هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mybb انتخاب کنم یا vb
سیستم آپگرید وی بولتین واقعا وحشتناک است

سلام ! واقعا نویسنده باید مبتدی باشه که این حرف رو بزنه ! هیچ فرقی با مای بی بی نداره.

سیستم mybb بسیار هوشمند و مبتکرانه طراحی شده که در عین حال بسیار سودمند و مفید است.

چه دلیل قانع کننده ای برای اینکه انجمن ویبی رو به مای بی بی تبدی کنیم ! Big Grin
ZUNKED, از Sep 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.

انجمن بحث آزاد زانكد
پاسخ
(۱۳۸۹/۷/۵، ۱۵:۱۱:۴۸ عصر)ZUNKED نوشته است: سیستم آپگرید وی بولتین واقعا وحشتناک است

سلام ! واقعا نویسنده باید مبتدی باشه که این حرف رو بزنه ! هیچ فرقی با مای بی بی نداره.

سیستم mybb بسیار هوشمند و مبتکرانه طراحی شده که در عین حال بسیار سودمند و مفید است.

چه دلیل قانع کننده ای برای اینکه انجمن ویبی رو به مای بی بی تبدی کنیم ! Big Grin

برادر اون بنده خدا نظرشو گفته . از قانون آزادی بیان پیروی کن Big Grin
در ضمن قالب انجمنت هم با اپرا سازگار نیست ( محض اطلاع)Tongue
تالار گفتگوی کشاورزی و منابع طبیعی
http://www.forum.shamiz.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطZUNKED (۱۳۸۹/۷/۵، ۱۹:۰۹:۱۷ عصر)
(۱۳۸۹/۷/۵، ۱۷:۵۷:۲۸ عصر)havo0d نوشته است: برادر اون بنده خدا نظرشو گفته . از قانون آزادی بیان پیروی کن Big Grin
اپرا نه مروگر محبوبیه نه کامل.
تنها 4 مرورگر اهمیت دارند. IE , FF , CH , SA

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطZUNKED (۱۳۸۹/۷/۵، ۱۹:۰۹:۳۴ عصر) ، Ahmad (۱۳۸۹/۷/۵، ۲۰:۳۶:۲۹ عصر) ، havo0d (۱۳۸۹/۷/۵، ۲۲:۰۴:۵۹ عصر) ، LORD SaeeD (۱۳۸۹/۱۰/۶، ۱۱:۰۵:۲۱ صبح)
(۱۳۸۹/۷/۵، ۱۷:۵۷:۲۸ عصر)havo0d نوشته است:
(۱۳۸۹/۷/۵، ۱۵:۱۱:۴۸ عصر)ZUNKED نوشته است: سیستم آپگرید وی بولتین واقعا وحشتناک است

برادر اون بنده خدا نظرشو گفته . از قانون آزادی بیان پیروی کن Big Grin

خوب دوست من.من هم نظرم رو گفتم و کاملا آزادانه بیان کردم.Wink نظرات ایشون محترم هستش.دو مورد که دیدم بی ربط هست رو اشاره کردم.

شما یک بار دیگه با اپرا تست کنید.بجز یک فاصله در هدر و یک خط در آمار برتر هیچ باگی وجود نداره.

همونطور که علیرضا گفت با کروم,فایرفاکس و ie7 به بالا باید خوب باشه که مشکلی نداره.
ZUNKED, از Sep 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.

انجمن بحث آزاد زانكد
پاسخ
 سپاس شده توسطAhmad (۱۳۸۹/۷/۵، ۲۰:۳۶:۵۱ عصر) ، havo0d (۱۳۸۹/۷/۵، ۲۲:۰۵:۱۰ عصر)
فقط محظ اطلاع بود
الان چک کردم موردی نداره خوب نمایش داده میشه. نمیدونم چرا بعد از ظهری همش قاطی کرده بود !
تالار گفتگوی کشاورزی و منابع طبیعی
http://www.forum.shamiz.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطZUNKED (۱۳۸۹/۷/۶، ۰۰:۳۱:۰۱ صبح)
من خودم حدود دو ساله که با ویوبلتین کار کردم و تازه سمت مای بی بی اومدم برای اینکه از نزدیک میخوام این سی ام اس انجمن ساز تجربه کنم

چنتا تفاوت کلی براتون میگم تجربه شخصی خودم هست :

1. مای بی بی خیلی سبک تر از ویبولتین 4 هستش

2. حجم دیتابیس و مصرف منابع مای بی بی خیلی کمتر از ویبولتین هست و از این بابت میشه گفت خیلی برای وبمستر بهتره و هزینه اش کمتر میشه

3.هم مای بی بی و هم ویبولتین افزونه سئو دارن با این تفاوت که در ویبولتین از وی بی سئو استفاده میشه که مصرف منابع بالایی داره و اینکه دیگه این پلاگین پشتیبانی نمیشه و جایگزنی هم براش نیومده در حالی که مای بی بی از گوگل سئو استفاده میکنه و خیلی هم کار باهاش راحته و سئوی قویتری داره نسبت به ویبولتین

4.مای بی بی چون رایگان و اوپن سورس هستش تعداد کسانی که روش کار میکنن و پشتیبانی پلاگین ها رو بر عهده دارن خیلی بیشتر از ویبولتین هستش
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۳/۱/۱۰، ۰۰:۰۹:۱۴ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۰، ۰۹:۱۰:۵۷ صبح) ، mohamad62 (۱۳۹۳/۱/۱۰، ۱۰:۲۱:۱۹ صبح)
تاپیک مال عصر هجر هستشا !
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطMyBulletian (۱۳۹۳/۱/۱۰، ۰۰:۰۰:۱۵ صبح) ، Aqua141 (۱۳۹۳/۱/۱۰، ۰۰:۰۷:۱۶ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۰، ۰۹:۱۱:۰۱ صبح)
داشتم سرچ میکردم این تاپیک دیدم گفتم تجربه شخصی خودم قرار بدم درسته تاپیک قدیمیه ولی موضوعش هنوز داغه
خیلی ها هستن تو انتخاب بین این دوتا انجمن ساز دودل هستن و چون تجربه کار کردن ندارن میان سوال میکنن و منم این تاپیک دیدم گفتم تجربه شخصیم قرار بدم تا دیگران هم که از طریق جستجو به این تاپیک سر میزنن استفاده کنن

حالا ببخشید باعث ناراحتی شما شدیم
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۰، ۰۹:۱۱:۰۲ صبح) ، mohamad62 (۱۳۹۳/۱/۱۰، ۱۰:۲۲:۰۸ صبح)
نه ، ناراحتی وجود نداره

دراینکه مای بی بی سبکتر ، راحت تر و بهتر از وی بی هست شکی نیست
متاسفانه طراحی ضعیف کمی کاربران رو به سمت وی بی ترغیب کرده
ان شاء ا... با بهبود طراحی مای بی بی از وى بی برتر خواهیم بود

همانگونه ک هستیم
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطAqua141 (۱۳۹۳/۱/۱۰، ۰۰:۱۹:۴۶ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۰، ۰۹:۱۱:۲۲ صبح) ، mohamad62 (۱۳۹۳/۱/۱۰، ۱۰:۲۲:۳۵ صبح)
منتظر مای بی بی نسخه دو باشید ...
اون موقع میشه راحتر قضاوت کرد ، این نکته رو در نظر بگیرید ویبولتین پولی - مای بی بی کاملا رایگان.

حالا درسته سیستم وبلاگ و آلبوم و گروه و ادیتورخوب داره که به زودی اونام برای مای بی بی حتی بهتر جور میشن

لااقل مای بی بی اونقد انعطاف پذیر هست ک هرچی بخوایم اماده کنیم براش بر خلاف وی بی
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۰، ۰۹:۱۱:۲۷ صبح) ، Aqua141 (۱۳۹۳/۱/۱۰، ۱۰:۳۵:۳۶ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان