هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب زیبا ترین انجمن مای بی بی ( مهم )
از انجمن من هم دیدن کنید و نظراتتون رو بگید ... البته قالب رایگان هستش ...

http://forum.ghalamu.ir
[تصویر:  woohoo.gif]
[تصویر:  Ghalamu-AD.gif]

اگر کسی توانایی مدیریت ( داخلی ) در انجمن های مختلف را دارد ، لطفا پیام خصوصی بده ...
پاسخ
دوستان فروم تازه تاسیس ما رو هم نقد کنین خوشحال میشم .

انجمن خانوم گل

www.khanoomgol.com
پاسخ
(۱۳۹۰/۱/۱۰، ۱۵:۰۶:۴۳ عصر)kabus نوشته است: دوستان فروم تازه تاسیس ما رو هم نقد کنین خوشحال میشم .

انجمن خانوم گل

www.khanoomgol.com

انجمن شما هم موضوعات جالبی داره و هم با اینکه موضوعاتش اختصاصی هست ، یعنی در موضوع خاصی (خانم ها) می نویسید اما کاربران و پست های زیادی هم دارید ، از این رو بازدید شما هم در حد خوبی است ، تبریک می گم ... ( از رتبه الکسای خوبی هم بهره مند هستید )

پس ماها چی ؟ به خاطر ما یک آقا گل هم بزن ... Big Grin

....
پاسخ
Big Grin

پاسخ
خب وقتشه ماهم نشون بدیم

انجمن تخصصی پی سی نت

www.p30net.gigpa.com

بزرگترین مشکل نداشتن دامین هست میدونمSleepy
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
(۱۳۹۰/۲/۵، ۱۵:۱۱:۳۴ عصر)M48D1 نوشته است: بزرگترین مشکل نداشتن دامین هست میدونمSleepy
بزرگترین مشکل نداشتن هاست و دامین هست .....

....
پاسخ
 سپاس شده توسطarix (۱۳۹۰/۲/۶، ۰۰:۱۵:۳۹ صبح)
(۱۳۹۰/۱/۱۱، ۱۴:۴۹:۳۷ عصر)turboo نوشته است:
(۱۳۹۰/۱/۱۰، ۱۵:۰۶:۴۳ عصر)kabus نوشته است: دوستان فروم تازه تاسیس ما رو هم نقد کنین خوشحال میشم .

انجمن خانوم گل

www.khanoomgol.com

انجمن شما هم موضوعات جالبی داره و هم با اینکه موضوعاتش اختصاصی هست ، یعنی در موضوع خاصی (خانم ها) می نویسید اما کاربران و پست های زیادی هم دارید ، از این رو بازدید شما هم در حد خوبی است ، تبریک می گم ... ( از رتبه الکسای خوبی هم بهره مند هستید )

پس ماها چی ؟ به خاطر ما یک آقا گل هم بزن ... Big Grin

ما ارادتمند همه هستیم ، اینم همینجوری زدم اما خوب با توجه به داشتن توجه خاص من و محیط خوب و کاربرای خوبش خیلی سریع رشد کرد و در عرض 3 ماه و نصف رتبه الکسام شده 184.000 و کلی تاپیک ایجاد شده . جدیدا هم هی اعضاش زیاد میشه البته هر روز چند تا آقا گل هم عضو میشن که دلیلش رو نمیدونم !!!! شاید به خیاطی یا آشپزی علاقه دارن Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطarix (۱۳۹۰/۲/۶، ۰۰:۱۶:۳۸ صبح)
خوب در اندروني رو قفل نكردين ديگه اين ميشه نتيجشBig Grin

اينم فروم ما. تا تونستم سعي كردم شيك از آب در بياد البته هنوز ايراد زياد داره

نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
(۱۳۹۰/۲/۱۷، ۱۶:۴۸:۲۲ عصر)Cancer9003 نوشته است: خوب در اندروني رو قفل نكردين ديگه اين ميشه نتيجشBig Grin

اينم فروم ما. تا تونستم سعي كردم شيك از آب در بياد البته هنوز ايراد زياد داره

انجمن شما که خیلی عالی شده اما به نظر من اون تبلیغات متنی که گذاشتید رو یا بر می داشتید و یا دستی کدش رو درست می کردید که به انجمن بیاد بهتر می شد .

....
پاسخ
نظر لطفتونهHeart
اون تبليغات متني رو خودمم قبول دارم. رنگ بنديش خيلي بده دستي هم بلد نبودم. ميخواستم سر فرصت فايل پلاگينو ويرايش كنم.
اگه كد دستيش رو بلدين كه ممنون ميشم قرار بدينCool
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان