هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک سوال اینترنتی
سلام..تویه دانشگاه ما وایر لس نصب هست قبلا ها سرعتش عالی بود حتی سرعت دانلود رویه 400 کیلو بود.حالا متاسفانه سرعت خیلی افت کردخ و سرعت دانلود هم رویه 50 هست.از اونجایی هم که دارم واسه رشتمون و استادمون سایت طراحی میکنم نیاز شدیدی به سرعت دارم به مسئولین دانشگاه هم که میگم کسی گوشش بدهکار نیست.الان مشکل اساسی من دانلود هست که سرعتش متغیر هست یکدفعه از 200 میاد رویه و برمیگرده و بالا و پائین میشه راهی هست که سرعت رو ثابت نگهدارم یا به حالت سابق برگردونم یا نه راهنمایی بفرمائین یک دنیا ممنون میشم
[تصویر:  1x7539tlmkmli4mxyep.gif]
پاسخ
(۱۳۸۹/۷/۲۹، ۱۶:۳۶:۲۹ عصر)h.ghahremani نوشته است: دوست من این سوال دو جواب داره
یکی اینکه ای اس پی اونها صبا باشه که این مورد الان یک ماه هست که به جون کاربرا صبا افتاده که بعد از یک دقیقه دانلود سرعت از 200 میاد به 20 البته فقط در شبانه .

و دمی اینکه مدیر کنترل شبکه شما از روتر پراف استفاده میکنه که احتمال 90 درصد هست

دوست عزیز در مورد جواب دوم آیا راه حلی هم هست یا نه؟؟؟؟؟راهنمایی بفرمائید ممنون میشم
پاسخ
میشه راهنمایی کنی چجوری میشه بهش دسترسی پیدا کرد.من قبلا هک کار کردم.میخواستم ببینم از چه راهی میشه نفوذ کرد
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۵۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۳۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۱۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان