هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایل پیوست vb
سلام دوستان.

ببحشید من میخواستم بدونم که پلاگین یا اموزشی هست که بشه فایل پیوست mybb رو به vb تبدیل کرد؟؟

منظورم اینه که در فایل پیوست vb قسمتی هست که میتونی لینک فایلی رو که میخوای بهش بدی و اون خودش برات پیوستش میکنه و نیازی نیست شما اونو دانلود کنید و بعد پیوست کنید.HuhHuh
اگه که وجود نداره و باید بسازیدش. اگه که هزینه ای هم داره خواهشا هزینه اش رو بگید.
:::ممنون:::

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

من ياور يقين و عدالتم من زندگي ها خواهم ساخت، من خوشي هاي بسيار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمين خواهم کرد، زيرا شادماني او شادماني من است.(کوروش کبير)
پاسخ
 سپاس شده توسطReza (۱۳۸۹/۷/۲۷، ۱۰:۴۵:۲۱ صبح) ، carrow (۱۳۸۹/۷/۲۷، ۱۳:۵۶:۲۷ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۷/۲۷، ۱۴:۰۵:۵۶ عصر)
هزینه تهیه پلاگین کاملا شخصی برای این مورد در حدود 10 تومان می باشد. (با شروع کار هزینه دقیق تر هم مشخص می شود)
اما اگر برای فروش گذاشته شود هزینه کمی کمتر می شود به شرط اینکه در هنگام ساخت بیش از یک نفر برای خرید اعلام آمادگی کنند!

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۷/۲۸، ۲۰:۳۱:۲۸ عصر)
سلام خیلی ممنون بابت جوابتون.
من این پلاگینو میخوام ولی نمیدونم که کسی دیگه ای هم هست که اینو بخواد یا نه که شما برای فروش بزاریدش؟؟؟
اگه کس دیگه ای نیست من خودم به صورت شخصی میخوامش.(اگه که یه لطف بزرگ بکینید و اینو برام سریع بزارید اخه خیلی نیازش دارم).یک دنیا ازتون ممنون میشم.
::ممنون::

من ياور يقين و عدالتم من زندگي ها خواهم ساخت، من خوشي هاي بسيار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمين خواهم کرد، زيرا شادماني او شادماني من است.(کوروش کبير)
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۲۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۱۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۲۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان