هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با ویرایش سریع
خیلی ممنون دوست عزیز من این کد رو دادم ولی هنوز مشکل پا بر جاست.
php admin>detabase>query>و بعد هم این کد رو دادم. ولی هیچ اتفاقی نیافتاد.

ممنون میشم اگه بازم راهنماییم کنید.

من ياور يقين و عدالتم من زندگي ها خواهم ساخت، من خوشي هاي بسيار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمين خواهم کرد، زيرا شادماني او شادماني من است.(کوروش کبير)
پاسخ
خدا هرچی بخوای بهت بده حامد جان
خیلی اقایی
منو شرمنده کردی
خیلی بزرگی
دستت درد نکنه
کاشکی بگی چطور جبران کنم
آقا درست شد
دستت درد نکنه
پاسخ
مای بی بی ایران زنده باد.
دمت جوش داداش درست شد.

من ياور يقين و عدالتم من زندگي ها خواهم ساخت، من خوشي هاي بسيار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمين خواهم کرد، زيرا شادماني او شادماني من است.(کوروش کبير)
پاسخ
 سپاس شده توسطsattarforum (۱۳۸۹/۸/۱۹، ۱۹:۰۸:۴۳ عصر)
زنده باد مای بی بی ایران
زنده با حامد قهرمانی
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۸/۱۹، ۱۹:۰۱:۱۴ عصر)
ببیند حالا که این تاپیک در باره مشکل ادیتور هست. من یه مشکل دیگه رو هم بگم. من برای یکی از بچه ها یه فروم مای بی بی زدم. الان ادیتورش ساده هست.نمیدونم چرا؟؟؟!! حتی من اون استایل رو هم افیس 2007 کردم.ولی هنوز همونجوری هست.ورژن مای بی بی هم 1.4 هست. ممنون میشم در اینباره هم یک کمکی بهم بکنی.HeartHeartHeart

پاسخ
من فقط قالب رو از حالت دیفالت در اوردم و قالب المنت رو به جاش گذاشتم. بعد ادیتور رو هم به استایل افیس 2007 زدم.
الان ایتور پاسخ پیشفرفته درست هست. ولی ادیتور پاسخ سریع نه. شکلک ها هم کنارش نیست.اون دوستمم منو به خاطر همین چیز گچل کرده.^_^.

پاسخ
خیلی ممنون دوست گلم. ولی میشه بگید کدوم پلاگین رو باید غیر فعال کنم؟؟؟

پاسخ
من اصلا اینو نصب نکردم. اگه میشه لینکشو بهم بده داداش تا نصبش کنم. مشکل من همینه که اینو هر چی سرچ کردم ندیدم. فکر کنم کلا از سایت پاک شده.

پاسخ
خیلی ممنون داداش ولی فکر کنم این مال 1.6 هست. من 1.4 رو میخواستم. ولی منظورتونو فهمیدم. خودم سرچ کردم اومد. بازم ممنون.^_^

پاسخ
زنده باد مای بی بی ایران

ممنون داداش گلم الان درست شد. واقعا یه دنیا ممنون.

بازم میگم دمت جوش داداش همچین که قل قل کنه.Big GrinHeart

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان