هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش انجمن Zunked.ir ):
سلام !

قصد فروش انجمن گفتگوی آزاد زانکد رو دارم.
دوتا دامین داره : www.zunked.ir که 6 ماه دیگه اعتبار داره و www.parsbax.ir که تازه خریدم 11 ماه اعتبار داره.یک دامین هم رزرو دارم که در صورت خرید میتونید خودتون دامین رو انتخاب کنید دامین .ir هستش.
هاست لینوکس سرور نیمه وارز آلمان هستش با آپتایم و امنیت سرور خیلی خوب.2 گیگ با پهنای ماهیانه 20 گیگ.
انجمن ویبولتین 4.0.6 هستش نسخه نال + ویبی سئو و تنظیمات سئو کامل.2 قالب کاملا اختصاصی با طراحی هدر و یوزر رانک اختصاصی پارس بکس و زانکد.آی آر /

اینم آمار فروم : موضوع ها 7,386 نوشته ها 14,051 کاربران 1,618

در ضمن دامین زانکد.آی آر سئو خوبی شده روش و رتبه الکساش هم نزدیک 135 هزار در دنیا هستش.مدتی تا 100 هزار هم رسید !
دیگه آپلود سنتر میهالیسم هم یکی از ساب دامین هاش هست + اسکریپت تبادل لینک و امضا آنلاین
روی سیستم ویبی هم تمامی هک های مربوط به سئو و هک های کاربردی + سیستم بازی آنلاین و غیره...نصب هستش.در ضمن فروم کاملا فعاله و چنتا مدیر و یوزر فعال هم داره.

دیگه فک کنم تمام توضیحاتی که به ذهنم میرسید رو گفتم.
اگر خریدار واقعی هستید اطلاع بدید یا در پیغام خصوصی یا همین تاپیک.قیمت پایه هم نداره.شما از 1000 تومان میتونید پیشنهاد بدید.
ZUNKED, از Sep 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.

انجمن بحث آزاد زانكد
پاسخ
 سپاس شده توسطBehr☺uz (۱۳۸۹/۷/۹، ۰۱:۳۱:۳۹ صبح) ، persianvip (۱۳۸۹/۱۱/۱۰، ۰۳:۴۹:۵۹ صبح) ، Emprator (۱۳۸۹/۱۱/۱۸، ۲۳:۴۷:۲۶ عصر) ، علی حدادی (۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۲:۲۶:۲۵ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۴۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۳۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۱۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان