هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[محصول MyBBIran] ویرایشگر WYSIWYG HotEditor

نقل‌قول: ولی داره ادیتور های جدید میاد فعلا بهش ور نمیرم
ادیتور جدید از طرف شما ؟
میشه لینکی بدیدکه دمویی ازش ببینیم
این ادیتور خیلی زیباست اما مشکلاتش زیاده ، اذیت می کنه!
تالار گفتمان سوما
شامل انجمن های متنوع تخصصی و عمومی

سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۹/۲۲، ۲۱:۳۰:۴۹ عصر)
(۱۳۸۹/۹/۱۶، ۲۰:۲۰:۰۷ عصر)www.suma.ir نوشته است:
نقل‌قول: ولی داره ادیتور های جدید میاد فعلا بهش ور نمیرم
ادیتور جدید از طرف شما ؟
میشه لینکی بدیدکه دمویی ازش ببینیم
این ادیتور خیلی زیباست اما مشکلاتش زیاده ، اذیت می کنه!

از طرف من نه
ولی از طرف یکی از دوستان
 سپاس شده توسطwww.suma.ir (۱۳۸۹/۹/۱۹، ۱۱:۱۹:۱۳ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۹/۲۲، ۲۱:۳۰:۵۷ عصر)
سلام
این ادیتور رو نصب کردم
مشکل اصلیش اینه که برای خیلی از فونتها کدهای اضافی در متن میاره که قابل حذف کردن هم نیستند
ضمنا این ادیتور رو غیرفعال کردم ولی به حالت قبلی بازنگشت
اگر بخوایم به حالت قبلی برگرده باید چکار کنیم؟
 سپاس شده توسطwww.suma.ir (۱۳۸۹/۹/۱۹، ۱۱:۱۹:۱۱ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۹/۲۲، ۲۱:۳۱:۰۸ عصر)
سلام خسته نباشید من این ادیتور را نصب کردم توی موزیلا هیچ مشکلی نداره و خیلی خوب باز میکنه ولی توی ie قسمتی از ادیتور زیر قالب میره و باعث بهم ریختگی میشه میخواستم بدونم چطوری میشه عرض این ادیتور را تغییر داد تا مشکلم حل بشه.ممنون میشم راهنمایی کنید
 سپاس شده توسطwww.suma.ir (۱۳۸۹/۹/۱۹، ۱۱:۱۹:۰۴ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۹/۲۲، ۲۱:۳۱:۱۳ عصر)
دوستان ادیتور وقتی نصب کردم کار نکرد وقتی پلاگشن ورداشتم این پاسخ سریع هم ادیتورهای معمولیش هم شکلک هاش حذف شده حتی توی تنظیمات و توی Clickable Smilies and BB Code (4 رفتم و فعالشون کردم یکی منو سریع راهنمایی کنه چرا اینا فعال نمیشن
کسی نیست کمک کنه ؟
[تصویر:  v90bmexbedi8ngdu8jjz.gif]
 سپاس شده توسطwww.suma.ir (۱۳۸۹/۹/۲۲، ۰۷:۲۵:۱۳ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۹/۲۲، ۲۱:۳۱:۲۴ عصر)
(۱۳۸۹/۹/۲۱، ۲۲:۵۱:۲۶ عصر)kamyabsoft نوشته است: دوستان ادیتور وقتی نصب کردم کار نکرد وقتی پلاگشن ورداشتم این پاسخ سریع هم ادیتورهای معمولیش هم شکلک هاش حذف شده حتی توی تنظیمات و توی Clickable Smilies and BB Code (4 رفتم و فعالشون کردم یکی منو سریع راهنمایی کنه چرا اینا فعال نمیشن
کسی نیست کمک کنه ؟

فعلا نه
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۹/۲۲، ۲۱:۳۱:۳۵ عصر)
(۱۳۸۹/۹/۱۶، ۰۱:۳۳:۱۶ صبح)S-ARM نوشته است:
(۱۳۸۹/۹/۱۶، ۰۰:۳۸:۵۱ صبح)mparsa نوشته است: دوستان میشه یه کاری کرد که مطلبی رو که کپی میکنیم نزنه متنی موجود نیست همینی که گفتید کد شده و اینا
اگه میشه یکی زحمتش رو بکشه ما رو هم خبر کنه ادیتورش حرف نداره خیلی خیلی توپه

سلام
یه مشکلش اینه که حل نشده است متاسفانه
دومیش اینه که هنگام سرچ براش مشکل پیش میاد
البت درست کردن سرچش کاری نداره
ولی داره ادیتور های جدید میاد فعلا بهش ور نمیرم

دوست عزیز پس کی میرسه ما که تو کف یه ادیتور بی نقص موندیم جدی میگم SmileSmileSmileSmile
 سپاس شده توسطwww.suma.ir (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۸:۴۹:۴۸ عصر)
من دیشب با پشتیبانی هات ادیتور صحبت کردم.
گفت کار بر روی ادیتور تموم شده تقریبا و بزودی یا بصورت پچ ارائه اش میکنند یا یه نسخه دیگه میدن.
ولی زمان دقیقی نگفت. اما گفت اگر نسخه قبلی رو خریدین و تیکت آیدی دارین شمارش رو بدین همین الان مشکلاتش رو رفع و براتون ارسال میکنم که متاسفانه بنده نداشتم.
بهش گفتم نسخه قدیمی رو بخرم و بدم که تعمیر کنین یا منتظر نسخه جدید وایسم گفت وایسی بهتره چون سعی مون اینه که توی تعطیلات سال نو ادیتور جدید رو بدیم بیرون
carrow از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
 سپاس شده توسطwww.suma.ir (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۸:۵۳:۲۴ عصر) ، BB Baz (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۴:۱۰:۴۶ عصر)
(۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۷:۳۳:۳۳ عصر)carrow نوشته است: من دیشب با پشتیبانی هات ادیتور صحبت کردم.
گفت کار بر روی ادیتور تموم شده تقریبا و بزودی یا بصورت پچ ارائه اش میکنند یا یه نسخه دیگه میدن.
ولی زمان دقیقی نگفت. اما گفت اگر نسخه قبلی رو خریدین و تیکت آیدی دارین شمارش رو بدین همین الان مشکلاتش رو رفع و براتون ارسال میکنم که متاسفانه بنده نداشتم.
بهش گفتم نسخه قدیمی رو بخرم و بدم که تعمیر کنین یا منتظر نسخه جدید وایسم گفت وایسی بهتره چون سعی مون اینه که توی تعطیلات سال نو ادیتور جدید رو بدیم بیرون

دوست عزیز نیازی نیست
با این ادیتوری که دسوتمون ساختند و شنبه برای دانلود قرار میدند نیازی دیگه به هات ادیتور نیست
 سپاس شده توسطwww.suma.ir (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۸:۵۳:۳۴ عصر) ، DJMOKHTAR (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۰:۳۵:۰۹ عصر)
دوست عزیز شاید این ادیتور بتونه نیازهای شما رو برطرف کنه Dodgy
اما در نهایت این مشتری هست که این نیازها رو بوجود میاره.
به شخصه اگر همین الان 2 تا سیستم هم آماده باشن یعنی هم ادیتوری که دوستان بزرگوار زحمت کشیدن و هم هات ادیتور من به شخصه ترجیح میدم که از هات ادیتور استفاده کنم.
هات ادیتور سیستم شکلک پذیری خیلی خوبی داره و راحت میشه بهش شکلک اضافه کرد.
قابلیت اضافه کردن دکمه برای مای کد های اضافه رو داره
قابلیت سفارشی سازی داره

همچنین پشتیبانی خیلی خیلی قوی ای داره.

هر چند اینا منکر زحمات بقیه دوستان نیست و جا داره ازشون تشکر بشه.
ولی بازم میگه این کاربر هست که انتخاب نهایی رو میکنه.

و همچنین باعث خوشحالی هست که الان هم دوستان ادیتور طراحی کردن ، هم سیمون داره یکی طراحی میکنه ، هم هات ادیتور قراره درست بشه.

در کل هیچی سیستم شکلک هات ادیتور نمیشه Tongue
carrow از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
 سپاس شده توسطwww.suma.ir (۱۳۸۹/۹/۲۶، ۰۱:۰۲:۴۱ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان