هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه ی تصحیح کد سبک نام کاربری ؟؟؟
با سلام...
دوستان من این کد سبک نامه کاربری :
کد php:
<strong><span style="background: transparent url repeat-x scroll 0% 0%; color: Red; text-shadow: 0px 0px 3px;"><strong>{username}</strong></sp Bookmar 

نوع پیشرفتشو که مثل جباب پارس میشه دارم حتی قشنگتر نوشته های کاربر هم تغییر میکنه ولی یک مشکلی داره نمیدونم چرا وقتی این کد میزارم بقیه کاربرا هم اسمشون مثل مال مدیر کل میشه و نوشته های اونا هم اینطوری میشه
میخواستم هرکس میتونه کمک کنه و این کد برام اون قسمتی که موجب این کار میشه برداره تا فقط این ویژه سازی برای کاربری صورت بگیره که سبک نامهخ کاربری وی تغییر کرده
با تشکر...[تصویر:  139fs108574.gif]
پاسخ
شما باید برید داخل بخش کاربران و گروهها-->گروهها و سبک نام کاربری گروه مدیریت کل رو ویرایش کنی و این کد رو بذاری
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۹، ۱۶:۵۷:۱۷ عصر)
درود
باید در تنظیمات اعمال کنید دارای لینک بشند درست میشه (البته فقط با مرورگر فایرفاکس درست نشون داده میشه !)

تنظیمات>> نمایش گروه ها>> گروه های کاربری قابل کلیک >>بله
[تصویر:  sigpic688_3.gif]
محفلی متفاوت برای تمامی پارسی زبانان در
تمامی شاخه های هنر
تمامی سطوح هنری
تمامی سنین
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۹، ۱۷:۰۷:۲۴ عصر)
ممنون ولی یکچی بگم
این کد هم میزارم باز اسمه باقیه کاربرا رو در كاربرانی كه امروز از سايت ديدن كرده‌اند هم ویژه میشه من فقط میخوام برای مدیر کل اینطوری باشه
درضمن نوشته هاش هم مثل اون یکی کد ویژه بشه
پاسخ
پست من رو خوندید شما ؟!Huh
فکر کنم پاسختون رو داده بودم !Tongue
[تصویر:  sigpic688_3.gif]
محفلی متفاوت برای تمامی پارسی زبانان در
تمامی شاخه های هنر
تمامی سطوح هنری
تمامی سنین
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۹، ۱۷:۳۵:۰۶ عصر)
(۱۳۸۹/۸/۹، ۱۷:۲۷:۲۰ عصر)دسیرونا نوشته است: پست من رو خوندید شما ؟!Huh
فکر کنم پاسختون رو داده بودم !Tongue

اره عزیزم خوندم منتها مثل اینکه همون موقع که منم داشتم پست میدادم شما هم دادین که مال من سوالم کمی زودتر رسید ...Big Grin
ببخشید ....Blush
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۴۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۴۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۲۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان