هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب زیبا ترین انجمن مای بی بی ( مهم )
درود

این لینکی دادی برای فایر فاکسه یا اینترنت اکسپلورر ؟؟؟
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۲/۳۰، ۲۰:۵۴:۳۲ عصر)
سلام.
اینم آدرس انجمن منه:
www.sw89.ir

نظرتون چیه؟؟
پاسخ
cancer9003 شما چقدر قوانینتون شبیه ماله منهSmile
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ

[/quote]

شما كاربراتون رو تشويق كنيد كه برن به آدرس (http://www.alexa.com/toolbar?utm_source=...gn=toolbar) و گزينه Install Alexa Tolbar و تولبار خودشون رو نصب كنند ، و بعد بگيد كه آدرس انجمن شما رو در Home Page شون بگذارن و كلا وقتي كه وارد انجمن شما بشن الكسا شناسايي مي كنه ، حالا چه سايت شما باشه چه سايت كسي ديگر .

[/quote]

این تولبار برای گوگل چروم هست.میشه لینک تولبار فایر فاکس و ایکسپلور رو هم بذارید؟؟Blush

پاسخ
دوست خوبمون 1Star یک پیشنهادی داد که برای هر کس یک تاپیک بزنیم !

من نظرمو میگم :

به نظرم بهتره که یک تاپیک جامع بزنیم هر انجمنو توش مورد تجزیه تحلیل قرار بدیم ! و باعث بهبودش بشیم و در آخر یک نمره ای بهش بدیم ! هر هفته 1 انجمن ! این طوری اول ماه میتونیم بهترین انجمنو انتخاب کنیم !

اما اینجا فقط دوست خوبمون turboo پاسخ گوی دوستان هست و به نتیجه منطقی ( از نظر من ) نمیرسیم !

دوستانی که موافقن به این پست تشکر بزنن اگر تشکر ها بیشتر از 4 تا بشه تاپیکو ایجاد میکنیم !

موفق باشید منتظریم ! تا فردا !

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۹۰/۲/۳۰، ۲۰:۱۵:۳۲ عصر) ، mohammad6 (۱۳۹۰/۲/۳۰، ۲۰:۱۹:۱۵ عصر) ، flaov (۱۳۹۰/۲/۳۰، ۲۰:۴۰:۱۶ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۳۰، ۲۰:۵۴:۴۴ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۲/۳۰، ۲۱:۱۵:۴۱ عصر)
(۱۳۹۰/۲/۳۰، ۱۹:۵۸:۴۶ عصر)khp نوشته است: درود

این لینکی دادی برای فایر فاکسه یا اینترنت اکسپلورر ؟؟؟

دوست من اين لينك براي فاير فاكس هست ، شما وقتي وارد سايت Alexa شويد و از منوي بالايي گزينه Tolbar رو كه بزنيد خود الكسا تولبار شما رو براي نصب قرار مي ده .

(۱۳۹۰/۲/۳۰، ۲۰:۰۳:۱۱ عصر)amin_blog نوشته است: سلام.
اینم آدرس انجمن منه:
www.sw89.ir

نظرتون چیه؟؟

سايت شما هم زيباست اما ....

1- چت باكستون رو پارسي كنيد ، به اين شكل اصلا زيبا نيست ، يا از چت باكسي كه عليرضا عزيز (Pars) قرار دادند استفاده كنيد ، درسته ساده تر هست اما كاربردي تر هم هست ، حالا من دقيق نمي دونم چون اصلا نصب نكردم .

2- لطفا كپي راست پلاگين رو عوض نكنيد ، منظورم پلاگين برترین ارسال کنندگان هست ، اين كار جالبيه ؟

3- كمي موضوعات شما در مورد رايانه زياد شده ، يا كلا بگم ، همش در مورد رايانه هست ، اينطوري زياد جالب نيست . همچين موضوعاتي زياد هست .

4- و قسمتي كه براي مهمانانتان قرار داديد بد جايي هست (شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.) ،،، البته اين شكلي كه براي ثبت نام كاربر هست و در سمت چپ ظاهر ميشه كمي انجمن رو از سبك سنگيني خودش خارج مي كنه .

باز مي گم آمار الكساي شما هم به شدت پايين هست ، واقعا اين در بين خيلي انجمن ها مشاهده مي شه ،

با رفع مشكلات بالا در كل انجمن زيبايي داريد ف اميدوارم موفق و پيشرفت خوبي داشته باشيد . Smile
(۱۳۹۰/۲/۳۰، ۲۰:۱۲:۴۶ عصر)khp نوشته است: دوست خوبمون 1Star یک پیشنهادی داد که برای هر کس یک تاپیک بزنیم !

من نظرمو میگم :

به نظرم بهتره که یک تاپیک جامع بزنیم هر انجمنو توش مورد تجزیه تحلیل قرار بدیم ! و باعث بهبودش بشیم و در آخر یک نمره ای بهش بدیم ! هر هفته 1 انجمن ! این طوری اول ماه میتونیم بهترین انجمنو انتخاب کنیم !

اما اینجا فقط دوست خوبمون turboo پاسخ گوی دوستان هست و به نتیجه منطقی ( از نظر من ) نمیرسیم !

دوستانی که موافقن به این پست تشکر بزنن اگر تشکر ها بیشتر از 4 تا بشه تاپیکو ایجاد میکنیم !

موفق باشید منتظریم ! تا فردا !

البته من اگهامشب برم دانشگاه (اگه دسترسي نداشه باشم ) تا 3سه شنبه نيستم ، فكر خوبي هست ، من هم مي خواستم بگم كه الان هم كاملا با اين كار موفق هستم ، البته تعداد انجمن ها بالاست ، هفته اي 1 انجمن كه گريه آدم در مياد كه .... !!!

لا اقل روزي 1 انجمن خوبه ، ميشه اصلا خودتون 6-5 تايي رو انتخاب و براي نظر سنجي بذاريد و بعد كه انتخاب شد همه در مورد اون انجمن نظرشون رو بگن ، البته نظرات خوب و منطقي ، و دوباره سري بعدي نظرات ....

در كل فكر خوبيه

....
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۲/۳۰، ۲۰:۲۸:۰۷ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۲/۳۰، ۲۰:۳۰:۴۰ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۳۰، ۲۰:۵۵:۲۹ عصر)
ممنونم از همکاریتون ! HeartHeart

من بیشتر به عنوان مثال عرض کردم حالا رایی اکثریت دوستان به چی باشه همون رو معیار می کنیم !

با این مدت کم 3 تا تشکر اومد فکر کنم فردا تاپیک رو ایجاد کنم !
اما 1 روز ممکنه بعضی ها نتونن تو اون روز بیان و نتونن نظر بدن نظر شخصی من رو 3 روز هست !

بازم نظر دوستان شرطه !

موفق باشید نظراتتون رو هم اعلام کنید ! Heart

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۲/۳۰، ۲۰:۵۵:۳۷ عصر)
پاسخ
از انجمن منم نمي خواين عيب بگيرين يا تعريف كنين ؟

WWW.KHANE3.COM

Big Grin
پاسخ
17/75
Big Grin
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان