هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین پاسخ سریع پیشرفته Advanced Quick Reply 1.0
مرسی دوست عزیز

من خیلی سرچ کردم ، اما هیچ چیزی در این مورد پیدا نکردم ، میشه کمی واضح تر توضیح بدید ؟

با تشکر
پاسخ
قالب ها و پوسته ها »» قالب ها »» Show Thread Templates و در بخش ShowThread متغیر {$quickreply} رو که دو بار تکرار شده رو یکیش رو حذف کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطcrackerboy (۱۳۸۹/۱۲/۲، ۱۷:۵۹:۴۸ عصر)
دوست عزیز مرسی از راهنمایی های شما

اما این متغیر فقط یکی هست ، دوتا نیست ...

راستی مشکل من اینه که جعبه ی Smile ها دوتا هستن ، جعبه ی ادیتور یکی هست و درسته . اما ماله Smile ها 2تا شده

یک مشکل دیگه هم که هست اینه که وقتی پلاگین آمار پیشرفته ( Persian_ProStats_1.7.6 ) رو نصب کردم بازم دوتا شد ، یعنی وقتی وارد فروم میشم دوتا قسمت آمار انجمن وجود داره !

چیکار کنم ؟

با تشکر ...

پاسخ
شما اول گفتید هم شکلک ها و هم ادیتور 2تا شده
من متغیر ادیتور رو دادم
برید توی همون قسمت که گفتم و هر متغیری که 2تا هست رو یکیش رو پاک کنید
پاسخ
من تازگی ها با این مشکل مواجه شده:
به محض فعال کردن پاسخ سریع پیشرفته هیچ ادیتوری واسم لود نمیشه در بخش پاسخ سریع ینی در حین لود شدن یه کادر سفید نشون میده بعدش محو میشه و میره.
باید چیکار کنم بد لنگشم Huh
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
parsilu جان مطمئن شو که اگه قبلا پلاگین ادیتور نصب کردی،غیر فعال کنی بعد حذفش کنی اگه بازم نشد،پلاگین رو حذف کن و دوباره نصبش کن.

"موفق باشید"
فعلا لوکال
پاسخ
 سپاس شده توسطparsilu (۱۳۸۹/۱۲/۲، ۱۵:۴۸:۴۴ عصر)
ممنون بابت کمک ولی هر کاری که بگید کردم اما درست نشده هنوز حتی از پاسخ سریع پیشرفته دستی هم استفاده کردم ولی جوابی نگرفتم Huh
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
اگه هیچ دکمه ای توی ادیتور دیده نمیشه پس حتما فایل ها رو خوب آپلود نکردی
اگه فایل های مربوط به پوشه /jscripts/editor_themes کپی نشده باشند این وضعیت پیش می آید.
فعلا لوکال
پاسخ
شما کامل منظورمو مثه اینکه متوجه نشدید Big Grin
همون اول که داره صفحه لود میشه همونطور که تو عکس میبینید فقط یه کادره و زمانی که صفحه کامل بالا اومد دیگه هیچی نشون نمیده و این مشکل بعد از فعال سازی پاسخ سریع پیشرفته هست و تو بقیه جاها مشکلی نداره که فک میکنم مشکل از یکی از کدها باشه که نمیدونم چیه Huh
پ.ن:هر نوعی از پاسخ سریع پیشرفته هم نصب کردم ولی جوابی نگرفتم و اینو بگم که تا 1 ماه پیش هیچ مشکلی نداشتم .
[تصویر:  yrr2bye0dy44jr688f.png]
[تصویر:  uvvguu4bu1k69vbgtpmy.png]

Smile
پاسخ
اگر تا مدتی پیش مشکلی نبوده قطعا مشکل یه پلاگین یا تغییراتی در بخش قالبتون است
پاسخ
 سپاس شده توسطparsilu (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۱۳:۴۲:۴۵ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6.6] افزونه پاسخ سریع پیشرفته Advanced Qiuck Reply 1.6 Cancer9003 20 14,703 ۱۳۹۳/۴/۱۸، ۲۱:۲۴:۲۹ عصر
آخرین ارسال: پسر پاییزی
  [برای 1.6.6] افزونه پاسخ از طریق پیام خصوصی در پست PM Reply To Post Cancer9003 1 3,796 ۱۳۹۱/۶/۵، ۲۰:۵۸:۲۸ عصر
آخرین ارسال: salondaran
  [برای 1.6] پلاگینGo to Full Reply/Edit(پاسخ و ویرایش کامل) Doodoo 0 2,770 ۱۳۹۱/۳/۲۲، ۱۰:۱۸:۴۴ صبح
آخرین ارسال: Doodoo
  [برای 1.6] پلاگین بستن موضوع ها بعد از تعداد پاسخ تعیین شده Close Thread at reply count Pars 4 6,056 ۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۲:۵۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: shahinpb

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان