هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[محصول MyBBIran] ویرایشگر WYSIWYG HotEditor
من پلاگین رو نصب کردم اما توی قسمت پیام خصوصی صفحه بهم ریخته شده

این هم تصویرش : تصویر
نقل‌قول: اگه بعدا پلاگین غیر فعال بشه مشکلی برای نوشته های قبلی پیش میاد؟
اگه بعدا ورژن جدید از Mybb بیاد و ارتقا داده بشه مشکلاتی پیش خواهد آمد؟
1- خیر به هیچ وجه چون این ادیتور BBCODE هست و از کد های خود MyBB استفاده میکند.
2- خیر باز هم به هیچ وجه!
نقل‌قول: من پلاگین رو نصب کردم اما توی قسمت پیام خصوصی صفحه بهم ریخته شده
پلاگین را فعال کنید تا در سایتتان امتحان کنم.
 سپاس شده توسطS-ARM (۱۳۸۹/۸/۹، ۰۰:۱۳:۲۲ صبح) ، BSE (۱۳۸۹/۸/۹، ۰۰:۳۹:۴۴ صبح)
(۱۳۸۹/۸/۸، ۲۳:۵۱:۲۴ عصر)funset نوشته است: من پلاگین رو نصب کردم اما توی قسمت پیام خصوصی صفحه بهم ریخته شده

این هم تصویرش : تصویر

احتمالا مشکل از قالبتونه
این پلاگین روی 6 قالب و انجمن مختلف(توسط خودم)تست شده و مشکلی نداشته
 سپاس شده توسطBSE (۱۳۸۹/۸/۹، ۰۰:۳۹:۵۶ صبح)
خیلی عالیه دست شما درد نکنه واقعا زحمت کشیدید ممنون
فقط مشکل رنگ زمینه متن حل نشده یعنی رنگ زمینه که تنظیم میشه نمایش داده نمیشه زمینه
یک سوال دیگه شایدم ربطی به ادیتور نداشته باشه این شکل های بالای ادیتور رو چجوری میشه مثلا یک شکل با پسوند gif گذاشت؟
واقعا تشکر با سرعت لود ادیتور کیف کردم
تصاویر دکمه ها در این مسیر هستند.
hoteditor/styles/office2007
در مورد رنگ پس زمینه هم که در BBCODE وجود ندارد به همین دلیل نمایش داده نمیشود مانند قسمت تغییر اندازه تصویر که تغییر اندازه داده میشود ولی پس از ارسال ، به اندازه ی اصلی نمایش داده میشود که در همه ی BBCODE های WYSIWYG بدین شکل است.
 سپاس شده توسطS-ARM (۱۳۸۹/۸/۹، ۰۰:۱۳:۱۳ صبح)
(۱۳۸۹/۸/۹، ۰۰:۰۷:۴۶ صبح)golbazi نوشته است: خیلی عالیه دست شما درد نکنه واقعا زحمت کشیدید ممنون
فقط مشکل رنگ زمینه متن حل نشده یعنی رنگ زمینه که تنظیم میشه نمایش داده نمیشه زمینه
یک سوال دیگه شایدم ربطی به ادیتور نداشته باشه این شکل های بالای ادیتور رو چجوری میشه مثلا یک شکل با پسوند gif گذاشت؟
واقعا تشکر با سرعت لود ادیتور کیف کردم

رنگ زمینه متن درست است
ولی به خاطر کم استفاده بودن آن و شلوغ شدن از پاسخ سریع حذف شد
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۸/۹، ۰۰:۱۵:۲۵ صبح)
درود !
به جامعه مای بی بی ایران بابت این ادیتور فوق العاده عالی تبریک میگم و خدمت عزیزانی که زحمت تهیه این ادیتور رو کشیدند خسته نباشید عرض میکنم..
این ادیتور فوق العاده ست !
سرعت لود ادیتور واقعا عالیه !
از همه مهم تر ویرایش سریع این ادیتور هست که معرکه ست !
دست مریزاد !Heart
[تصویر:  sigpic688_3.gif]
محفلی متفاوت برای تمامی پارسی زبانان در
تمامی شاخه های هنر
تمامی سطوح هنری
تمامی سنین
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۸/۹، ۰۰:۱۷:۲۵ صبح) ، BSE (۱۳۸۹/۸/۹، ۰۰:۴۰:۵۶ صبح)
بسیار عالی و ممنون از این تلاش گسترده شما دوستان.. مشکلی که من دارم اینه که این پلاگین اصلا برای من کار نمیکنه ، برای پاسخ دادن کاملا به هم میریزه صفحه و پاسخ سریع هم بعد از ارسال میگه متنی وارد نشده است ..... پیام خصوصی هم به هم ریخته . فک کنم اگه بصورت کد بود کمتر به این مشکل برمیخوردم .... راه حل چیه ؟
لطفاً تصویری از مشکل قرار دهید.
(۱۳۸۹/۸/۹، ۰۰:۱۵:۲۵ صبح)zohair نوشته است: بسیار عالی و ممنون از این تلاش گسترده شما دوستان.. مشکلی که من دارم اینه که این پلاگین اصلا برای من کار نمیکنه ، برای پاسخ دادن کاملا به هم میریزه صفحه و پاسخ سریع هم بعد از ارسال میگه متنی وارد نشده است ..... پیام خصوصی هم به هم ریخته . فک کنم اگه بصورت کد بود کمتر به این مشکل برمیخوردم .... راه حل چیه ؟

احتمالا در انتقال فایل ها دچا مشکل شدید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان