هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برگردوندن به word قبلی
سلام

من یه علطی کردم که این ویرایشگر Hoteditor برای MyBB رو نصب کردم از اون موقع که این نصب شد هزار تا مشکل انجمنم پیدا کرد

حالا می خوام برگردونم به word قبلیم مثل همین سایت چطوری اینکارو بکنم ؟
به انجمن ما هم سر به زنید Exclamation

http://par-30.ir/
پاسخ
 سپاس شده توسطmessi72 (۱۳۹۱/۹/۲۱، ۲۲:۲۲:۵۲ عصر)
تمامی قالب ها را به نسخه ی اصلی باز گردانید و فایل post.js و editor.js و class_praser.php را از بسته ی MyBB از اول آپلود کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطMAJID-SPORT (۱۳۸۹/۸/۱۲، ۲۳:۲۷:۱۳ عصر) ، messi72 (۱۳۹۱/۹/۲۱، ۲۲:۲۲:۴۸ عصر)
علیرضا جان منم مشکل دوست بالایی رو دارم ... خیلی مشکلات رو حل کردم ولی بعضیاش عجیب غریبه !
مثلا تازگی های بعضی از ارسال های یک صفحه رو نمی بینم یا صفحه ی اول کامنت های پروفایل و ... !!!!!
نقل‌قول: تمامی قالب ها را به نسخه ی اصلی باز گردانید
در این مورد می خواستم بدونم بازگردانی به نسخه ی اصلی ، همه ی تغییراتی که در قالب دادیم رو پاک می کنه ؟؟
چون کلی تغییر تو کدها دادم تو این مدت ....
راهنمایی کنید .

راهنمایی کنید .
[/quote]

پاسخ
 سپاس شده توسطMAJID-SPORT (۱۳۸۹/۸/۱۶، ۲۳:۳۳:۳۱ عصر) ، messi72 (۱۳۹۱/۹/۲۱، ۲۲:۲۲:۴۴ عصر)
خداییش بچه ها راست میگن.
از مدیران خواهش میکنم وقتی پلاگینی و یا روشی ارائه میدن یا قبلا کاملا تست بشه یا اینکه روی آزمایشی بودنش تاکید کنن که این اتفاق ها هم واسه من و دوستان دیگه پیش نیاد.
نه اینکه جسارتن [ با دادار دودور] و به عنوان یه [محصول] ازش نام برده بشه ولی در عمل احتمال فعال شدنش 20-30 درصد باشه.
** بازارچه کارون **

[محلی دوستانه برای خرید و فروش آسان اجناس شما]
پاسخ
 سپاس شده توسطMAJID-SPORT (۱۳۸۹/۸/۱۶، ۲۳:۳۳:۳۴ عصر) ، messi72 (۱۳۹۱/۹/۲۱، ۲۲:۲۲:۳۴ عصر)
منم با نظر دوستان موافقم باید فبل از ارائه کامل تست شده باشد
به انجمن ما هم سر به زنید Exclamation

http://par-30.ir/
پاسخ
 سپاس شده توسطmessi72 (۱۳۹۱/۹/۲۱، ۲۲:۲۲:۳۱ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۳۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۳۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۱۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان