هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین پاسخ سریع پیشرفته Advanced Quick Reply 1.0
این پلاگین مشکل داره
وقتی روی ارسال پاسخ کلیک میکنم میگه موضوعی وارد نشده است
پاسخ
دوست عزیز مشکل از پلاگین نیست . همه دارن این پلاگین و خیلی راحت و بی دردسر استفاده می کنم منم قبل از تغییر پوسته انجمن خیلی راحت و درست داشتم استفاده می کردم که الان برای اولین بار از این طریق به مشکل بر خوردم
یکی این روش دستی اضافه کردن پلاگین رو به ما بگه
انسان تنها در نبرد جاوید به عظمت و شکوفایی می رسد و تنها در صلح جاوید از میان می رود . "پیشوا آدولف هیتلر "

انجمن نازیسم ایران و هواداران آدولف هیتلر

پاسخ
روش دستی اضافه کردن پلاگین مربوط به انجمن VIP میشه که حامد جـان زحمت کشیدن توضیح کاملش رو توی اون بخش دادن
پاسخ
مشکل من با این پلاگین اینه که وقتی ادیتور پیشرفته روی حالت on هست به قسمت سمت چپ صفحه یه مقداری فضا اضافه میشه. و وقتی که ادیتور پیشرفته غیر فعال میشه به حالت نرمال بر می گرده !

[تصویر:  8jpsk14xyiisurnjazql.jpg]

همچنین وقتی امکانات ادیتور پیشرفته غیر فعال میشه شکلکها رو نمایش میده اما کار نمی کنند .
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
طبق قوانین ==> آدرس انجمن قرار دهید.
پاسخ
ممنونم بایت یاد آوری . به این قانون توجه نکرده بودم
پاسخ
1 روز بت وقت میدم کپی رایت رو درست کنی وگرنه شرمندت میشم و بنت میکنم.
موفق باشین
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۲۹، ۲۲:۳۲:۱۱ عصر) ، mahtab khanom (۱۳۸۹/۹/۲۹، ۲۳:۱۶:۵۳ عصر)
این کپی رایت رو کجا باید درست کرد ! لطفا منو راهنمایی کنید . امیدوارم بعد از این همه مراحل و مراسم به جواب سئوالم برسم.

متاسفانه چقدر برخورد های توی این انجمن خصمانه است !!!
از اونجایی که من سالها توی انجمنهای مختلف عضو بودم به خوبی میدونم که این جنس برخوردها رو فقط و فقط مدیران سایت بوجود میارند و به عنوان یه دوست بهتون پیشنهاد می کنم این موضوع رو رعایت کنید تا کاربران رغبت حضور در این انجمن رو داشته باشند .
با این جنس برخورد ها فقط در حد راه افتادن کار کاربران اشتیاق رجوع به سایت رو دارند.
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۸۹/۱۲/۱۴، ۰۳:۲۰:۳۵ صبح)
نقل‌قول: این کپی رایت رو کجا باید درست کرد ! لطفا منو راهنمایی کنید .
مدیریت »» قالب ها و پوسته ها »» قالب ها »» قالب مورد استفاده »» footer Template رو باز کرده و در بخش footer کدهای زیر رو در جای مناسبی قرار بدید :

کد php:
{$lang->powered_by} <a href="http://mybb.com/" target="_blank">MyBB{$mybbversion}</a>, &copy2002-2010 <a href="http://mybb.com/" target="_blank">MyBB Group</a><br /> 
[تصویر:  mybbsig.php]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۲۹، ۲۳:۲۶:۰۶ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۱۰/۱۰، ۰۹:۲۷:۴۰ صبح) ، ms83 (۱۳۸۹/۱۲/۱۴، ۰۳:۲۱:۰۴ صبح)
الان کپی رایت زبان درست شد . اما کپی رایت خود میب هنوز نیامده . البته من توی advance mode قسمت global.css فونت رو صفر کرده بودم که الان عدد دادم و اومد . اما کپی رایت خود میب رو یادم نیست کجا رو دست کاری کردم که حذف شده.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6.6] افزونه پاسخ سریع پیشرفته Advanced Qiuck Reply 1.6 Cancer9003 20 14,646 ۱۳۹۳/۴/۱۸، ۲۱:۲۴:۲۹ عصر
آخرین ارسال: پسر پاییزی
  [برای 1.6.6] افزونه پاسخ از طریق پیام خصوصی در پست PM Reply To Post Cancer9003 1 3,784 ۱۳۹۱/۶/۵، ۲۰:۵۸:۲۸ عصر
آخرین ارسال: salondaran
  [برای 1.6] پلاگینGo to Full Reply/Edit(پاسخ و ویرایش کامل) Doodoo 0 2,763 ۱۳۹۱/۳/۲۲، ۱۰:۱۸:۴۴ صبح
آخرین ارسال: Doodoo
  [برای 1.6] پلاگین بستن موضوع ها بعد از تعداد پاسخ تعیین شده Close Thread at reply count Pars 4 6,021 ۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۲:۵۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: shahinpb

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان