۱۳۸۹/۸/۲۳، ۱۲:۴۲:۲۴ عصر)peymanpbl نوشته است:
(۱۳۸۹/۸/۲۳، ۰۵:۴۳:۳۲ صبح)MKGUL نوشته است:
نقل‌قول: 1- مشكل عجيبي هستش كه بعضي از كاربران عادي بخش موزيك پلير را دارن و بعضي از كاربران ندارن (خيلي عجيبه)
اميدوارم هر چه زودتر حل شود
دقیقاً همون کارهایی که در انجمن خودم انجام دادم آموزشش رو هم برای شما گذاشتم ... بررسی کنید برای اونهایی که اجرا نمیشه آیا تمام مراحل رو به درستی انجام میدن ؟ آیا لینک آهنگشون مستقیم هست ؟

بررسي كردم ... تمام مراحل را درست انجام دادم
ولي براي بعضي از كاربران نشان داده ميشود و براي بعضي ديگر نشان نمي دهد
بررسي كنيد لطفا

واسه منم همین مشکل بود بعضی کاربران توی پروفایلشون داشتند بعضی ها هم نداشتند!!!!
اگه اشتباه نکرده باشم فقط روی گروههای کاربری خود انجمن فعال میشن و روی گروههایی که خودمون درست کردیم توی پروفایلشون نمیاد!!!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
(۱۳۸۹/۸/۲۳، ۱۲:۴۷:۵۱ عصر)jafari52 نوشته است:
(۱۳۸۹/۸/۲۳، ۱۲:۴۲:۲۴ عصر)peymanpbl نوشته است:
(۱۳۸۹/۸/۲۳، ۰۵:۴۳:۳۲ صبح)MKGUL نوشته است:
نقل‌قول: 1- مشكل عجيبي هستش كه بعضي از كاربران عادي بخش موزيك پلير را دارن و بعضي از كاربران ندارن (خيلي عجيبه)
اميدوارم هر چه زودتر حل شود
دقیقاً همون کارهایی که در انجمن خودم انجام دادم آموزشش رو هم برای شما گذاشتم ... بررسی کنید برای اونهایی که اجرا نمیشه آیا تمام مراحل رو به درستی انجام میدن ؟ آیا لینک آهنگشون مستقیم هست ؟

بررسي كردم ... تمام مراحل را درست انجام دادم
ولي براي بعضي از كاربران نشان داده ميشود و براي بعضي ديگر نشان نمي دهد
بررسي كنيد لطفا

واسه منم همین مشکل بود بعضی کاربران توی پروفایلشون داشتند بعضی ها هم نداشتند!!!!
اگه اشتباه نکرده باشم فقط روی گروههای کاربری خود انجمن فعال میشن و روی گروههایی که خودمون درست کردیم توی پروفایلشون نمیاد!!!

خير اينطور نيست كاربران عادي انجمنم در گروه پيش فرض Registered هستن ولي براي بعضي هاشون نشون ميده و براي بعضي ها نشون نميده
بررسي كردم كه شايد هنگام آپديت اشتباهي كرده باشم كه اشباهي هم صورت نگرفته بود
مشكل از جايي ديگه است
انشاءالله جناب MKGU بررسي ميكنن و مشكل برطرف ميشه
من حرف پیمان رو تایید می کنم این مشکل در بعضی پروفایلها هستش!!! Huh
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
 سپاس شده توسطpeymanpbl (۱۳۸۹/۸/۲۳، ۱۹:۳۵:۱۱ عصر)
دوستان من دوباره تست کردم و مشکلی رو مشاهده نکردم

دوستانی که مشکل دارند اطلاعاتشون رو برای h.ghahremani ارسال کنند تا بررسی کنه و اگر مشکلتون حل نشد اطلاعات ورود به سایتتون رو پ - خ کنید تا بررسی کنم
[تصویر:  mybbsig.php]
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۸/۲۴، ۰۷:۵۵:۴۸ صبح)
شما آدمهای خوبی هستید
همه مثل شما نیستند دوستان
همه چیزهایی و که میدانند و به رایگان در اختیار دیگری قرار نمیدهند
اینکار شما خیلی ارزشمند است
استفاده کردم
سپاسگذارHeart
اینو میشه واسه نسخه 1.6 استفاده کرد؟ موردی نداره؟Huh
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۱۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۲۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۲۷ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش قرار دادن بنر در بالا و یا پایین فروم Pars 4 11,078 ۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۰:۰۳:۲۴ صبح
آخرین ارسال: alireza013
  [آموزش] آموزش قرار دادن جستجوی ای پی در قسمت ارسال ها c_r_fel 0 2,580 ۱۳۸۹/۴/۲۱، ۲۲:۵۶:۰۴ عصر
آخرین ارسال: c_r_fel
  [آموزش] آموزش قرار دادن آدرس و آی پی و باقی اطلاعات در بالای انجمن c_r_fel 0 2,791 ۱۳۸۹/۴/۱۸، ۰۱:۲۷:۳۳ صبح
  [آموزش] آموزش قرار دادن نوع ارسالهای انجمن در قسمت آمار انجمن c_r_fel 0 2,560 ۱۳۸۹/۴/۱۸، ۰۱:۲۲:۰۱ صبح
Thumbs Up آموزش قرار دادن ساعت فلش کنار بخش افراد آنلاین Mohammad-Za 6 7,638 ۱۳۸۹/۳/۲۱، ۱۲:۲۰:۳۶ عصر
آخرین ارسال: archenemy

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان